Şimdi Ara

Yeni çipli kimlik kartı başvuruları başladı: Nasıl alabilirsiniz? (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.706
Cevap
12
Favori
105.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The souls migration kullanıcısına yanıt
    Oluyor yani teşekkürler.Manavgattayım yoğunluk sıfır hemen hallederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yoğunluk olmuyor artık herkes aldı zaten cumartesi günleride veriliyor biraz erken gidip alınabiliyor rahatlıkla kocaelide merak edenler içinhttps://finanskredirehberi.com/t-c-yeni-kimlik-karti-ucretini-internetten-yatirma-odeme/ tüm detaylar anlatılmış bilmeyenler göz gezdirebilir.
  • Arkadaslar parayi internetten yatirinca elimizde makbuz olmuyor makbuzu isterlerse ne yapicaz

• quote:

Orijinalden alıntı: bykyo

Arkadaslar parayi internetten yatirinca elimizde makbuz olmuyor makbuzu isterlerse ne yapicaz
    Geçen hafta aldım. Makbuza falan gerek yok. Telefondaki banka uygulamasından bile yatırdığında sistemden görünüyor.

• 2017 temmuzunda kartin bana ulaşması 15 gun surmustu 3 gun basim 11 12 gunde kalite kontrol surmustu.kaybettigim icin dun aksam 5 de tekrar basvurdum aradan 25 26 saat gecti ve suan kartiniz zarflanma asamasinda diyor. baya hizlanmis cok iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim eski kimligim kayboldu ve yeni kimlik cikaracagim odeme yaparken hangi odemeyi secmeliyim kimlik karti degistirme mi yoksa eski nufus cuzdani kayıp mi

• 4 yıl olmuş ve ben halen yeni kimlik kartını almadım

• randevu alsak kaç ayda sıra gelir aceba

• Arkadaşlar ben daha yeni değiştiriyorum. 4 kişilik aileyiz. 7 yaşında ikizlerim var. Eşimle kendiminkinin değerli kağıt bedelini ödedim. Çocuklar için de ödeme yapıyor muyuz? Bilgisi olan var mı? TC kimliği yazıp sorgulattığınız bir sistem de değil bu ödeme sistemi. Bilgileri kendiniz giriyorsunuz vergi dairesi seçip ödeme yapıyorsunuz sanırım. O yüzden net olamadım. Çocukların kimliklerini değiştirmek de ücretli değil mi?

• kaanrevan kullanıcısına yanıt

evet ücretli cocuklarınkini kendiniz e devletten başvurabilirsiniz..

ödeme yapılıp yapılmadığı orda karşınıza çıkıyor hocam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMon -- 28 Temmuz 2022; 23:10:44 >
  • kaanrevan kullanıcısına yanıt

Evden kaçan kadın çocukların TC kimlik kartlarını da yanında götürmüştü.

Yerel seçimler nedeniyle cumartesi de açık olan Nüfus Müdürlüğüne gidip kayıp beyanında bulundum ve çocuklara yeniden TC kimlik kartı aldım.

Hazır gitmişken kendi nüfus cüzdanımı da TC kimlik kartına çecvirdim...

• tek almayan ben kaldım sanırımYeni çipli kimlik kartı başvuruları başladı: Nasıl alabilirsiniz? 

• BalkanGöçmeniBirBey kullanıcısına yanıt
    Tek değilsin kendi vatandaşına para ile kimlik satıyorlar.Boykot edenler var.

• Bunun süresi ne zamana kadar?

Daha değiştirmedim,hala klasik mavi cüzdanı kullanıyorumYeni çipli kimlik kartı başvuruları başladı: Nasıl alabilirsiniz? 

• cokbaska kullanıcısına yanıt

boykot edenleri bilmiyordumYeni çipli kimlik kartı başvuruları başladı: Nasıl alabilirsiniz? 

• BalkanGöçmeniBirBey kullanıcısına yanıt
    6 yıldır fırsat bulamadım ben de, eskiye devam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kafayiko kullanıcısına yanıt

ben deYeni çipli kimlik kartı başvuruları başladı: Nasıl alabilirsiniz? 

• Ben de varım :D

• Long Nightt kullanıcısına yanıt

En son bu senenin sonuydu ama gene uzatmış olabilirler.

Yıl sonuna doğru kalabalık olur. Randevu var ama kalabalık olunca sarkıyor.

• cokbaska kullanıcısına yanıt

Bi de paralı mı! Ben beleş sanıyorken de almadım KYK borçları falan filan derken. Hani çipli ya bana uymuyor bu çip işi japon işi.

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.