Şimdi Ara

Yeni 2021 Honda Accord Türkiye fiyatı açıklandı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
286
Cevap
4
Favori
20.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bedavaymış Şahin fiyatına 3 tane alırım kesin

• 540 bin TL den başlayan fiyatıyla 415 bin TL lik passatla nasıl rekabet edecekmiş çok merak ediyorum. Hayal kırıklığı yarattı. Honda neden rekabetçi fiyat belirlemeyi beceremiyor. 3-5 sattıktan sonra pılını pırtısını toplayıp tıpış tıpış Japonya ya gider. Go home Accord

• Yeni 2021 Honda Accord Türkiye fiyatı açıklandı
  • Aracın fiyatından çok aksesuar fiyatlarını merk ettim. 50 60k arası olur dedi bayinin teki. Tahmin etmiştim bu fiyatları. Adamlarda aksesuar takıntısı oluştu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • E bu resmen uzun şaseli Civic ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç 2022 model gibi duruyor mu bu araç.Sıradan bir dış dizayn içi dersen civic ile aynı olmuş niye alsın insanlar bunu.

• Yeni 2021 Honda Accord Türkiye fiyatı açıklandı

Yeni 2021 Honda Accord Türkiye fiyatı açıklandı

Şu arabanin civic denen ucubeyle ne alakasi var acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Division Bell -- 6 Ekim 2021; 19:6:4 >

• Ne biliiiim bişeyler eksik kalmış sanki. Ççççıııhhh...! Olmamış. Toplama model gibi duruyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 540binden sonrasını okumadım

• Dellialli D kullanıcısına yanıt

Hocam bu Accord Amerika ve uzakdogu icin uretilen bir model aslinda.

Eskiden Acura TSX Avrupada Accord adi ile satiliyordu cunku Avrupadaki araclar biraz daha kaliteli (ic malzeme kalitesinden bahsediyorum sadece) ve premium. Onlarla yarisabilmek icin Acurayi Accord adi altin satiyorlardi.

Simdi bu gelen ise premium bir arac degil Amerika ve uzakdogu icin Standard D sinifi bir arac (oralarda da boyut malzeme kalitesinden vs. daha onemli) O yuzden oralar icin D sinifi olan bir cok aracin ici Avrupadaki C sinifi araclar gibi.(tasarim, malzeme, gorunusu vs olarak) ama boyutlari buyuk.

Ornek olarak VW bile Amerika icin ozel ucuz passat yapti, Atlas yapti. Bu Accordda oyle bir sey.

• 1 milyona adım adım….

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Alım gücümüz yerlerde anca rüyamda görebilirim 540 bin liralık bu arabayı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Süper

Hayalimdeki otomobil.

O parayı denkleştirme imkanım olursa mutlaka almayı düşündüğüm bir araç.

Bol keseden saçma sapan atıp tutan yorumlar görüyorum sadece şunu söylemek isterim.

Kedi uzandığı ciğere mundar der yani o hesap.

Honda demek kalite güven ve estetik demek.

• Araç güzel ama 570bine peugeot 508 gt 1.6 225 hp eat 8 varken şansı yok gibi.

• The Division Bell kullanıcısına yanıt

Civici fazla küçümsüyor, accordu da fazla büyütüyorsun. Abi kardeş işte. Ortak yan çok.

• alemburda34 kullanıcısına yanıt
    Dükkan al parasıyla aracın aylık kredisini öde :)

• Civic Long

• o paraya elektrikli araba alırım

• commandx C kullanıcısına yanıt
    Motoru şanzımani vs dışında hicbir ortak yani yok iki arabanin. Hele tr uretimi civicler bunla kıyas dahi edilmez.

42 yaşindayim. Ömrüm otomobillerle geçti benim. Sırf meraktan keyfe keder detaylarini ve muhendisliğini incelemek için 2 kere komple w220 s500 soyup toplamisligim vardir...

Bir bakışta arabanin rontgenini cekerim. Ozellikle karoser ve iç mekan uzmanlik alanimdir.

Edit; Bu arada kalite ve işçilikten bahsediyorum. Yoksa tasarim öğeleri olarak illa ki ortak noktalari vardir her markada olduğu gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Division Bell -- 6 Ekim 2021; 18:55:49 >
  • Accord'a karşı her zaman zaafım var. İç mekandaki detaylar çok hoşuma gitti. Renault Talisman'a bakınca 620 bin gibi bekliyordum. Direk gömenler, bir tane sizde olsa içinde yaşarsınız. Oturuşunuz bile değişir. Yeni 2021 Honda Accord Türkiye fiyatı açıklandı 

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.