Şimdi Ara

Red Dead Redemption GOTY & Undead Nightmare Türkçe Yama (Xenia, Ryujinx & Yuzu) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
555
Cevap
52
Favori
83.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Emeğinize sağlık hocam. Yama arşivime ekledim
  • CriminaL277_ kullanıcısına yanıt

Hocam bu yamanın Xbox 360 portunu yayınlama şansınız yok mu veya biri el atamazmı

• Ellerine sağlık hocam sonunda beklenen yama geldi. Teşekkür ederiz

• Teşekkürler elinize sağlık.
  • Dikkatlice okursanız adım adım kurması çok ama çok kolay açıklayıcı bir şekilde kurulumu anlatmış dostlarımız emeklerine sağlık bir rdr hayranı olarak 2 den sonra neler oldu çok merak ediyordum uzun zamandır da bekliyordum verdikleri sözleri bir bir yerine getirdikleri için de teşekkür ederim :) rtx 3070 32gb ram ve ryzen7 3700x ile gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra akıcı bir şekilde oynamaya başladım.

Red Dead Redemption GOTY & Undead Nightmare Türkçe Yama (Xenia, Ryujinx & Yuzu)

• valla helal olsun. ben oyunu almanca oynadım bitirdim baya baya metin var bunları alıp tek başına çevirmek büyük emek ve özveri gerektirir. eline emeğine sağlık çok teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supernoova -- 1 Ocak 2023; 10:7:33 >
  • Hocam eline koluna sağlık çok büyük emek var ortada.

• Dayanamadım başladım. Ne oyun ama ya. Oyunun trende geçen açılış sahnesindeki diyaloglar bile tüyleri diken diken ediyor. Hele de jeneriğin sonunda Executive Producers başlığı altında Dan Houser, Leslie Benzies ve Sam Houser isimlerinin yazması. Bu üçü de artık Rockstar Games bünyesinde çalışmıyorlar değil mi? Bence Rdr 2 firmanın son ciddi oyunu olarak kalacak korkarım.

• Gerçekten çok güzel bir iş olmuş. Elinize, emeğinize sağlık.
  • eline sağlık ama çok uğraşmalı. uğraşıp oynayana iyi oyunlar şimdiden

• Teşekkürler hocam şimdiden,tam kusursuz versiyonu bekliyorum bende.Şimdiden helal olsun diyorum uğraşınız için.

• Helal olsun RDR2 den sonra mutlaka oynanması gereken oyun ..
    TR yaması da yapılmışKen düşünmeden yumulun..
  • iso dosyasını exiso.exe ye atınca herhangi birşey olmuyor bende? @CriminaL277_

• Güzel yorumlarınız ve desteğiniz için teşekkür ederim, iyi oyunlar olsun.

@erenerenMaalesef, konsollar için herhangi bir çalışma yapmayacağız. Sadece PC üzerinden oynanabilecek.

@Dexter Morgan Bir önceki mesajım veya ana konuya bıraktığım aynı linklerden tekrar indirir misiniz? ISO'yu klasöre döken aracın başka bir versiyonunu koydum zip dosyalarına.

hocam onu çözdüm fakat

Xenia'yı çıkarttığınız klasördeki "xenia-canary.config.toml" dosyasını not defteriyle açın ve "log_level" kodunun yanındaki sayıyı "0" yapın, not defterini kaydedip kapatın.

kısmında bende "xenia-canary.config.toml" yok klasörün içinde

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt

Oyunu bir kere açıp kapadıktan sonra da çıkıyor olabilir, bunu doğrulayabilirseniz Beni Oku'yu güncelleyebilirim. Muhtemelen üzerinde çalışırken iş yoğunluğu nedeniyle karıştırmışım.

Hocam oyunu değişde xeniayı bir kere açmak yeterli oluyor bilginize

• büyük iş yaptınız. sözünüzde yılbaşı gecesi durarak ne kadar karakterli adamlar ve işinin ehli adamlar olduğunuzu gösterdiniz. kurulumu sorunsuz yaptım. hakkınız ödenmez. elinize kolunuza sağlık adamsınız

• Öncelikle emeğinize sağlık,uzun zamandır beklediğim bir oyundu takipteydim.İndirdim kurulumları yaptım fakat hayal kırıklığı yaşadım.Program o kadar fazla kasıyor ki şevkim kırıldı.Yine başka bahara kaldık.

• Çok iyi çeviri ya gerçekten ciddi emek var. Şu oyunu çıkışından 12-13 sene sonra pc'de hem de Türkçe olarak oynayabilmek mucize gibi bir şey. Hatırlıyorum oyunun çıkışında Playstation bölümünde takip ediyordum, insanlar foto ekledikçe tuhaf duygulara sürükleniyordum çocuk aklıyla, ne kadar ulaşılmaz geliyordu Ps3 o zamanlar. Hoş bugün de Ps5 ulaşılmaz geliyor, değişen bir şey yok.

Red Dead Redemption için hani neredeyse 2. oyundan daha iyi olduğu yerler var diyeceğim. Bir kere grafikler tamam eski ama atmosferi yansıtma konusunda çok başarılı. O sarı sıcak, çorak toprakları, taştan başka bir şey yetişmez kıraçları ancak böylesi bitki örtüsüz dümdüz arazi kaplamasıyla yansıtabilirsiniz. Farkındayım teknik yetersizlik yüzünden yapılmış ama atmosfere katkı sağlamış işte. Rdr 2'nin bitki örtüsü bu oyunla kıyaslayınca bayağı yağmur ormanı gibi kalıyor.

Çeviri için ise ufak bir şeyi belirtmek istiyorum. Bildiğiniz gibi İngilizce'de büyük i harfi yok. Oyunda yer isimleri çevrilirken büyük i harfi kullanılmış. PİKE HAVZASI yazıyor mesela, PIKE olması daha doğru olur. Teferruat sonuçta ve önemsiz görünebilir ancak bu kadar incelikli bir işe yakışmıyor açıkçası. Yıkıcı değil yapıcı bir eleştiri olarak görürseniz sevinirim. Tekrardan emeğinize sağlık.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.