Şimdi Ara

Yeni 2021 Honda Accord Türkiye fiyatı açıklandı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
286
Cevap
4
Favori
20.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2022 civic ile ne farkı var içi aynı değil mi ben mi yanlış görüyorum?Civic ne kadar ucubeyse bu da o kadar ucube işte benim gözümde pek bir farkı yok yani.

• Şu arabayı maaşlı çalışanların %90'ı alamaz, yazık bu ülkeye...

• The Division Bell kullanıcısına yanıt

Al hocam sana inceleme buldum .

Videoyu beğenmedim nasıl inceleme bir şey anlamadım , sanki ekmek almaya gider tarzında bir sohbet olmuş. Tek olumsuz gördüğüm lastik sesi ve bagajın garipliği biraz işlevsel değil gibi.

Yeni 2021 Honda Accord Türkiye fiyatı açıklandıYalın Gülmez - Kim Geçer?youtube
    Honda'nın sedan saldırı planı çerçevesinde Türkiye pazarına dönen ikinci modeli Accord 15 Ekim'de satışa sunuluyor. Yeni Accord'la tanışmak için tek yapmanız gereken bu videoyu izlemek... Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın: https://www.youtube.com/channel/UCp6CtJeG3-TXFrhaqftCpjg/join
    https://www.youtube.com/watch?v=3JCZX-i6H1k&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrankGallagherx -- 6 Ekim 2021; 20:21:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı motorlu crv'yi test etmiş fakat performansını tatsız bulmuştum.Accord'da ise 0-100'ü 8 saniye olarak belirtiliyor ki honda iyi iş başarmış ne yaptıysa.1.5 tonluk araç için iyi değerler.

• Yıl sonuna kadar 1000 adet satış hedefi varmış. Belli oldu fiyatın neden düşük olduğu.

• Helal olsun hondaya arabayi avrupa spec e ayarladiklari nasil da belli oluyor. Bagaj kollarina bile giydirme yapmislar... Abd de en full donanimda bile oralar açıkta duruyor şahin dogan gibi.

Bagajda süspansiyon kulelerinin yarattığı bir daralma var dibe dogru lakin onun disinda devasa bir bagaji var ve asıl en onemli detay yukleme ağzı ciddi derecede geniş. Orta boy bir koliyi cok rahat sokarsin o ağızdan.

Valla efsane bir araba olmuş abi. Ben alirim bunu.

Uzaktan motor çalıştırma da kışın acayip işe yarar. Evden çıkmadan 5dk once çalıştırsan ideal sicakliga gelir icerisi. Yazin da keza ayni sekilde...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Division Bell kullanıcısına yanıt

Güle güle kullanın hocam şimdiden

• Yeni Civic 400 + gelecek anlaşılan

• Ici cok basit ve elektrikli bagaj yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 540 bin :D gerçekten ülke uçuyor.

• 2 litre Turbo 252 beygirlik full + full versiyonunun fiyati Amerika'da $40,000

Mazda CX-50 almak istemesem bu da olabilirdi ama cok fazla sigorta bedeli odememek icin SUV istiyorum.

Yeni 2021 Honda Accord Türkiye fiyatı açıklandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sensaura -- 6 Ekim 2021; 22:55:0 >
  • vozy kullanıcısına yanıt

Burda 42.000 dolara orada satılmayan b pumayı anca alırız Yeni 2021 Honda Accord Türkiye fiyatı açıklandı 

• Bu fiyat skalasında bu otomobili yollarda zor görürüz.Hatta Honda bayilerinde bile inceleme şansımız olmaz ve siparişle getirilebilir.

Çünkü Honda fanatiği vede parasının hesabını bilmeyene bir kaç zengin züppe dışında alan olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bamorex -- 6 Ekim 2021; 23:18:6 >
  • yakpinar1222 Y kullanıcısına yanıt

kapış kapış satılınca bu yazdığınınızı unutmayın.229k fiyatlı yeni city sarı sitede 259k fiyatla satılıyor.

• Tam bana hitap ediyor bu araba. İçinide sevdim fakat önü biraz daha farklı tasarıma sahip olsaydı dedirtiyor.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

415 tl lik passatın 192 beygirlik motoru yok.

• götü güzel değil kasa güzel ama stoplar hiç olmamış eski kasa focus gbi

tiguan vs bu fiat aralığında bu araba satamaz honda son serileri nedense hiç iyi gitmiyo tasarımcı geleceği göremiyo

• Otomobil bölümü iyi bir şeyler karalıyor bu pahalılıkta..

Ben 450k falan bekliyordum 540k olmuş.

Bu haberleri hazırlarken galeri karını da hesaplayın, oraya bi 575k yazalım lütfen..

• Bloodin kullanıcısına yanıt

Hocam crv tiguan bu arabalar sürüş hissi olarak berbat bence. Cok farkli kategorideler. Tiguanla sehir icinde 50yle gidilecek bir arac. Gerci o hali bile asiri hantal. Accord tek sorunu arkası bence. Yeni kasayla gelmesi lazimdi.

• pars.42 kullanıcısına yanıt

Bunun var da ne oluyor? 0-100 değerleri aynı.

Sadece çok yakma kabiliyeti var fazla beygirlerin herhalde

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.