Şimdi Ara

Yaza Kadar Kilo Veriyoruz (Sizlerde Katılabilirsiniz) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
9
Favori
4.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: royal_flush_

aynen öyle,, kahvaltını öğlen yemeğini normal doyana kadar ye, zaten akşam 5-6 ya kadar acıkmazsın, 7-8 saat uyuduğunu varsayarsak senin boğazını tutacağın saatler akşam 6-7 den yatana kadar olan süre,, bu arada akşam yapacağın 40-45 dakika yürüyüş kilo verme olayını hızlandırır,şifa gibi gelir,,, akşam çok kazınırsan elma yoğurt falan ye bişey olmaz,,, bu arada çerez çekirdek tatlı kek falan hayatından çıkar, bol bol su iç,, birden zayıflamak iyi değil, ayda 3-4 kilo yeter

87 falanım , 8-10 kg versem yeter salona da baslamayı düşünüyorum. Sabah yumurta ya da yulaf öğlen de okulda yerim yemekhane de o Zaman. Abur cuburu bıraktım zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hafif şeylerle geçiştirin yoğurt meyve gibi sabaha aç kalkıp kahvaltı yapılmalı.
  • Bu arada 112 kiloyum 116 kilodan 2 haftada yemekleri keserek verdim şu an izindeyim korkum tekrar alıp yoyo sendromunu yaşamak.
  • Kilo verip vermediğinizi anlamanın en iyi yolu elbiselerdir arkadaşlar
  • Arkadaşlar benim boy: 1,78 kilo 61 ama 90 kilo olan insanlar gibi bel çevrem ve gögüslerimin civarlarında yağ birikmesi var.

Geçen sene 70 küsür kiloydum şimdi her istediğim kot pantolon oluyor,ama dediğim gibi bu yağlardan rahatsızım.Denize girmeye çekiniyorum. Zayıflamaya devam edip 50 veya 55 kiloya kadar inmeye mi çalışsam.

Bu arada kilo vermem de zor olmuyor.

Günde 5 km yürüyorum.
    Abur cubur şeker li şeyler yemiyorum.Pilav ve makarna da yemiyorum.
    Günde 6-7 dilim kepek ekmeği yiyorum.
    2 tereyağlı yumurta.
    3 litre su.
    Çay.
    Meyve.
    Kısacası hafif olan her şeyi yiyorum.

Birde 2 günde bir kol kası için dambıl ile ağırlık çalışıyorum.
  • 4 hafta önce "focus t 25" programına başladım . Bu hafta 5. haftam. 106.4 ten 102.4 e düştüm. Boy 182 cm. Programın bitmesine yaklaşık 10 hafta daha var. Hedef 88-92 aralığı.
    Yaptıklarım:
    -kahvaltıda basit şeylerle besleniyorum haşlanmış yumurta, domates , salatalık, 1 dilim kepek ekmek gibi.
    -öğle yemeğini es geçiyorum genelde.
    -akşam yemeğini saat 16.30 civarında yiyorum. protein ağırlıklı. ekmek yok.
    -Çok acıktığımda yemekten sonra saat 8-9 da badem, leblebi tarzı şeyler atıştırıyorum bir avuç.

Yapmadıklarım:
    -beyaz ekmek yok.
    -kola gazoz vs yok.
    -cips atıştırmalık abur cubur yok.
    -kızartma vs tarzı şeyler bir elin parmağını geçmeyecek şekilde oldu. Ama dikkat ediyorum.

Motivasyon olur belki burası. Haftalık güncelleme yapacağım. Herkese kolay gelsin.
  • Benide say 12 mayısa kadar 95 olmam lazım 20 hazirana kadarda 87 şuan 115 kiloyum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benide ekleyin 27.02 de 84.5 kg

Hedefim mayıs sonu 75 kg

Şu an sadece işin yememe kısmına alışmaya çalışıyorum. Akşam yemeğini 6 da yiyoruz ancak 10 dan sonra çok acıkıyorum ve canım çok tatlı çekiyor..sabahları ekmek 1 dilim tam buğday ve 2 yumurta.. Öğlen birşey yemedim bugün ama çok acıktım..

Yulaf diyegini deneyen var mı ? Çok tot tutuyomuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Benide ekleyin 27.02 de 84.5 kg

Hedefim mayıs sonu 75 kg

Şu an sadece işin yememe kısmına alışmaya çalışıyorum. Akşam yemeğini 6 da yiyoruz ancak 10 dan sonra çok acıkıyorum ve canım çok tatlı çekiyor..sabahları ekmek 1 dilim tam buğday ve 2 yumurta.. Öğlen birşey yemedim bugün ama çok acıktım..

