Şimdi Ara

Yeni iPhone 8 sızıntısı cihazın final tasarımını ortaya çıkardı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
0
Favori
8.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hicbir sey belli degil daha. Tamamen sallama yetenegini konusturuyor herkes.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sızıntı değildir o, kendileri parça parça atıyordur nete bakalım millet ne konuşuyor diye. Önden tepkileri ölçüyorlar.
  • Dikey kamera kötü olmuş şahsi görüşüm

• Tasarımı beğendim ben açıkcası. 6dan daha kötü olamaz herhalde.

• Üst kısım ekranı bölmese on numara olurmuş aslında. Sonunda Apple takoz çerçevelerden kurtuluyor en azından.
  • [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 19 Mart 2021; 18:51:25 >
  • Bir kez bile saçma ekosistem ve herşeye para odaklı baktıklarından dolayı Apple cihaz almadım ama. Bu cihaz bu tasarımla gelir Kulaklık jacki vs geri döner ise işte o zaman alırım. Cidden efsane duruyor. Beğenmeyenlerin neyi beğeneceklerinide merak ediyorum şahsen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Eğer parmak izi okuyucuyu ekrana yerleştirebildilerse sektörde ilk olacaklar ki önemli bir yenilik. Arka taraf ise umarım bu şekilde gelir şahsen beğendim. Kameralar da aynı şekilde dikey olarak konumlandırılmış ki video ve foto çekimi için daha iyi bir deneyim olacaktır.

Fakat ön taraf ciddi bir eksi yiyor. Ön taraftaki ekran alanına konulmuş ahize insanı rahatsız eder. Çünkü ekran konusu ayrı bir konudur ve simetri olması zorunludur. Ekran bütünlüğünü tamamen bozuyor.

Dediğiniz gibi böyle olursa çok kötü belkide lg v10 gibi o sağ sol ekran kısmını bildirim amaçlı kullanırlar.
  • Daha köşeli bir tasarıma geçseler keşke.
  • candanielcanatan C kullanıcısına yanıt
    Bildirim amaçlı kullanılacak gibi görünüyor. Çünkü gerek video oynatımı gerek oyun ve uygulama kullanımı açısından ekranın bir tarafını kaplamış olacaktır ki iyi değil. Zaten uygulama yazarken orayı hesaplayıp hangi piksellerin olmayacağını bilerekten yazmak imkânsız bir şey. Tahminimce o kısımda OLED ekran olabilir. Saat ve şebeke bilgileriyle birlikte ufak bildirimler (cevapsız çağrı, mesaj, e-posta) bu ekranda görünebilir. Ya da tümden bir OLED ekran da olabilir ve o kısımları yazılımsal bir şekilde diğer kısımdan ayırıp sadece bildirimlere açık bırakabilir. Gerçi tümden OLED olsa neden oraya hapsetsin o da ayrı bir konu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • genel anlamda olmuş bu alet.leş meş değil.

• 3 aşağı 5 yukarı cihazların hepsi aynı artık. Sadece logolar farklı. Yine elma logosunu göstermek için alanlar olur tabi.
  • Leş tasarım falan değil, geçen sefer forumda çıkan tasarımdan 50 kat daha güzel bi tasarım eğer böyle olursa ki geçen konuya da yazmıştım, yapmaları gereken iPhone 4'ü alıp boyutlarını büyütseler çok çok yeterli olacağı idi ki bi nevi öyle yapmışlar arkasını camdan yaparak. merakla bekliyoruz!
  • quote:

Orijinalden alıntı: trapspeed

Ekran kasa oranı dediniz adamlar %90 üstüne çıkmış, kablosuz şarj diye ağladınız onu da koydular, parmak izi okuyucuyu çöp androidler gibi arkaya almamışlar, ekranın altına gömmüşler. Zaten CPU/GPU olarak her zaman ezdi adamlar. Dual Cam, 3D touch vb. donanım üstünlükleri de mevcut. iOS 11 ile de kusursuz bir final yapıp güzel bir de pil süresi elde ederlerse daha bu telefona sallamak için nasıl argümanlar sunacaksınız çok merak ediyorum.

Forum ağlak android tayfası dolu, bıktırdılar artık.

hocam fanboyluk maaşları ne alemde.
  • Yeni iPhone 8 sızıntısı cihazın final tasarımını ortaya çıkardıEn gerçekçi fotoğraf bu.
  • Bir tek ben mi Plus modelini merek ediyorum iPhone 7S, 7S Plus ve 8 çıkacak diyorlar 8 Plus kesin çıkmayacak mı 8 Plus'a dair sızıntı yok mu?

• 4sten beri sürekli bozularak devam mı ediyor tasarımlar yoksa bana mı öyle geliyor?

• %67 ekran kasa oranından bu orana ve kasaya geçerse Apple için devrim olur bence çünkü Apple bu kadar köklü değişim yapmayan bir firma.

• Neden bu kadar gereksiz bir şekilde övüyorsunuz şu cihazı ya samsung note serisi ile büyük ekrana geçti , apple aynı hamleyi yaptı , samsung çerçevesiz ekran yaptı apple onuda yaptı birde iris tarayıcı gelecekmiş bunlar mı yenilik kusura bakmayın ama parmak izi dışında özgün olan hiç bir yenilik,fikir yok. Demek istediğim şey harika yenilikçi bir cihaz olmuş demenin bir anlamı yok apple uzun zamandır taklitle başarısını sağlıyor.

Not:Android kullanıcısı değilim kullanamıyorum , 6 senedir iphone kullanıcısıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EED0B5B75 -- 14 Haziran 2017; 1:12:17 >
  • Güzel olmuş. Beğendim ben. Tüm yeni iPhone kasaları başta beğenilmez 1 sene sonra geçen seneki kasa harikaydı denir

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.