Şimdi Ara

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) (119. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.007
Cevap
76
Favori
251.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yakıt işi alışkanlığa göre oluyor biraz. 10 bin km'yi geçtim sadece Opet aldım. Opet içinde de sirkülasyonun yoğun olduğu istasyondan alırım. Ama Shell de alsam ondan da memnun kalırım sanırım, bir fark olacağını zannetmiyorum. Diğer markaları tecrübe etmedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 231 bin aracı aldım seramik geri görüş yan basamak zart zurt yaptırdım 238 ödedim araba olmuş 400k aradan 1 ay geçti sadece şaka gibi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ben dizel 5000 km de aracıma Lukoil de alıyorum.En ucuz mazot orda

• airwolf26 kullanıcısına yanıt

Takoz kauçugu kalın olduğundan ses yapıyor , yağlayalim geçmezse değiştiririz dediler, geçmedi tabi :)

Problemi yaşayan başka biri olursa diye paylaşalım, fikriniz için teşekkürler üstad.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belki arayan biri vardır bi yakıt tüketim verisi paylaşayım. (motor 1.2 130 puretech benzinli euro 6.3) 150 km şehir içi gitmişim ortalama hız 22 km/h, 8.7 l yakıt tüketimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herseyinhayirlisi -- 2 Aralık 2021; 20:6:31 >
  • bigkidnow554 B kullanıcısına yanıt
    Nazik geri dönüşünüz için bizler teşekkür ederiz...👍🏻

• Last Troll Bender kullanıcısına yanıt

Clio için 400 den bahsediliyor. Corsa 465'e kadar çıkmış. Bence bizim araçlar ucuz bile sayılır. Ben 10 bini geçtim araçta. Hala iyi ki almışım diyorum. Biraz fazla yakması dışında hiç problemim yok.

• Hocam selamlar, geçen hafta C3A Feel Bold araç teslim aldım. Karşılaştığım bir sorunu paylaşmak istedim belki çözümğ bilenler vardır.
    Bluetooth ve carPlay bağlantılarını sıkıntısız kullandım.
    Ancak telefona indirdiğim myCitroen uygulaması ile bağlantı sağlayamadım bluetooth bağlı olmasına rağmen. Bu uygulamanın bağlanmasını nasıl sağlıyoruz? Sürüş verilerini falan çekmek istiyorum yardımcı olabilecek var mı?

• wagabond006 W kullanıcısına yanıt
    Merhaba, uygulama bilgisi kısmında telefonunuzun bazı özelliklerini açın ve izin verin ben bu şekilde yapınca çalışmaya başladı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Brc3 B kullanıcısına yanıt

IOS kullanıyorum, tüm izinler açık gözüküyor maalesef :( Ama kontrol edip tekrar deneyeyim. Sonucu yazarım denedikten sonra

• wagabond006 W kullanıcısına yanıt
    Araca binmeden önce uygulamayı açın , o zaman alıyor bilgileri

• herseyinhayirlisi kullanıcısına yanıt
    Dizel ile 2 ayda 5000 km yi devirdim şehir içi dur kalk sürekli 6,5 i geçmiyor ve nazik de kullanmıyorum

• Anneme 2 ay önce c3a feel paket aldık yaklaşık 10k da aksesuar eklettim araca karartılmış cam seramik kaplama yan basamak geri görüş kamerası vs 240 bine denk gelmişti az önce baktım malum sitede 430-440 olmuş fiyatlar citroen kendiside 430 yapmış zaten.
    Araçtan çok memnunuz ama shine pakette zaten 500k eğer bizim feel ler 430-440 a gidiyorsa satayım 60-70 ekleyip shine alayım
    Puma ile arasında kalmıştık iyiki puma almamışım aracın ferahlığı yüksekliği konforu çok güzel tam keyiflik araba olmuş o yüzden satıp shine alırım cam tavan star stop carplay vs ile tadından yenmez

• Selamlar. Lastik konusunda tecrübesi olan arkadaşlar Bridgestone 215/50 R17 95V Xl Blizzak LM005 ve Goodyear 215/50 R17 95V UltraGrip 8 Performance MS XL FP arasında hangisini tercih etmeliyim sizce? bridestone bin lira daha pahalıya geliyor.

• bluemmttr B kullanıcısına yanıt
    Ben şahane cuma da 3050 ye Goodyear aldım. Testleri güzel daha taktırtmadım.

• Son zamanlarda bakım yaptıran var mı? İk bakım geldi. Kaça patlar.

• Samsung S20FE telefon 11 son yazılım yüklü android auto ne zaman bağlasam hep bildirim izni istiyor. Tüm izinleri açık. Ekran Güncelleme yok. Ekran ve yazılım Peugeot update ile güncel.

Merhaba,

Aracın üzerindeki 215/50 R17" çok yaygın bulunan bir ölçü olmadığından fiyatlar da yüksek. Aşağıdaki ölçülerdeki lastikler de (çap değişimi %2'nin altında olduğu için) sorunsuz kullanılabilir.  

205/50 R17"

205/55 R17"

225/45 R17"

225/50 R17"

Özellikle 225/45 R17" çok yaygın kullanıldığından çok daha uygun fiyata bulabilirsiniz.

• m.k.o. kullanıcısına yanıt

Teşekkür ediyorum cevabınız için. Bu durumu ben de fark ettim ancak bazı sitelerde farklı oranların araca uysa da riskli olabileceği söyleniyor. Aracın tüm testlerinin orijinal lastiklere göre yapıldığı ifade ediliyor. Ben de çekindim açıkcası. Sık sık şehirler arası yol yapıyorum.

Genel olarak kabul gören değişim üst sınırı %3'dür. Bunun içinde kaldığınız sürece hiç bir risk olacağını sanmıyorum.

Hatta uygun fiyata bulursanız 225 taban yerine 205/50 veya 205/55 R17" tercih edin. Dar tabanlı lastiklerin karda tutunması daha iyidir.

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.