Şimdi Ara

Yapılacak Spor Dalı Aranıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abiler ben 176 boyunda 75 kg biriyim yaş 16 yapabilecek vücuda esneklik kazandıracak fit görünüm sağlayacak kuvvetlendirecek ucuz ve her yerde yapılabilecek bir spor arıyorum futbol basketbol voleybol vs. herkesin yaptığı sporlar dışında olursa iyi olur şimdiden teşekkürler

• Takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabumazel

Abiler ben 176 boyunda 75 kg biriyim yaş 16 yapabilecek vücuda esneklik kazandıracak fit görünüm sağlayacak kuvvetlendirecek ucuz ve her yerde yapılabilecek bir spor arıyorum futbol basketbol voleybol vs. herkesin yaptığı sporlar dışında olursa iyi olur şimdiden teşekkürler

Vücut geliştirmeden bahsediyorsun sanırım
  • BOKS
  • Muay thai
  • Boks.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PsychoticInfIuence

quote:

Abiler ben 176 boyunda 75 kg biriyim yaş 16 yapabilecek vücuda esneklik kazandıracak fit görünüm sağlayacak kuvvetlendirecek ucuz ve her yerde yapılabilecek bir spor arıyorum futbol basketbol voleybol vs. herkesin yaptığı sporlar dışında olursa iyi olur şimdiden teşekkürler

vücut geliştirme yapılınca kalas gibi bir vücut oluyor abi esnek olmuyor ben zamanında tekwandoya gitmiştim çok esneklik kattı.Ayrıca bolca zaman istiyor vücut geliştirme.

• Yüzmek = üçgen vücut

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende başladım bb ye ama 2 hafta oldu kendimi daha zinde hissediyom az ağırlık çok cardio yapıyom enerji patlaması yaşıyom bb den çıktığım zaman
  • Vücut geliştirme senin için ideal gibi gerektiriyor. Ama çok büyük sabır gerektirir. İlk aylarda pek bir şey farketmeyeceksin o yüzden bırakmak isteyeceksin ama bu sporun asıl meyveleri 3. aydan itibaren gözle görülüyor. Eğer bu kadar süre sabredebilirsen git yazıl derim. Ama kaliteli bir salon olması lazım. Tabi hocanın kaliteside önemli. Kaydolmadan önce bir sor soruştur ona göre en iyi yere kaydol.

Alyernatif olarak kickbox yada yüzme olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkagan

Muay thai

Boks vs senin dediğinde ağız yüz dağılmasın abi sonra mor mor gezmeyelim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: GR33K

bende başladım bb ye ama 2 hafta oldu kendimi daha zinde hissediyom az ağırlık çok cardio yapıyom enerji patlaması yaşıyom bb den çıktığım zaman

bi terslik var bb den çıktığın zaman nasıl enerji patlaması yaşıyorsun,biz niye sedyeyle çıkıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroWar

quote:

Orijinalden alıntı: GR33K

bende başladım bb ye ama 2 hafta oldu kendimi daha zinde hissediyom az ağırlık çok cardio yapıyom enerji patlaması yaşıyom bb den çıktığım zaman

bi terslik var bb den çıktığın zaman nasıl enerji patlaması yaşıyorsun,biz niye sedyeyle çıkıyoruz.

orasını bilemem acayip enerji yüklü oluyom çıkınca
  • quote:

quote:

Muay thai

millet mma yapıyor bişey olmuyor sonunu düşünen kahraman olamaz hadi koçum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PsychoticInfIuence

quote:

vücut geliştirme yapılınca kalas gibi bir vücut oluyor abi esnek olmuyor ben zamanında tekwandoya gitmiştim çok esneklik kattı.Ayrıca bolca zaman istiyor vücut geliştirme.

Sende öyle kalas olana kadar balon gibi olana kadar şişme kardeşim. Fit tabiri caizse plaj vücudu gibi bir hedef koy kendine onun için çalış

• quote:

quote:

quote:

Muay thai

Abi şimdi bu sporlarda karşılıklı dövüş sakat yani aybeye dayak yemeyelim hem güreş falan desen anlıcamda muhai thai yahu

• quote:

quote:

quote:

quote:

Muay thai

Abi şimdi bu sporlarda karşılıklı dövüş sakat yani aybeye dayak yemeyelim hem güreş falan desen anlıcamda muhai thai yahu

La olm ben gittim öyle hemen dövüşmessin dövüşsende bişey olmaması için fazla sert olmuyo Ankarada mma kursu olsa ona giderimde yok işte

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Muay thai

La olm ben gittim öyle hemen dövüşmessin dövüşsende bişey olmaması için fazla sert olmuyo Ankarada mma kursu olsa ona giderimde yok işte

bakıcaz abi artık kick box normal box bisiklet yüzme ve fitness bunlardan birini seçicem

• Bisiklete bin

Faydaları

- Doğada olursun eğlenceli vakit geçirirsin (salon sporlarında olduğu gibi kapalı alanlara kısılıp kalmazsın)

- Yeni arkadaşlarla tanışır yeni yerler keşfedersin.. Kamplı turlara çıkarsın...

- Şehiriçi seyehatlerinde araçla olduğu gibi otopark sıkıntısı çekmezsin.. Ya da herhangi bir toplu taşıma aracının kalkış varış saatlerine takılı kalmazsın... Canın ne zaman isterse o zaman yola çıkarsın....

- Tek başına bisiklet yeterli midir? orası senin beklentilerine kalmış ama zamanla ve doğru beslenme ile daha sağlıklı bir bedenin olabilir...

- En önemlisi yaşın genç azimli ve disiplinli bir çalışma ile kendini geliştirip biri ya da birilerininn dikkatini çekerek bir kulüp bünyesinde falan çalışmaya başlayıp, iyi bir yarışçı da olabilirsin... Kimbiliri önümüzdeki yıllarda ülkemizi temsil edersin gururumuz olursun...

- Bir de bisiklete binerek boşa tüketmediğin enerji ve çevreye sağladığın fayda bakımından dünyaya bi yararın dokunur daha ne olsun...

Haaa senin soruna gelirsek tüm bunları yaparken güzelce sporunu da yapmış olursun...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.