Yarbay
17 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 122 (Bu ay: 0)
Gönderileri

MSI Gp62 6qe 675TR modeli

15.6 i7 6700HQ

GTX 950M

8GB RAM

256GB SSD

Klavyede çok kullanılan wsdaz tuşlarında silinmeler var kasasında çok göze batmamakla beraber çizikler var ne iyi ne kötü orta seviye diyebilirim kasa durumuna

Merhabalar laptop fanı ses yaptığı için internetten sipariş etmek istiyorum laptopta tek fan var ve kullanırkan bana göre sol üstte kalıyor ama arka kapağı açtığımız zaman fan sağımıza geliyor,intertten baktığımda sağ-sol laptop fanları ayrı olarak satılıyor hangi tarafı baz alıp sipariş etmeliyim? :D

Laptop modeli MSI Gp62 6qe 675TR

Bu konu hakkında hiçbir şey bulamadım internette sanki tek ben bilmiyormuşum gibi :D

6bin üst sınırım tavsiyelerinizi bekliyorum, çok teşekkür ederim.
Arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum
Kız arkadaşım için 3000tl civarı kozmetik açıdan güzel laptop tavsiye eder misiniz.Genel kullanım için alınacak belki csgo ayarında oyunlar oynanabilir.

Bir de bu laptop hakkında görüşlerinizi alabilir miyim ? Dokunmatik ekran+tablet gibi kullanım imkanı var, şimdiden teşekkür ederim.
https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_81n600brtx-yoga-c340-amd-ryzen3-3200u-4gb-ram-128gb-ssd-vega3-14-full-hd-w10-laptop-platin-grisi-1208652.html

Ekstradan bunu buldum;Ekran boyutu ve ssd daha iyi olmasına karşın çözünürlük 1366x768 veriyor bunun film-video izlemede - puanı olacak mıdır lenovoya göre ?
https://www.vatanbilgisayar.com/asus-d509da-amd-ryzen-3-3200u-2-6ghz-4gb-256gb-ssd-15-6-amd-w10.html#urun-ozellikleri

Arkadaşlar çok aradım ben bulamadım sizden yardım istiyorum bulabilir misiniz
Arkadaşlar 16binde değilseniz devlet tıpa malesef gidemiyorsunuz ancak 16-25bin bandında iseniz Azerbaycan Tıp düşünebilirsiniz.

-40 kişilik kontenjanı var
-3. sınıfı bitirdikten sonra eğitiminize ANKARA YILDIRIM BEYAZIT-EDİRNE TRAKYA-KONYA ve ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİN de devam ediyorsunuz.(Hangi üniversiteye döneceğiniz kazandıktan sonra ÖSYM den evinize gelecek mektupla bildiriliyor.)
-Yıllık ücreti ben girdiğim sene 3bin manattı 1 manat şuan 3TL galiba şuan okul ücreti senelik 4bin manat veya dolar olmuş.
Merhaba arkadaşlar sıfır 8plus aldım ama konuşmalarda karşı tarafın sesi çok kısık geliyor benim sesimi normal olarak alırlarken karşı tarafın sesi anlaşılamayacak kadar kısık ve boğuk geliyor güncelleştirmeleri yaptım ama sorun devam ediyor internette de bununla ilgili çok açık bir şey bulamadım genel ahize sorunu galiba cızırtıyla alakalı ses kısıklığıyla ilgili bir şeye denk gelmedim.Teşekkürler
Var mı kazananlar konuşalım

ben 21.700 ile girdim sıralamasının düştüğü kesin ama ne kadar düşmüştür bilemem
Hacettepe gelmezse yeditepe ile iyte arasinda kaldim fikir verebilecek olan var mi
Hakkında
Forum İmzası:

Özledik Be Kaptan..
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.042
İkinci El Bölümü Mesajları: 12
Konularının görüntülenme sayısı: 254.979 (Bu ay: 255)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.190 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.