Şimdi Ara

Ferrucci Saat Nasıldır ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
58.999
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://urun.gittigidiyor.com/taki-saat/ferrucci-erkek-kol-saati-2-yil-garantili-orjinal-235611822#product-information

Bu ürünü gördüm. Saat iş görür mü? Saat için yüksek bütçem yok ne yazık ki. 100 TL civarı bir şeyler arıyorum.

• seiko kalitesinde diyebilirim....

şaka şaka beş para etmez...
  • Beş para etmez mi yok yav. Birazcıkta bile kalitesi yok mu 100 TL civarına saat almak imkansız mı ya. Shark var ki kalitesi bence bununla aynıdır.
  • Yuh abi neyden bahsediyon sen yahu demek üzereyken farkettim alt satırı

Abartmayalım canım, 5 para eder. 6 ise biraz zor.
  • Antocio kullanıcısına yanıt
    Askerde kullandığım Casio, sonrasında aldığım Swatch ve sonra aldığım Seiko. Casio devam ediyor çalışmaya, Swatch pili bitti. Pil masrafından bıktım, öylece duruyor. Seiko ise günlük 30 sn-1 dk sapma ile yıllardır devam ediyor çalışmaya. Saatçiye götürüp sapmasını sıfırlatmaya üşendiğim için öylece kullanıyorum. Seiko'yu 150 tl'ye almıştım. Otomatik mekanizma. 150 tl bandını aşmanı öneririm.

Gösterişli olsun ama uzun yıllar gitmesine gerek yok dersen 100 tl'ye saat çok. Ama o markaya o fiyat fazla, onu söyleyeyim.
  • pulsar alınır 100tlye
  • Rhodora R kullanıcısına yanıt
    Bu markaya 50 TL bile çok ama ülkenin durum belli. Ben Amazon'dan saat kovalamaya başlayayım en iyisi.
  • realitych R kullanıcısına yanıt
    Ben bulamadım. Bilgiğiniz satıcı varsa linkini atabilir misiniz ?
  • 10 tllik saatler ülke de adam oldu :)

http://www.hepsiburada.com/pulsar-pg2023x-erkek-kol-saati-pm-satrkpg2023x bu modeli n11 den 84 tl ye almıştım. Aynısı değil ancak bir benzeri var şu an yüz civarı pulsar fena değil tavsiye ederim daniel klein ferucci falan 15 tllik saatlerdi nasıl böyle oldu anlamadım :)

• çok cin bi yorum olmuş
    Ferucciyi ilk defa duydum.
    Sen aliexpress ya da amazona bak bencede.
    Yurtdişi alisverisleri kisminda konularindan takip edebilirsin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sırf bu kadar olumsuz yoruma cevap verebılmek ıcın gırıs yaptım sıteye uzun zaman sonra.
    ben yaklasık 5-6 ay once markafonı ya da buna benzer bı sıteden aldım 2 tane ferruci saat.pıyasada fıyat aralıgı 70 ıla 120 arasında degısıyor.
    o zaman bır alana bır bedava kampanyası vardı ıkısı 70 lıraya geldı yanılmıyorsam.
    Oyle bahsedıldıgı gıbı 5 para etmez falan degıl.aldıgım gunden berı hergun kullanıyorum hatta şu anda kolumda.tık etmedı ve kalıtesız saat hıssı almadım bugune kadar.
    almadan once kullandıgım saat festinaydı.bılen bılır bu markayı.agır oldugu ıcın kullanmıyorum.ve ıhtıyac da duymuyorum henuz.
    alacagın saat bozuk mu cıkar sakat cıkar bılemem.ama ben bu kadar olumsuz yorumu hakedecek bır saat oldugunu dusunmedıgım ıcın buraya yazma ıhtıyacı hıssettım.
  • falca kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Zaten ürünün garantisi varmış çok kötü olacağıni düşünmüyorum. Bütçemi yükseltmek istemiyorum bunu alacağım sanırım.

Nasil hocam memnun musunuz ?

• Saati saat için takıyorsanız alınır, basit bi aksesuar olarak görüyorsanız yine alınır. Saat bir hobiyse, sizden parçaysa, bakmaktan ve takmaktan keyif aldığınız bir şey ise, takmayınca çıplak hissediyorsanız, sizi tamamlayan bir unsursa, biri baktığında "hmm orient" (bilen birinin bakış açısı) tepkisi almak istiyorsanız alınmaz. Saat kimi için sadece saate bakmaktan ibarettir, kimi için tutkudur. Tutku diye 3-5 bin TL verilmeli demiyorum. Kült markalar vardır yine Casio bile bunlardan sayılır her ne kadar Samsung gibi binlerce modeli olup basit algısına dönüşmesine rağmen. En basitinden edifice serisine bakabilirsiniz. Seiko, Orient falan desem anlatabiliyorumdur kendimi. Pulsar ve Lotus bile baksanız kalitedir. Seiko'nun alt markalarıdır. Yanlış bilmiyorsam Seiko > Pulsar > Lotus olarak sıralanır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.