Şimdi Ara

**_YARDIM_** Sıcak fırsatçıyım, Kız Arkdaşım ise F/P Killer!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
3
Favori
7.804
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Her gün bu topiğe girer, minimum maliyetle maksimum faydayı sağlayacak kombinasyonlar yaparım.
    Donanım Haber Ölücüler Derneğinin İcra kurulu başkanı sayılabilecek derecede mezarcıyım da , itiraf ediyorum.

Ama gel gelelim kız arkadaşım tam bir f/p killer.
    Nerede sırf marka-etiket varsa oradan takılıyor hep.

Ha benim gibi bir sıcak fırsatlar müdavimi nasıl mı onla beraber?
    Çünkü gittiğimiz yerlerde hesabı daha çok o ödüyor..
    Ben sadece adios ve milplus ile beleşe getirdiğim yaz tatillerini yükleniyorum.
    Onun dışındaki harcamaların %80'ini o karşılıyor yemek,cafe,sinema vs..
    Bu yönü olmazsa zaten 2. buluşmamız bile olmazdı.

Şimdi iş ciddiye bindi.
    Evlilik arefesindeyiz.
    Yine gitti en pahalı düğün mekanlarını araştırmaya dadandı..
    En pahalı gelinkller vs..

Ama iş düğün olduğu için bana binecek..
    Zaten bunu da konuştuk.
    Ben de bu yüzden çok abartmamasını söyledim.
    Bir yerin sırf adı medyada anılıyor diye orada düğün yapmamasını veya bir gelinlik markası çok bilindik diye o gelinliği alma şartı olmadığını söyledim..
    Bozuştuk tabii..
    Ya inanın birikmişim de yok onun istediği düğün düzeyinde..
    Ne yapacağımı bilemedim..

Hadi borç harç evlendik diyelim.
    Bu yarın çocuk doğurur diye çalışmazsa,
    Tüm yük bana binecek.
    Ve eminim bu marka -medyatik takıntılarından kurtulamayacak.

Ne bileyim gidip x tl'ye normal bir bebek arabası varken, daha popüler diye 3x fiyatı olanı isteyecek, eminim. Ben de fiyatının yüksekliğinin gereksiz olduğundan dem vurup hemen hemen aynı kalitede daha uygununu almak isteyeceğim, tartışacağız..

Evlenmeli miyim bilemedim.
    İçimde hep sırf bu konu yüzünden sürekli evlilik boyunca kavga edecekmişiz gibi bir his var.

• huylar uyuşmalı kesinlikle yoksa hayatınız zindan olur.
    ölücü müsünüz bilemem yorum yapamam lakin fp ürünleri alma arayışınız aslında hepimizin ortak noktası zenginler hariç.
    eşiniz olacak kişiye durumu anlatın.ailesi sizin ailenizden zengin ise genelde sizden lüks yaşamayı sevmesi normaldir.
    Tüm aklınıza gelenleri konuşun ciddi olun.Konuştuğunuzda tamam derse mini testler yapın mesela bir ürün alırken fikrini alın vs vs.
    evlilik çok ciddi bir kurumdur.Allah cümlemize hayırlı,bereketli,sevda dolu evlilikler nasip etsin.Amin
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyzade0606

huylar uyuşmalı kesinlikle yoksa hayatınız zindan olur.
    ölücü müsünüz bilemem yorum yapamam lakin fp ürünleri alma arayışınız aslında hepimizin ortak noktası zenginler hariç.
    eşiniz olacak kişiye durumu anlatın.ailesi sizin ailenizden zengin ise genelde sizden lüks yaşamayı sevmesi normaldir.
    Tüm aklınıza gelenleri konuşun ciddi olun.Konuştuğunuzda tamam derse mini testler yapın mesela bir ürün alırken fikrini alın vs vs.
    evlilik çok ciddi bir kurumdur.Allah cümlemize hayırlı,bereketli,sevda dolu evlilikler nasip etsin.Amin

iyi anlaşıyoruz aslında ama hep şu sosyal medyadan salak saçma kişileri takip ediyor, onların giydiği ve yediği şeylere, gittiği yerlere vs. özeniyor. Ailesi orta sınıf bir aile.. Öyle çok zengin değiller ama ayağını yorganına göre uzatmıyor bu kız. 10 yıldır iş hayatında, ailesiyle kalıyor, hiçbir masrafı yok ama 10 yılda 1 tl bile birikmişi yok. Hep kredi kartları ekside ama hala harcıyor, tasarruf denen şey yok..
    Bu beni düşündürüyor en çok.

