Şimdi Ara

Yeni 2021 Honda Accord Türkiye fiyatı açıklandı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
286
Cevap
4
Favori
20.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

herkes 192 beygir motor istemiyor, arabayı rakibinden 150 bin TL pahalıya satmaya kalkmak o arabayı satmak istememektir zaten Honda da Civic dışında araba satmayı pek sevmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • redmaner kullanıcısına yanıt

Şimdi baktım, passat 0-100 8.9sn. accord için de yanılmıyorsam 8.3 dediler. Aynı dediğiniz bu mu? Tüketim olarak da pek fark olmaz. Yalın gulmezin testinde de degindiler tüketime.

Yeni 2021 Honda Accord Türkiye fiyatı açıklandı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Civic dururken buna neden 2 katı para vereceğim.Bildiğin Civic işte.

• pejo 508 - passat dururken hatta talisman dururken kim alır ki civic çakmasını.

• bu karaborsacılık döneminde satılmasa bile ülkeye giren araç sayısı ne kadar fazla olursa o kadar iyi. en azından bayilerin elinde mal şişer

• Kendini tekrar etmeye başladı.Tasarımlar farklılaşmalıydı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • commandx C kullanıcısına yanıt
    Arada 1 sn bile fark yok günlük kullanımda ne kadar etkiler bu? Bence hiç etkilemez.

Ayrıca hondanın 1.5 turbo motorunun 1.5tsi act ile benzer yakacağını veya az yakacağını düşünüyorsan yanılıyorsun.

Testi izledim şehir içi İstanbul trafiğinde 10.5 altına düşmez dediler, benzer kullanımda passatın o kadar yakacağını sanmıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 2004 model 2,4 motor accord vardı zamanında. İnanılmaz bir arabaydı, hep içimden sıfırı gelsede keşke alsam derdim. Yarım milyon fiyatı görünce anca rüyamda görürüm artık.

Ayrıca aynen passat-508-talisman gibi rakipleri varken bu haliyle işi zor.

• x3x kullanıcısına yanıt

passat tamam da diğerleri neye kime rakip talisman 3 5 tane satar olmuş 600k fiyatıyla

• darkcald kullanıcısına yanıt

600 mü ? Onun fiyatını bilmiyordum. Havasını alır o da o zaman Yeni 2021 Honda Accord Türkiye fiyatı açıklandı 

• Q6600 Q kullanıcısına yanıt

Kim ne yapsın talismanı? Doğru düzgün piyasası yok. Bazen satışta bazen yok. Geleceği meçhul. İkinci eli sıkıntılı. Accord'dan daha çok çakma. Megane'la ayırt etmek zor. Hondaların ikinci eli renaulttan daha kıymetli oluyor. 508, passat varken bence de alınmaz ama accordun da yeri başka. Honda markası, accord modeli seviliyor bu ülkede. Bunu seven adamı 508, passat kesmez.

• Yalın Bey'in testini inceledim, 1000 tane getiriyorlarmış satmak için bence o kadar da satamayacak.

Bu kadar para veriyorsun gösterge tam dijital değil, Civic ile çok benziyor vs.

Accordlar güzel arabaydı, ben de severdim; fakat bu fiyatlandırma ile işi çok çok zor.

Bakalım bayiler ne yapacak bir de, 560 bin lira ama 40 aksesuar çakıp 600'e tamamlama ihtimalleri yüksek.

• Testtekiler vag grupla benzer yakacağını söyledi. Cvt ekonomik bir şanzıman. Araç ağırlıkları benzer. Fark yaratacak çok bir etmen yok.

1sn bile fark yok ama aynı da değil. 0 - 100 değil de 0 - 120 olsa, ara hızlanma vs olsa fark ivmelenerek artacak. Günlük kullanımda pek fark olmasa da keyif noktasında güçlü olan keyifli olacaktır.

• deserthawk D kullanıcısına yanıt

Accordda, accord müşterisine yapamazlar onu. Civic gibi değil. Bu fiyatlara çok talep de olmaz ki aksesuar dayatsın. 260bine civic fırsat aracı ama accord değil.

1000tane büyük rakam değil, satarlar bence. Aylık 300küsür kadar oluyor. Fiyatı da o yüzden bence yüksek. City bir ay olmadan 800 küsür satmış. Bayiilerde yok çekiyorlar.

• Ölü doğdu tanımını tekrar canlandırmışlar, teşekkürler Honda.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • en1gma kullanıcısına yanıt

civic türkiyede üretildiği için civic satmak istiyordu.Artık üretilmiyor.Civic satılsın diye city getirmeyen honda artık hem city hem accord getiriyor.Kapış kapış satılacak.city bile sarı sitede 259k fiyatla satılıyor.

• o paraya kadıköyde 1+1 var la Yeni 2021 Honda Accord Türkiye fiyatı açıklandı 

• redmaner kullanıcısına yanıt

0-100 hızlanmadaki 0.6 saniyelik bir fark 200 metrede 20-30 metrelik bir farka tekabül edebilir.

ayrıca her iki araçta 4 kişi ve bagaj olduğunda 0,6 sn lik fark 192 beygirlik motor sayesinde 6 saniye farka çıkabilir.

ve ayrıca 0-100 de 0,6 sn fark varsa 0-130 da 2_3 saniyelik bir fark görülebilir.

ton başına düşen beygir önemlidir.yani kısaca motor gücü önemlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pars.42 -- 7 Ekim 2021; 10:45:23 >
  • pars.42 kullanıcısına yanıt

Öyle bir yazmışsın ki alan adam roll yapacak sanki Yeni 2021 Honda Accord Türkiye fiyatı açıklandı 

• 500 bin ? si vergi+kdv+ötv dir kesin

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.