Şimdi Ara

YENİ 2012 | ACER ASPIRE ONE 725 [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
372
Cevap
3
Favori
50.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  YENİ 2012 | ACER ASPIRE ONE 725 [ANA KONU]

Acer'ın sevilen netbook serisi Aspire One ailesinin yeni üyesi Aspire One 725 firma tarafından resmi olarak duyuruldu.

Aspire One 725 modeli 1GHz hızında çalışan çift çEkirdekli AMD C-60 APU'suna yer veriyor ve Radeon hd 6290 grafik birimi de beraberinde geliyor. 11.6 inçlik CineCrystal LED ekranı 1366 x 768 piksel çözünürlüğe sahip.

4GB DDR3 RAM, 320GB/500GB depolama kapasitesi, kart okuyucu, WiFi, Bluetooth 4.0, 3G desteği (bazı modellerde), HD kalitesinde ses, Windows 7 Home Premium işletim sistemi, 1.2Kg ağırlık şeklinde diğer özellikleri mevcut.

Segmentteki diğer modeller gibi Aspire One 725 modeli de günlük ofis ve multimedya ihtiyacınızı karşılaMak için tasarlanmış Ve belirli bir seviyede çoklu görevleri de destekliyor.

Model Temmuz ayından itibaren 359 Avro başlangıç fiyatıyla İtalya'da raflardaki yerini alacak. Aynı aydan itibaren global olarak satışına da başlanması bekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 16 Ekim 2012; 10:21:28 >

• Kocaman ASPIRE ONE yazmasalar olmazdı dimi?
  • mevi oldugu icin herhalde yeni :) oysa ki acer ao 722 c68kk ile ayni ozellikleri tasiyor Windows 7 Home Premium disinda ilginc
  • Bence ozellikler ve win7 home prmium olmasi ayni zamanda klavyesinin guzelligi acisindan benim alinabilecek bilgisayarlar listemin basina oturmus durumda. Ancak burada fiyatta onemli acer in diger modelleri icin cok iyi seyler soylenmesede 1 seneyi askin suredir aspire one d 257 modelini kullaniyorum ve en cok memnun oldugum elektronik cihaz denilebilir. Amerikadan almistim tek eksi yani klavyesi onun disinda ne sarj suresinde ne isinmasinda ne fan sesinde sorun yasamadim ve ultrabook kadar zengin olmadigimdan bir dahaki bilgisayarimda sirf sarj suresinden dolayi bir netbook olacak ki bu bence netbooktan bir gomlek ust bir cihaz
  • Selamlar. Türkiye’de satışı nerede acaba? Başlamadı mı? Hiçbir yerde bulamıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kinemania

Selamlar. Türkiye’de satışı nerede acaba? Başlamadı mı? Hiçbir yerde bulamıyorum...

Evet satışa çıkmadı daha ülkemizde Acer bu konuda çok yavaş. Mail attım cevap gelirse buraya da yazarım.
  • TÜM TEKNİK ÖZELLİKLER

Ek olarak Avrupa versiyonunda Bluetooth 4.0 mevcuttur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 4 Ağustos 2012; 23:38:48 >

• Acer Aspire One 722 almayı düşünüyordum ama şimdilik beklemedeyim erken vakitte gelirse bu makineyi alacağım. Tuş takımı ve makine çok güzel çok beğendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 4 Ağustos 2012; 23:50:39 >
  • Acer Türkiye den cevap geldi onunda dünyadan haberi yok.

Sayın xxx xxxl ,

Acer İletişim Merkezine göndermiş olduğunuz elektronik posta mesajı için teşekkür ederiz.

Şu an konuyla ilgili bir güncelleme mevcut değil.İnternet sayfamızdan gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Acer ürünleri ile ilgili bilgi almak ya da öğrenmek istediğiniz diğer konular için Acer Türkiye internet sitesininwww.acer.com.tr adresini ziyaret edebilir,http://www.acer.com.tr/ac/tr/TR/content/online-support adresinde yer alan Çevrimiçi Ürün Desteği Araçlarını kullanabilir veya musteri_hizmetleri@acer-euro.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Ayrıca, Acer İletişim Merkezine 444 2237 (444 ACER) numaralı telefondan hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Acer İletişim Merkezi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 12 Ağustos 2012; 18:49:26 >

• İnsallah ekrani kendi kendine catlyan cinsten degildir acerin heleki bir teknik servisi Allah dusurmesin kardes

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haber verdiğiniz için teşekkürler :)

Normalde windows 7 home premium olması gerekirken, Darty’deki üründe Windows 7 starter var. Hem küçük olup hem de windows 7 home premium olduğu için ilgimi çekmişti aslında...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kinemania

Haber verdiğiniz için teşekkürler :)

Normalde windows 7 home premium olması gerekirken, Darty’deki üründe Windows 7 starter var. Hem küçük olup hem de windows 7 home premium olduğu için ilgimi çekmişti aslında...