• Usta seeviyarsan aşıksan evlen yoksa işler dahada büyümeden ayrıl ikinizede sonra eziyet olmasın
  • Balık baştan kokar
    Ya evlenmeden huyunu suyunu değiştirteceksin yada evlenmeyeceksin.
    Yoksa iş boşanma ile biter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OTTOMAN_67 -- 5 Mart 2017; 22:41:25 >
  • Konu fake gibi.
    Değilse eğer bu huylarından vazgeçirmeden evlilik? Kendi topuğuna sıkmışsın. Düğün hazırlığı kızlarda hassas bir konu, her ne kadar %50si saçmalık olsa da. Bu yüzden şuan büyük bir değişiklik sağlayamayacaksın. Ya kabulleneceksin, ya da düğünü biraz erteleyip onun da f/p olması için mesai harcayacaksın.
  • Ayağına yorganına göre uzatmak büyük bir sorumlulukluk ve yetişkinlik gerektirir. Anlattığın kadarı ile dostum senin sonun iyi değil. Allah yardımcın olsun diyeceğim ama bir fayfası olmayacak.

Sana nacizane haddim olmayarak önerim: Kız arkadaşının isteklerini gerçekleştirmeye çalış ama senin sınırlarında ve senin kontrolün olması kaydıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VLX -- 5 Mart 2017; 22:56:28 >
  • Allah cezanı vermesin bunlar buraya mı yazılır. :)
  • Ayse Teyzeye mektuplar 1
  • Ölücüler hayatını dahi paylaşamaz. Sen evlenme sakın.
  • sizin anlaşmanız zor, öncelikle iş ciddiye binmeden karşılıklı oturup konuşmalısınız. hayata hangi mantıkla baktığınızı söylemelisiniz, bir şeyi marka diye almayacağınızı, aynı işlevi yapan x markalı ürünü almayı tercih etmek yerine, daha uygun fiyatlı ama aynı kalitede olan y ürününü tercih edeceğinizi , bunun sizin için vazgeçilmez bir hayat felsefesi olacağını anlatmanız, onun da bunu anlamasını sağlamanız lazım. evlilik olursa bundan sonraki süreçte de , bu şekilde hareket edeceğinizi anlaması lazım. bunu anlayıp kabul ediyorsa sorun olmaz insallah
  • Öyle bir yaşantı olmaz, olamaz. Yol yakınken dönün veya kendinizi iyileştirmeye bakın. Bu kadar ölücülük normal değil, marka takıntısı ölücülükten çok daha masum bir şey hele ki maddi gelir o harcamayı dengeleyebiliyorsa.
  • arkadaşlara katılıyorum anlaşmanız zor gibime geliyor ben kendimden örnek vereyim, gözü yukarlarda sürekli marka takılan sırf lüx diye oraya gitmek isteyen f/p killer bi kızla bırak evlenmeyi takılmak bile istemem gerçi hesapları o ödediği için senin için sorun olmamış ama evlenince durum nasıl olur bilmiyorum aileden ona birşey kalacakmı ? Tek başına idare edebilmen çok zor. Allah yardımcın olsun.
  • İnsanlar ayağını yorganına göre uzatsa sıkıntı çıkmıcak, ne zaman sıhhıye dolmuşuna binsem ivedikdeki icranın önü ana baba günü..

Konuya dönersek; maddiyat varsa yani tünelin ucu görünüyorsa sıkıntı yok.
    Tünel karanlıksa sıkıntı o zaman başlar, yol yakınken dönmekde fayda var.
  • quote:

Onun dışındaki harcamaların %80'ini o karşılıyor yemek,cafe,sinema vs..
    Bu yönü olmazsa zaten 2. buluşmamız bile olmazdı.

Siz bu iğrenç zihniyetinizle umarım evlenemez ve evde kalıp yalnız başınıza yaşlanırsınız.
  • https://eksisozluk.com/donanimhaber-oluculeri--3279497?day=2017-03-06

Bunu yazmak için ekşiden geldim asdfdgdddfdfs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dingo egret! -- 6 Mart 2017; 1:26:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hahah Dostum umarım bu evlilik forumda ( Beylerr acill f/p nafaka odeyebilmek icin taktik verin) konusu acmanla bitmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • açıkça söylüyorum: Kesinlikle evlenme.

Onu değiştiremezsin, can çıkar huy çıkmaz.Hele ki maaşından bi şey arttıramıyorsa kesinlikle evlenme.
    İlerde sadece senin maaşla ev geçinemeyebilir.Geçinse de onun maaşını böyle harcaması mutlaka senin çook zoruna gidecektir.
    Şimdilik sadece kızı sevdiğinden bunları görmeyebilirsin ama bunlar çok büyük sorunlar.
  • evlenmeyin avrupalılar gibi beraber yaşayın bir aksilikte ayrılırsınız çocuk olursa onada sırayla bakarsınız en güzeli
  • evleneceğim diye tutturan adam asla gerçek bir sıcak fırsatçı değildir.

Gerçek sıcak fırsatçı asla evlenmez. ( nokta )
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.