Şimdi Ara

YENİ 2012 | ACER ASPIRE ONE 725 [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
3
Favori
50.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar makineyi sıfırdan kurulum yapıp orjinal Windows 8 Pro 64 Bit sürümüne yükselttim performansı çok daha güzel oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nike

Arkadaşlar makineyi sıfırdan kurulum yapıp orjinal Windows 8 Pro 64 Bit sürümüne yükselttim performansı çok daha güzel oldu.

Bu cok güzel bir haber oldu. USB3.0, HDMI, HD çözünürlük gibi teknolojileri üzerinde barındırması ve bu fiyata sunması son derece güzel. Merak ettiğim bir şey var: SSD taktığınızdan bahsetmiştiniz. Acaba cihaz, SATA III destekliyor mu? Bu sorunun cevabı evet olursa bugün alıyorum bir tane

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anlamamki

onu bılıyorum ben kulaklıklı mıkrofonla kullanmak ıstıyorum
    gece gece msn den sessiz bi şekilde konuşmak istiyorum

USB bağlantılı mikrofonlu kulaklık kullanabilirsiniz. Logitech H360'ı incelemenizi öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoXyBuLL -- 28 Ekim 2012; 9:26:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoXyBuLL

quote:

Arkadaşlar makineyi sıfırdan kurulum yapıp orjinal Windows 8 Pro 64 Bit sürümüne yükselttim performansı çok daha güzel oldu.

Bu cok güzel bir haber oldu. USB3.0, HDMI, HD çözünürlük gibi teknolojileri üzerinde barındırması ve bu fiyata sunması son derece güzel. Merak ettiğim bir şey var: SSD taktığınızdan bahsetmiştiniz. Acaba cihaz, SATA III destekliyor mu? Bu sorunun cevabı evet olursa bugün alıyorum bir tane

Sata 3 bildiğim kadarı ile destekliyor. AHCI modda kurdum ben sorun yok. Bunlarda değerler.

ACER AO 725 Netbook Cihazımın Vertex 4 ile Performansı

YENİ 2012 | ACER ASPIRE ONE 725 [ANA KONU]

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FoXyBuLL

quote:

Sata 3 bildiğim kadarı ile destekliyor. AHCI modda kurdum ben sorun yok. Bunlarda değerler.

ACER AO 725 Netbook Cihazımın Vertex 4 ile Performansı

Çok teşekkürler. Değerler SATA III desteği olduğunu gösteriyor. Son bir soru daha: sıfırdan kurulum yapmıştınız. Sıfırdan kurulum artı günlük programlar ( office, winamp,vs.) toplam ne kadar yer kapladı acaba? Duruma göre 60GB SSD alabilirim...

• Daha bir çok şeyi kurmadım ama 60 GB bence yetersiz kalır. Kendi 320 GB HDD sini kullanın daha iyi bence.
  • Bende bugün Acer AO725 sahibi oldum. Cihaz güzel, ben program yazmak için aldım gayet kullanışlı.(Uzun süreli kullanımda gözleri yorduğunu söylemek isterim) Youtube tan 720p akıcı bir şekilde izleniyor ama bilgisayarda bir 720p açtığımda takılmalar oluyor acaba player dan mıdır ? KM Player kullanıyorum , ne önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyns -- 28 Ekim 2012; 15:21:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FmL

Bende bugün Acer AO725 sahibi oldum. Cihaz güzel, ben program yazmak için aldım gayet kullanışlı.(Uzun süreli kullanımda gözleri yorduğunu söylemek isterim) Youtube tan 720p akıcı bir şekilde izleniyor ama bilgisayarda bir 720p açtığımda takılmalar oluyor acaba player dan mıdır ? KM Player kullanıyorum , ne önerirsiniz?

Splash pro ex kullan donanım hızlandırma olduğu için 1080p Bluray Avatarda bile sıfır takılma yaşadım mükemmel bir player.
  • usb den mıkrofon sımdılık gecıcı bır sure kalsın
    bende usb sıfırdan win7 ultimate kurdum sorunsuz bı şekilde driver larını ındırıp kurdum
    yanllız fn f3 tusuna bastıgımızda wifi ve Bluetooth bir görünümde cıkıyordu istedıgımı ac kapa yapabılıyordum
    şimdi yenı yuklememde bu secenegı nasıl aktıf edebılırım acaba?
  • quote:

Bende bugün Acer AO725 sahibi oldum. Cihaz güzel, ben program yazmak için aldım gayet kullanışlı.(Uzun süreli kullanımda gözleri yorduğunu söylemek isterim) Youtube tan 720p akıcı bir şekilde izleniyor ama bilgisayarda bir 720p açtığımda takılmalar oluyor acaba player dan mıdır ? KM Player kullanıyorum , ne önerirsiniz?

