Şimdi Ara

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) (118. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.007
Cevap
76
Favori
251.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben 900’e yaptırdım geçen hafta. Ş.urfa/Gapel

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • KuzeyUmut K kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim, bayiler tuttuğunu öpüyor gün içerisinde 3 bayi ile görüştüm film olur anlatsam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sertay_a kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Doğrudur. Ben de uçuk rakamlar duydum ama sağ olsunlar buradaki bayi 950 dedi, düz olsun dedim 900’e düştüler.

• 1.2 2021 model araçlar için de 900 civarı fiyat mı çekiyorlar 15000 bakımı için?

bir de led farlar alsak takıyorlar mı bakım sırasında?YENİ  CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) 

• Bu 900 küsürlere bakım eurorepar parçalar ile mi yoksa citroen parçalar ile mi?

• söyle anlatayım,
    İzmir deyim bayii aradım 2020 ilk servis 1.2 benzin 130 bg c3 aircross

İzmir bayi daha araba benzinlimi dizelmi sormadan 1650 dedi
    Balıkesir bayi 1250 dedi
    aydın bayi 1200 dedi

citroen sitesinde benim araç için kampanya var 950 tl

bayilere tek tek söylediğimde İzmir bayi o kampanyada polen filtresi yok dedi müdürüm le konuşup size döneyim dedi,

Balıkesir bayi müşterim var bakıp size döneyim dedi

aydın bayiye konuyu açmadım bile :)

neyse Balıkesir bayi en delikanlısı çıktı, 15 dk sonra aradı evet bu kampanya varmış fakat bize bilgi veya mail gelmedi bu ay sonuna kadar 950 tl ye bakım yapabiliriz dediler

İzmir bayi hala bu kampanyada polen filtresi yok deyi 1450 ye yaparız dedi.

şimdi ben Balıkesire gidip servis yaptıracağım benzin dahil yine 250-300 arası ucuza gelecek. en azından karakterli bir firma ile çalışmış olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertay_a -- 15 Kasım 2021; 20:22:19 >

• Selamlar arkadaşlar , c3 aircross multimedya ekranının ac kapa tuşu varmı acaba , baktım bulamadım araç çalışınca direk açılıyor sonra dugmeden falan kapatamıyorum.

• whatismatrix W kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla hiçbir multimedya ekranda yok. Sadece ses tuşuna basıp sesini kapatabilirsiniz. Birçok bildirim o ekrandan geliyor muhtemelen bu nedenle kapanmıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Last Troll Bender kullanıcısına yanıt
    Ses tuşuna basınca mute yapıyor o zaman :)

• hashus1099 kullanıcısına yanıt
    1.2 2020 aracım. Heralde çok fark yoktur. LED far takarlar ama sistemsel arızaya yol açabilir uyarısı ile..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KuzeyUmut -- 15 Kasım 2021; 23:18:58 >
  • whatismatrix W kullanıcısına yanıt
    Tamamen kapanmıyor ancak ses işlevini yapan tuşa basılırsa sesi, ekran üst sağ köşedeki ayar işaretinden de görüntüsü kapatılabiliyor.

• kenfat10 kullanıcısına yanıt

focal in sitesinde her psa aracı için uygunluğunu kontrol edebiliyoruz. Bazı araçlarda arka kapılara takılamıyor, c3 aircross ta 1.5 cm spacer uyarısı var, satın aldığım yer montajını yaptı, tam çıkarken camı açıp bir Allahaısmarladık diyecektim camı kucağımıza alıyorduk. 2 saat sonra bir çözüm bulabildik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar aracım bu ay içerisinde gelecek feel bold, paspas ve bagaj havuzu önerisi olan varsa alabilir miyim?

• shine paketler 400 bini geçince kimse başlığa uğramaz olmuş. geldiğimiz hale bak, orta direk için B SUV bile hayal oldu.YENİ  CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) 

• Selamlar, makyajlı kasa Shine paket aracım var. Bayiden çıkalı iki gün oldu ve aracın ön kısmında kasis veya cukurlardan geçerken bildiğiniz eski karyolalardan çıkan gacirti sesi duyuluyor. Ciddi şekilde rahatsız ediyor. Daha önce yaşayan, fikri olan var mıdır acaba ?

• hashus1099 kullanıcısına yanıt
    Valla biz 220-235 bandında alanlara şaka gibi geliyor bu fiyatlar. İyi ki almışım diyorum. Yoksa bir daha almam hayal olacaktı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Selamlar, saçma bir soru olabilir ama benzin alırken hangisini tercih ediyorsunuz? Ben ilk Shell’den aldığım için hep aynı gitmeye çalışıyorum. Aralarında herhangi bir fark var mı ya da değişiklik yapmanın bir zararı var mı?

• ahirzora A kullanıcısına yanıt

Ben hep neresi daha yoğun satış yapıyor oradan alırım.

• Hayırlı olsun, keyifli sürüşler dilerim,
    Ön konsol bir yerden kasmıştır ( montaj hatası) en doğrusu servise gidin, gösterin onlar bir çözüm bulur , yok bu normal derlerse servisteki bir başka araçla bir bakalım aynı ses aynı yerde yapacak mı yapmayacak mı ? Diyin o zaman ciddiyete alırlar yok araç yok vs derlerse satış temsilcinize gidin yardım talep edin ( neticede test aracında böyle bir ses yoktur elbette)

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.