Şimdi Ara

Yaza Kadar Kilo Veriyoruz (Sizlerde Katılabilirsiniz) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
9
Favori
4.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • HOCAM GUNCELLEMIYORSUNUZ ONA GÖRE. ŞU AN 100 KGYİM
  • Ramazanda çok saldım , Ramazan'ın son haftası spora başlayacagım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel kilom 80.7 kg
    Eylüle kadar 70 kilograma düşmek istiyorum.
    Bugünden itibaren diyete başladım.
  • Akupunktur yaptırdım, çok fayda göremedim 10 haftada 5-6 kilo verebildim, ardından rezonans yaptırdım 2 haftada 7 kilo verdim ve hala devam ediyorum. Un, şeker, karbonhidrat yemiyorum. Epey zor ama rezonans yardımcı oluyor, ilk başladığımda 124 kiloydum şu an 112'yim =)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende spor ve diyet yapıyorum suan 96 dan 74 e dusdum amacım 68 e düşmek fakat kafama bişey takıldı
    ben 12.15 de öğle yemeği yiyorum ve 17 de işten çıkıyorum 17.45 de de spora başlıyorum yani bbiraz ac karna spor yapıorm gitmeden önce servisde 5-6 badem yıyorum o kadar ve spordan sonra hafıf ton balığı tarzı seyler yiyorum. Fakat bugun elımı kaldırcak enerjim olmadğını fark ettm ve gıdıp yemek yıyıp oyle spora gittim ve fazla verim alamadım karnım sıs olduğu ıcın sanırım ve hocama danısdım 2 sının de yanlış olduğunu yemek yedıkden sonra 1.5 saat snra spor gelebilceğimi soyledı ve bana 2 scenek sundu
    1- servisde gelirken 100gr fındık badem ve kuru uzum yemek yanı 33 gr badem 33 gr fındık 33gr kuru uzum ( yaklaşık olarak 24 fındık 32 badem ve 1 avuç kuru uzum edıyor)
    2- spora gelmeden yemek yıyıp 1.5 saat sonra gelmem ki bu bana uygun deıl cunku her gun 5.45 de kalkıyorum yanı erken yatmak zorundaym gec saatte spor yaparsam kendıme hc vakıt kalmams olucak
    Sizin dusuncelerınızı öğrenmek ıstıyorum bu arada suankı programım spor salonunda 3 gun kardio+ kas(her gun farklı bölge) 1 gun sadece kardıo seklınde döngüsel gıdıyor ve p.tesi carsamba cumaları 5 km sabah kosusu yapıyorum bılmıyorum programı ben yaptım ve 1.5 aydr sıkıntısız uyguluyordum fakat son zamanlarda enerjısız hıssetmeye basladım

• 86 kg dan baslaayan diyetim 74 kg da devam ediyor.1 mart 2017 den 1 eylul 2017 ye dek 12 kg verdim ama 1 eylulden beri 74 kg yum..

70 kg hedefim vardi olmuyor..
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.