Yulaf diyegini deneyen var mı ? Çok tot tutuyomuş

Yulaf diyeti neymiş hocsm

• benide ekle hocam boy 175 kilo 103 3 yıl önce 65tim saçma sapan beslenme yüzünden 103 üm hedefim haziran sonuna kadar 70 altına düşmek haftada 6 gün insanty fit test gzel protein ağırlıklı diyet yapacam,bu arada ben 7 değil saat 5ten sonra yemicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan8131

4 hafta önce "focus t 25" programına başladım . Bu hafta 5. haftam. 106.4 ten 102.4 e düştüm. Boy 182 cm. Programın bitmesine yaklaşık 10 hafta daha var. Hedef 88-92 aralığı.
    Yaptıklarım:
    -kahvaltıda basit şeylerle besleniyorum haşlanmış yumurta, domates , salatalık, 1 dilim kepek ekmek gibi.
    -öğle yemeğini es geçiyorum genelde.
    -akşam yemeğini saat 16.30 civarında yiyorum. protein ağırlıklı. ekmek yok.
    -Çok acıktığımda yemekten sonra saat 8-9 da badem, leblebi tarzı şeyler atıştırıyorum bir avuç.

Yapmadıklarım:
    -beyaz ekmek yok.
    -kola gazoz vs yok.
    -cips atıştırmalık abur cubur yok.
    -kızartma vs tarzı şeyler bir elin parmağını geçmeyecek şekilde oldu. Ama dikkat ediyorum.

Motivasyon olur belki burası. Haftalık güncelleme yapacağım. Herkese kolay gelsin.

iyi terletiyormu focus t 25 bende insantye başlıcam benimde kilo 103 küsür boy 175

• melih_ kullanıcısına yanıt
    merhaba ben de 118 kiloydum şimdi 89 a indim. sürekli tartılıyorum sporu bırakmama rağmen verdiğim kiloları geri vermedim. Çünkü sporla sağlıklı kilo verdim ve en önemlisi abur cubur gereksiz olan şeyleri mümkün olduğunca hayatımdan çıkardım. Bence siz de beslenme alışkanlarınızı kontrollu yaparsanız sorun olmaz. :)
  • Arkadaşlar şuanda güncel kilom 79.5 yani ortalama 25 günde 5.5 kilo gitti geriye kaldı 4.5 kilo.
    Yaptıklarım sabah sadece nesfit 1 kase. Öğlene kadar badem fındık ceviz atıştırma. Öğlen ekmeksiz ne olursa genelde protein ağırlıklı. Akşam yemek yok. Salata, elma, portakal vs ve yatmadan yarım saat önce de kırmızı biber, limon ve yoğurt karışımı yiyorum. Nisan başında hedefim 75 olmak arkadaşlar.
    Kilosunu güncelleyecek yok mu başka?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BöcekBaşı -- 5 Mart 2017; 18:27:49 >
  • Ben insallah bu hafta spora baslıcam tatilde almışım kilo.

• quote:

Orijinalden alıntı: BöcekBaşı

Arkadaşlar şuanda güncel kilom 89.5 yani ortalama 25 günde 5.5 kilo gitti geriye kaldı 4.5 kilo.
    Yaptıklarım sabah sadece nesfit 1 kase. Öğlene kadar badem fındık ceviz atıştırma. Öğlen ekmeksiz ne olursa genelde protein ağırlıklı. Akşam yemek yok. Salata, elma, portakal vs ve yatmadan yarım saat önce de kırmızı biber, limon ve yoğurt karışımı yiyorum. Nisan başında hedefim 75 olmak arkadaşlar.

hocam süpermiş cidden, bende bunu deniyecem, biraz acıkıcaz ama sonuçta kilo verince buna değecek bu arada 1 kase nesfit'ü süt ile mi katıyorsunuz?
  • bu arada beni de yazın boy 1.80 kilo 88.5 hedefim 77-76 civarı olmak :) inşAllah
  • 06.02.2017 tarihinde başlangıcım 136 kgydi
    05.03.2017 tarihinde 126 kg oldum 1 ayda 10 kilo verdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: murattekno

quote:

Orijinalden alıntı: BöcekBaşı

Arkadaşlar şuanda güncel kilom 89.5 yani ortalama 25 günde 5.5 kilo gitti geriye kaldı 4.5 kilo.

hocam süpermiş cidden, bende bunu deniyecem, biraz acıkıcaz ama sonuçta kilo verince buna değecek bu arada 1 kase nesfit'ü süt ile mi katıyorsunuz?

Aynen hocam 1 kase süt. Bol protein tüketin derim ben şimdi bol proteine başlıyorum bu 1 ayda da kalan 4.5 kilo gitmesi hedef spor salonuna başlıyorum yarında.

• 27.02 84.5 kg idim gecen hafta pazar gecesi.
    tam 1 hafta sonra ulastigim 82.4 kg..

sadece telefonuma kalori programi kurdum ve gunluk 1800 kaloriyi gecmedim..baska hirbirsey yapmadim..
    bu 1500 kalorinin icinde kepekli ekmekte yedim gunde 4-5 dilim.patates kizartmasi da yedim..( kizartmayi sadece active fry da 1 kasik yag ile yapiyoruz artik )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 5 Mart 2017; 20:50:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmutt159

06.02.2017 tarihinde başlangıcım 136 kgydi
    05.03.2017 tarihinde 126 kg oldum 1 ayda 10 kilo verdim

Düzelttim hocam maşallah neler yaptınız paylaşır mısınız?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.