Şimdi Ara

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) (117. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.006
Cevap
76
Favori
251.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.2 yeni kasa shine 368 e alınır mı sizce arkadaşlar?

• sertay_a kullanıcısına yanıt
    Valla bu ülkede her kör satıcının bir kör alıcısı var
    Asla bu fiyata bu araç alınmaz dememek lazım. Zira piyasalar altüst olmuş durumda.
    Düşünün ki PSA yani Pejo Citroen Opel Grubu 45 günlüğüne fabrikaları kapatıyoruz dese 368 olur 405K

Ama soru o araç 368 eder mi? Etmez ama 3008 de 600 Yada 500 K etmez ama kapış kapış gidiyor.

368K ya 1 yaş ve 5000km altı B-SUV ikinci el hangi araç alabiliyorsunuz ona bakıp buna göre kararınızı verin derim. Yada planlarınızı 1 yıl kadar erteleyin
    Zira 1-1,5 yıl içinde elektrikli Bsuv lar piyasada bollaşacak en azından daha çevreci ve ekonomik bir aracınız olur

Yok kendi aracınızı satıp alıyorsanız ( Yada sattınız ) o zaman mantıklı zira sizin araçta ederinden fazlaya gitmiştir derim.

Onun dışında bahsettiğiniz araç bu segmentte alınabilecek en dolu paket.
    Ben muadil olarak Reno captur, Skoda kamiq derdim ama zaten ellerinde araç da yoktur

Son bir öneri;
    Belki 1 yaşında ama sıfır veya sıfıra yakın 2. El de bakın derim . Ben 2 ay kadar önce 323 K iken 8 aylık makyajsız kasa ama dizel (1.5) shine aldım (275K - 3000km de) ama şimdilerde o fiyatlar imkansız

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• airwolf26 kullanıcısına yanıt

bende 12000 km de 2020 shine var bunu satıp 0 a geçeyim diye düşündüm, hazır arabada varken.

captur kamiq falan güzel ama özellikle kamiq elite boş donanım olanı 370 ler yazılmış sarı site de,

evet araçların ederi bu değil doğru türkiyede yaşıyoruz :)

elektriklilere gelince inş fiyatları alınabilir seviyede olur yoksa onları almak iyice zor olacak.

• Merhaba, Aralık'ta teslim olacak araçları getiren geminin adını bilen var mı araç bekliyoruzda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sertay_a kullanıcısına yanıt
    Valla o zaman mantıklı, neticede siz aralarında % 10-15 fazla vereceksiniz o zaman olur zaten 1 için %10-12 normali , ayrıca makyaj da yemiş , yeni tip koltuklar ve ön konsol tipi vs bence mantıklı

• merhaba 1.2 benzinli depo kaç litre ? 1 depoyla kaç km gidebildiniz ?

• airwolf26 kullanıcısına yanıt

ayrıca farları kendinden LED li olsun, bizim gibi led modifesi için uğraşmasınlar :)

• salserol kullanıcısına yanıt
    Aynen 😅

• Arkadaşlar,

C3 Aircross aracımı kurumsal bir firmaya sattım. Bayi aracılığıyla getirttiğim orijinal kauçuk paspaslar ve orijinal bagaj havuzunu isteyene satmayı düşünüyorum. En ufak bir deformasyonu bulunmamaktadır. Sıfır gibidirler. Ayrı satış yapmayı düşünmüyorum. Kargo hariç fiyatı 500 TL dir. Pazarlık yoktur. Dileyenler özel mesaj atıp iletişime geçebilirler.

Herkese keyifli ve güvenli sürüşler.

• Merhabalar;

Cam tavan tamamen açıkken belirlenmiş azami hız sınırı var mı? Ya da aracı 110-120 km hızlarda sürmek tehlikeli olur mu?

• mirrorless M kullanıcısına yanıt
    Orjinalde u sistem olanların iç kapı trimi farklı o zaman?

• .bll kullanıcısına yanıt
    Selamlar, 80-90dan sonra rüzgar gürültü yapıyor zaten mecburen kapatıyorsunuz. Bir uyarı görmedim ben.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • herseyinhayirlisi kullanıcısına yanıt
    Geçen gün benzin lambası yanınca kendi kendine navigasyon açıldı ve en yakın benzincileri gösterdi. Ben de ona şaşırmıştım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Last Troll Bender kullanıcısına yanıt
    Güzelmiş bu da. Bİr küçük detay daha ekleyeyim. Diyelim arabayı stop ettik dörtlüyü yaktık arabanın içindeyiz ve birini bekliyoruz. Sürekli tik tak tik tak dörtlü sesi kafayı ütüler. Bunda kısa bir süre sonra o tik tak sesi kapanıyor fakat dörtlü yanmaya devam ediyor. Ufak ayrıntı ama hoşuma gitmişti ilk fark ettiğimde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

bir tane bekleyeyim.

dörtlüleriniz yanarken sağ veya sol sinyal verdiğiniz zaman, dörtlüler devreden çıkıyor ve sadece o tarafdaki sinyal yanıyor. sinyal kolu yerine geldiği zaman yine dörtlüler devreye giriyor.

uzun zaman sinyal açık kaldığı zaman sesi yükseliyor, bu şekilde sinyali açık unutmuyorsunuz.

• Makyajsız kasa sıfır km 1.5 Shine a 395.000 demişler. Bunlar çıldırmış olmalı. Makyajı Liste Fiyatı 378 zaten.
    2021MODEL 0 KM DE CİTROEN C3 AİRCROSS 1.5 BLUEHDİ SHİNE OTOMATİK İlan No: 972115136https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-citroen-2021model-0-km-de-citroen-c3-aircross-1.5-bluehdi-shine-otomatik-972115136/detay

• İlandaki araç makyajlı Shine fakat cam tavan yok. Ekstraya mı girdi artık

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-citroen-ak-filo-dan-2021-c3-aircross-1.2-puretech-shine-0-km-973510512/detay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    O tarz modeller var, adı Dynamic yani shine değil , shine altyapısıyla yapılmış ama bazı temel özellikler yok. Örn cam tavan/ anahtarsız çalıştırma ( giriş var çalıştırma yok) / acil aktif fren gibi ...
    Başka ülkeler için üretilmiştiler aslında

• Tabi ben bu model dinamik tir/ değildir demiyorum ama artık belki dediğiniz gibi sunroof suz da gelmeye başlamıştır

• arkadaşlar 1.2 benzin 2020 model aracım var, son günlerde bakıma giden oldu mu acaba?

1650 den 949 a kadar fiyat aldım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertay_a -- 15 Kasım 2021; 11:5:20 >
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.