D

Binbaşı
25 Ekim 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Sabah uyandıktan sonra 2-3 kahve içmeden yada 1 redbull çakmadan kendime gelemiyorum. Ağırlığa girmeden evvel NOX içmezsem elim ayağım titriyor ağırlıkta. Var mı bi çözümü olan?
Cihazım aşırı geç açılıyor, açılıştaki logoyu 10 dakika falan seyrediyorum. dashboard açılıncada orjinal olan veya olmayan hiçbir diski okumuyor, bu arızayı bazen kesiyor 2-3 gün sonra tekrarlıyor. geçenlerdede adaptöründen joystick titreşimi gibi ses gelmişti ama çok daha gürültülüydü sonra geçti tekrarlamadı.

fikri olan arkadaş varmı ona göre tamir için istanbul kahraman elektroniğe kargolayacağım.
Şimdi ben bu adamlarla para-konsol alışverişini nasıl yapıyorum? Ben banka hesaplarına para yatırıcam, onlarda bana konsolu mu gönderecek? nasıl olacak o işler?

Birde şehirler arası kargoda cihaz arızalanmaz değil mi?
Gerek marka sadakatini reklam yapma boyutunda abartan müşteri kitlesi, gerekse devamlı medyada ön planda olmasıyla nerdeyse hiç reklam bile yapmadan dünyanın en kıymetli kağıtlarını basıyor şirket.. Ürünleri Apple markalı olmayan öteki elektronik cihazlarlada senkronizasyon özürlü olmasına ve hiçbir evrensel standarta uygun olmamasına ramen kapış kapış gidiyor(yeni yeni değişmeye başladı bu kapalı politika 2-3 sene evvel çok daha sıkıcıydı)..

Kazara son 2-3 aydır DH veya benzeri öteki siteleri ilk defa ziyaret eden birisi bile kolaylıkla APPLE fan olup çıkar, özellikle son zamanda yazılıp çizilenlerin aşşa yukarı 3te 2si doğrudan veya dolaylı apple ile ilgili.. Hatta 4 ekim tarihi verildiğinden beri 3te 3ü.
Az evvel konuştum 250gb slim fw cihaza 650tl diyorlar. Bu mağzadan alışveriş eden arkadaş var mı?
Şimdi oyunun HDD'de 22gb kaplayacağı söyleniyor, e böyle olunca 4gb arcada sahipleri ne yapacak? oynayamayacakmı?
Yoksa benim dikkatimden kaçan bişey mi var?
selam beyler 1-2 sorum olacaktı

bu oyunu oynayabilmek için elimizde GTA 4 diski gereklimi yada HDD'de GTA 4 installation fln gereklimi? yoksa takıp direk oynuyormuyum? ona göre yeni çıkan GTA 4 Complete Editionu bekleyeceğim.

lost and damnde ve ballad of gay tony senaryo ve uzunluk bakımından GTA 4'e kıyaslanınca tatmin ediyormu?
beyler ben cihazımı yeni aldım (2 günlük) arada bir "tık" diye bi ses geliyo cihazdan, takılma vs.. yok sadece o kısacık tıkırtı sesi. fikri olanınız varmı? neden kaynaklanıyor?
Beyler bugün tesadüfen torium avm electro worlde uğrayım dedim. Bir baktım açılış vesilesiyle indirimli ps3, hazır eski fat cihazım sarı ışık görmüş satılmayı beklerken ilaç gibi oldu. Yeni cihaz almaya niyeti olan varsa bakın derim. Birkaç haftadır takipteyim garantili olup bu kadar ucuz olanını görmemiştim.
60gb pal sarı ışık tamiri görmüş fat cihaz kaç liradan alınıp satılır beyler?
Hakkında
Meslek: dış ticaret
İlgi Alanları: gaming
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.298
İkinci El Bölümü Mesajları: 106
Konularının görüntülenme sayısı: 24.467 (Bu ay: 157)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 685 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.