Şimdi Ara

Yeni Abonelik Aktivasyon sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

16.01.2021'de yapmış olduğum başvuru sonucunda abonelik tanımlandı 2-3 gün içerisinde portum açıldı ve turknetten bir arkadaş kurulum için geldi. Buraya kadar herşey mükemmel. Kurulumu yapan arkadaşa kablom yok baştan çekilecek dedim onu biz yapmıyoruz elektrikci çağırıp hallettirin dediler tamam dedik. Kendi yanında getirdiği modemle ve abonelik bilgilerimle birlikte hem kurulum hem test için direkt regletin ordan bağlantı yaptı fakat sonuç hüsran. İnternet bağlantısı evime kadar geliyor ama ip verilmediği için internete çıkış alamıyorum. Neyse arkadaş ilk kurumlarda oluyor 2 saat sonra tekrar deneyin kesin açılacaktır dedi ve gitti. Bende kendi kablomu çektim 12 saat sonra denedim sonuç yine aynı. Üyelik aktivasyon aşamasında oldugu için destek kaydı da açamadım. Ama allahtan kuruluma gelen arkadaş başka yerde tecrübe etmiş olacak ki bu sorunu kendisi oluşturmuş bu kaydı bende oim e girdiğimde gördüm.

Sonuç olarak ttnet turk telekoma turk telekom bana ben turknete şeklinde hata arıyoruz. Regletten modeme kadar değiştirdik kablo zaten sıfır yeni çekildi 3 farklı modemden denedik ama olmadı. ( bu modemleri sonra komşuların internetine bağlayıp kurulum yapıp denedik ve modemlerde sorun olmadığını gördük)
    1 haftadır evde internet yok ve evde 3 kişi online eğitim ve sınav olmak zorunda. Daha abonelik başlamadan madur ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz ama lanet olsun ki turk telekomdan başka alternatifiniz de yok
    Destek numaram : 40784194
    ‐-------------------------------------

Takip edebilmek ve denemek için komşunun modeminin yanına kurulum yaptık aynı altyapı aynı reglet aynı saha kabini aynı bina. Biri turk telekom biri turknet.

Yeni Abonelik Aktivasyon sorunu Yeni Abonelik Aktivasyon sorunu Yeni Abonelik Aktivasyon sorunu Yeni Abonelik Aktivasyon sorunu

---------------------------------------------------

Güncelliyorum sorun hala devam etmekte. Bugün aramışlar ama uyuyordum geri aradığımda tabiki ulaşamadım. Tekrar tekrar denemelerim sonucu birine bağlanabildim ve arkadaşta modem kurulumu yapalım beraber diyince telefonu kapattım. İnsanları gerizekalı yerine koymayın. Benimle iletişime geçilecek birşey yok beni ilgilendiren birşey yok. Ben zaten başvurumu yapmışım, belgelerimi imzalayıp vermişim, kurulumu yapmışım ve benlik birşey kalmamış. Sizde size düşeni yapıp hizmeti verin ya da beni oyalamayı bırakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeismiCMotioN -- 26 Ocak 2021; 18:46:1 >

• Merhaba, yaşadığınız sorunun çözüm sürecinin uzaması üzerine önceliğini teknik uzmanlarımıza ilettim. Arkadaşlarım saha ekiplerinden güncel bilgi alarak gün içerisinde sizinle iletişime geçecektir. Konuyu yakından takip ediyorum.
  • İnsanın aklıyla dalga geçiyorlar.

Yeni Abonelik Aktivasyon sorunu
  • Aktivasyon işlemlerimi iptal ettirdim 10 günlük boşa zaman kaybı yaşadım. Eğer kuruluma geldiklerinde sizde de internet direkt yoksa pişman olmamak için beklemeyin. Çünkü sonrasında ttnet ve türknet sizde sorunu bulacaklardır boşa strese girmeyin.
  • Yatay olan modem adsl modem. Onda da kurulum yapmayı denedin mi?
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    Hayır adsl olduğunu bildiğim için denemedim asus ve zyxel vdsl ve fiber destek vardı burdakiler harici onlarda denedim, elimdeki en dandik airties olduğu için komşuda açık kalsın diye bıraktım
  • SeismiCMotioN S kullanıcısına yanıt
    Hocam şu an iptal oldu mu kurulumu peki vdsl olarak mı yaptınız? Bir de adsl olarak yapsanız.
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    İptal mesajı geldi edilmiştir herhalde artık ona bile güvememiyorum. İlk kurulumda zaten yanlışlıkla bu yataya kurdum dsl ışığı sabit kalmadı sonra diger modemlere geçtim modemin adsl olduğunu hatırlayıp
    Ben de o yatay modemden vardı zamanında.
    O modemde hem adsl ışığı hem de internet ışığı yanıyor çünkü. Acaba adsl mi bağladılar ilk olarak.
  • Ha yok o komşunun interneti turk telekomdan sorun olmadığını göstermek için çektim sonuçta aynı saha kabini, aynı reglet, aynı altyapı aynı cat6 kablosundan 2 çıkış alınıyo
    Merhaba, üyelik başlangıcında yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüm. Talebiniz üzerine abonelik işlemlerinizin iptali tamamlanmıştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.