Şimdi Ara

Yeni Audi Q2 İncelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
11.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha piyasaya çıkmadı ama türkçe incelemesini yapmış bir site.

https://www.youtube.com/watch?v=rm9sTqgPZZw

• Q3 bile cok gerekli degilken q2 ye hic gerek yoktu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkası leş
  • Araba nedense çok hoşuma gitti şu q3 rezaletinin üretimi durup yerine bu girse bare en azından tipi güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • her tarafıyla güzel bir suv olmuş bence, küçük olsun suv olsun audi olsun diye satacaktır yine, yollarda görürüz
  • 120 binden başlar ve o kadar etmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkası polo
  • Bu otomobil son zamanlarda tasarımını beğenip beğenmediğime bir türlü karar veremediğim ender modellerden biri oldu. Bir baktığımda çok çirkin, bir baktığımda da çok güzel geliyor tasarımı. Karar veremiyorum bir türlü. Saçma bir fiyat politikasıyla gelmezse iyi bir satış miktarı yakalacağını düşünüyorum.
  • Audi'ye B-Suv yakışmadı. Aynı şekilde Audi A1'i de yakıştıramıyorum. Premium markada B segmenti bana saçma geliyor.
  • biraz polo biraz fabia birazda a3 heh tamam oldu karşısınızda q2
  • tasarım her yönüyle çok güzel ,, arkası polo molo ama en azından basmakalıp qq,ix35,sportage vs gibi diğer suv lardan farklı durmuş ,, aynı şekilde cx3 ü de beğeniyorum
  • Arac bana cok guzel geldi, yakit tuketimi konusunda 100nm torktan asagisinda 2 silindire dusuyor. Ust seviye donanim opsiyonlariyla yari-otonom araca donusuyor. Opsiyon ve aracin ucreti ciktiginda tercihlerim arasinda olucak.
    Audi servisiyle gorusmemde sunlari ogrendim;
    "

Doğrudur, bize gelen bilgi de Q2’nin Kasım ayında Türkiye’ye geleceği yönündedir.

Özel sipariş geçilmek istendiğinde yaklaşık 3 aylık ilave bir süreye ihtiyaç olmaktadır.

Test sürüş aracı Kasım-Aralık aylarında temin edilebilecektir.

Aracın Türkiye paketi ve Türkiye’de sunulacak paketlerle ilgili net bilgilendirme de Kasım ayında yapılacaktır.

Araç “B” segmentinde olmakla birlikte genel olarak “Crossover SUV segmenti” adı altında anılmaktadır.
    "

• İlk gördüğümde arkasını beğenmemiştim fakat zaman geçtikçe gözüm alışıyor gibi
    Gayetde hafif olmuş araç, 1.4 tsi 150'liği 5.2 genel ortalama
    Makyajlanmış a3 1.4 tsi 150 arasında sadece 0.3 fark var onun genel ortalaması 4.9
    A3 ile Q2 arasındayım, bakalım ikiside geldikten sonra ve sürdükten sonra kararımı veririm diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barış26

Audi'ye B-Suv yakışmadı. Aynı şekilde Audi A1'i de yakıştıramıyorum. Premium markada B segmenti bana saçma geliyor.

Genelde çevre yolunda giderken arkadan bakıyorum bmw veya merso kaptırmış geliyor. Hemen yana çekiliyorum (Gerçi murat131 bile gelse benden hızlı ise çekilirim) tam yanımdan geçerken araba bitiveriyor(gerçekten görsel olarak bitiyor), bir bakmışım mercede a veya bmw 1 serisi. O an film izlerken elektrik kesilmiş gibi veya kandırılmış gibi hissediyorum.
  • Şu aracı SUV diye alıp gezmeye utanırım, yanlış anlaşılmasın lafım aracın kalitesi filan değil, boyutları
  • parker48 kullanıcısına yanıt
    A3'ün boyutları ve özellikle diz mesafesi kısıtlı olduğu için q2'i düşünüyorum
    Azda olsa a3'den daha büyük
  • İstinye parka getirdiler.inceledim baya bi; herşey iyi guzel . Fakat 2 kişilik aileler harici almak mantıksız
    Bagaja 2 yetişkinin ihtiyacı olan bavul hariç hiçbirşey sığdıramazsınız
    Çok dusunuyordum bu aracı fakat benım cocugun ancak bebek arabası sıgar bagaja
    Geriye kalan 3 bavulu nereye koyacağız..
    Sırf şu 100-200 bin tl aralığında istediğim ozellıklerde premıum bi suv bulamadıgımdan macan a yoneldım gıbı bırşey..o da ancak 2018 basında olur . Yenısı gelıyor onunda cunku..

• led stop falan da kurtarmıyor artık audinin tipini
  • audi artık vw'den bağımsız üretim yapmalı. insanlar a4 alacağıma passat alırım daha iyisini isterse bmw 3 alırım diyor yada a3 alacağıma golf alırım diyor. audi artık bu imajdan kurtulmalı yoksa ülkemizdeki gidişatı iyi olmayacak gibi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.