Şimdi Ara

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) (151. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.011
Cevap
77
Favori
251.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sağolasın. Neyse Allah muhtaç etmesin tabi tamir kitine falan.

• Merhaba arkadaşlar , geçtiğimiz ay eşim için 2024 model shine paket aracımızı teslim aldık , ben aktif olarak c5 aircross kullanıyorum. C3 aircrosun direksiyonu çok sert geldi , ayrıca dönüşlerden sonra direksiyon kendisini toplamıyor , döndükten sonra diğer tarafa yine hamle yapmam gerekiyor, bu durum c3 ler için normal midir ? Bu sorunla karşılaşan var mıdır ? Haftaya bi servis randevusu oluşturmak istiyorum bakalım ne çıkacak.

• osman3855 O kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hayırlı olsun aracınız. Ben bahsettiğiniz problemi yaşamadım. Direksiyon oldukça yumuşak ve kolaylıkla kendini topluyor. Servisin görmesinde fayda var.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • barcin35 kullanıcısına yanıt

teşekkürler , servis randevusunu oluşturmak en doğrusu görünüyor umarım ciddi bir sorun yoktur.

• Emrah_d kullanıcısına yanıt
    Bende hem 5008 hem C3 AC var.Multimedyayı 5008 için indirdim yükledim.C3 AC de deneyim dedim belleği taktım baktım işlem yapıyor ona da yükledim. 5-6 Ay oldu.Şimdi navigasyon güncellemesi yapacağım

• Merhaba ben de yeni bir araç alma arifesindeyim ancak karar veremiyorum. 2008, C3 aircross, kamiq, T-cross ve farklı sekment olsa da scala arasında siz Kullanıcı arkadaşların önerisi ne olur?

• Merhaba arkadaşlar benim aracım 2023 model 1300 km de 1.2 prutech 130hp otomatik 100 km yol gittim aracı stop ettikten 1 saat sonra birşey almak aracın yanına gittiğimde sağ ön ve arka da yağ sızıntısı farkettim arka tekerlekte Daha fazlaydı yol yardımı aradım kullanmayın çekici ile alalım dediler benim evim ile burası arasında mesafe var biz ne olacağız dediğimde otobüs terminaline bırakırız sizi dediler ikame araç vermiyorlar vs ben bu şekilde yola çıksam bir sıkıntı olurmu aracı farklı bir yere parkettim arada kontrol ediyorum yağ sızıntısı yok fren hidrolik deposunu kontrol ettim çizginin biraz üstünde acaba kronik birşey midir bilgisi olan yardımcı olabilir mi teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • irfancaglar İ kullanıcısına yanıt
    İkinci park ettiğiniz yerde yağ sızıntı yok ise yola çıkabilirsiniz… tabiki önce bir sert fren ile kontrol edin. Ve fazla hız yapmayın. Motor yağ seviyesine bakın

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bilinen kronikr sıkıntı yok sadece 5-6 tane motor ile alakalı Pejo 1.2 motorda bir durum var ama garanti de yardımcı oldular hep

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Teşekkür ederim yavaş yavaş 5/10km gideyim riskli olursa çektireceğim buralar biraz ıssız o yüzden otoyola çıkmadan deneme şansım var kendimi ve kimseyi tehlikeye atmadan bakayım artık

Tekrar teşekkürler

• Aslında yazmayı atlamışım fren hidrolik yağı sızıntısı var ama ikinci park ettiğim yerde yok acaba bu yağ da ısınıyor mu ısınınca alışkanlığı azalıp sızdırma yapabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irfancaglar -- 28 Nisan 2024; 9:40:54 >
  • 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.