Aspire One 725 AO725-C68kk modelinde Starter var malesef.

http://www.acer.co.in/ac/en/IN/content/model/NU.SGPSI.002

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 12 Eylül 2012; 19:30:23 >
  • Arkadaşlar ürünü üniversite başlamadan önce alabildim sonunda kargo ile gelecek.
  • 2 Upgrade sonrası Windowsı puanları

• bu bilgisayardan bende alacağım bu hafta içi.alma sebebim ekran boyutu.netbook ihtiyacı hasıl oldu. Atomların ekranı çok ufak.ve pahalı...
    Office ve flash performansı nasıldır?
    Deneyen bilen var mı?
    İşlemcisi kağıt üzerinde çok güçsüz. Şu an bu mesajı yazdığım nokia bile 1 ghz... Windoes 7 yi kaldırabiliyor mu? Reel yorumlar rica ediyorum.
    Ürün en ucuz teknosada. fiyat iyi: 495 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaiNStreaM

bu bilgisayardan bende alacağım bu hafta içi.alma sebebim ekran boyutu.netbook ihtiyacı hasıl oldu. Atomların ekranı çok ufak.ve pahalı...
    Deneyen bilen var mı?
    İşlemcisi kağıt üzerinde çok güçsüz. Şu an bu mesajı yazdığım nokia bile 1 ghz... Windoes 7 yi kaldırabiliyor mu? Reel yorumlar rica ediyorum.

bi arkadaş 722 den çok memnundu ve bunla neredeyse aynı
  • quote:

bu bilgisayardan bende alacağım bu hafta içi.alma sebebim ekran boyutu.netbook ihtiyacı hasıl oldu. Atomların ekranı çok ufak.ve pahalı...
    Deneyen bilen var mı?

Yazdığın herşeyi rahatlıkla yaparsın ben çok memnunum. Rami 4 GB yapıp birde elimde ki 128 GB SSD taktım makine harika oldu iyice ve şarjda çok gitmeye başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nike

quote:

Deneyen bilen var mı?

Yazdığın herşeyi rahatlıkla yaparsın ben çok memnunum. Rami 4 GB yapıp birde elimde ki 128 GB SSD taktım makine harika oldu iyice ve şarjda çok gitmeye başladı.

Hocam bu acer one 725 in hartdiskini ve ramini kendimiz degişebilirmiyiz, kolaymı sökmesi.

Memnunmusun cihazdan, birde ses kalitesi nasıl hoparlörler idare edermi.

Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Miroğlu

quote:

Orijinalden alıntı: Nike

quote:

Deneyen bilen var mı?

Hocam bu acer one 725 in hartdiskini ve ramini kendimiz degişebilirmiyiz, kolaymı sökmesi.

Memnunmusun cihazdan, birde ses kalitesi nasıl hoparlörler idare edermi.

Teşekkürler.

Video dan izleyebilirsin. Çok basit bir işlem ben hiç zorlanmadım HDD ve RAM değişiminde. (Videodaki gibi İşletim sistemini kopyalamadım ben USB den temiz kurulum yaptım Win7 Home Premium 64 Bit)

Sonuçta işlemci AMD C 60 çok uçuk beklentilerin olmasın. Bence en büyük artıları taşınabilir olması yalnızca 1.2 kg ve Fiyat/Performansı (Vatanın indirimi ile en son 604 TL ye düştü) çok iyi bir makine olduğundan aldım ben memnunum. Üniversitede Oracle vb programlarla bile hiç sıkıntı yaşamadım. SSD bu makineyi baya performans katıyor o da ayrı mesele. Bende Mavi rengi var bence çok şık ve dikkat çekiyor. Hoparlör bir netbook'a idare eder çok beklentin olmasın o konuda.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.