Üstad benim görüşüm arka plan servisleri makineyi yoruyor.Ben ilk super pi yi 1 dakikada almışken ikincisi baya sürdü. Nedeni office vs programlar yüklememdi. Sana önerim gamebooster programını kullan boost et diyince arka plandaki gereksizleri kapatıyor. Makine bariz hızlanıyor.Ayrıca xp de işini görürse xp yükle. Çok fazla angarya servis var 7 de...

Ayrıca internette gezerken firefox tan ctrl ve + tuşları ile yazıları büyütmenizi öneririm. Karınca büyüklüğünde yazılar göze zarar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaiNStreaM -- 28 Ekim 2012; 21:32:17 >

• arkadaşlar cihazı vatan indiriminden 600 tl ye aldım.yaklaşık 10 gündür kullanıyorum.genel itibariyle beklentilerimi karşılayan bir alet. bataryasıda iyi sayılır.normal kullanımda 3-3,5 saat gidiyor.4 hücreli ile anca bu kadar.zaten 6 hücreli pil ile gelse tadından yenmezdi...
  • 6 hucrelı pıl takılmazmı buna?
    gercı ben daha batarya ıle kullanmadım en azından ev ıcınde
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MaiNStreaM

bu bilgisayardan bende alacağım bu hafta içi.alma sebebim ekran boyutu.netbook ihtiyacı hasıl oldu. Atomların ekranı çok ufak.ve pahalı...
    Office ve flash performansı nasıldır?
    Deneyen bilen var mı?
    İşlemcisi kağıt üzerinde çok güçsüz. Şu an bu mesajı yazdığım nokia bile 1 ghz... Windoes 7 yi kaldırabiliyor mu? Reel yorumlar rica ediyorum.
    Ürün en ucuz teknosada. fiyat iyi: 495 tl

Yazdığın herşeyi rahatlıkla yaparsın ben çok memnunum. Rami 4 GB yapıp birde elimde ki 128 GB SSD taktım makine harika oldu iyice ve şarjda çok gitmeye başladı.

4 gb lim ramı nerden ve kaca aldınız ?uyum sorunu ferformans sorunu nasıl?

• quote:

quote:

quote:

bu bilgisayardan bende alacağım bu hafta içi.alma sebebim ekran boyutu.netbook ihtiyacı hasıl oldu. Atomların ekranı çok ufak.ve pahalı...
    Deneyen bilen var mı?
    İşlemcisi kağıt üzerinde çok güçsüz. Şu an bu mesajı yazdığım nokia bile 1 ghz... Windoes 7 yi kaldırabiliyor mu? Reel yorumlar rica ediyorum.

Yazdığın herşeyi rahatlıkla yaparsın ben çok memnunum. Rami 4 GB yapıp birde elimde ki 128 GB SSD taktım makine harika oldu iyice ve şarjda çok gitmeye başladı.

43 TL 1600 Mhz makineyi baya hızlandırıyor kendine geliyor. 2 GB ram yetersiz Win7 ve 8 için. Performansı iyi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Deneyen bilen var mı?

43 TL 1600 Mhz makineyi baya hızlandırıyor kendine geliyor. 2 GB ram yetersiz Win7 ve 8 için. Performansı iyi.

marka ve nerden aldıgınızı soylersenız bende temın etmek ıstıyorum saygılar

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Deneyen bilen var mı?

marka ve nerden aldıgınızı soylersenız bende temın etmek ıstıyorum saygılar

http://www.sanalmarketim.com/urun/b8b72f2abc3de3b2143697206ecaf17e/KINGSTON-KVR16S11/4-4GB-1600MHz-DDR3-CL11-SODIMM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 29 Ekim 2012; 12:27:31 >

• siz 4 gb tek rammı aldınız yoksa 2 gb alıp 4 mu yaptınız ?
    ıcındekı 1333 mhz degılmı bunun bıde 1600 mhz uyum sorunu cıkarmadımı?
  • max 4 dıyor
    siz o zaman 2 aldınız 4 yaptınız dogrumu?
    veya 4 aldınız ıse toplam 6 mı oldu ?
    uyum sorunu vs yasadınızmı?
    saygılar
  • Tek slot var sadece bende 4 alıp taktım 2 duruyor boşta.
  • quote:

quote:

Splash pro ex kullan donanım hızlandırma olduğu için 1080p Bluray Avatarda bile sıfır takılma yaşadım mükemmel bir player.

Splash pro ex<<1080 p lık fılmı takılmadan ızledınmı?
    full unu pm den yollarmısnın bana?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.