Şimdi Ara

Yapı kredi 27ytl çekmiş vadesiz hesaptan aralığı bile beklemeden

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az evvel kredi kartı borcuma bakarken farkettim adamlar aralığı bile beklemeden 27 ytl kesivermişler pazar pazar 30 kasımda Artık dayanamayacağım kapatacağım çok bir b.k yapıyorlar sanki vadesiz hesaba çok masraftalar vah vah. Koç Yapı krediye kocaman bir ban benden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nm1 -- 30 Kasım 2008; 23:53:39 >

• Bugun sabah benim vadesiz hesaptan da 20 küsür çekmişler aradım hemen dedim neden çektiniz vadesiz hesaplardan da mı para kesiyorsunuz dedim bana kadın diyor yok efendim hesap işletim ücretiymiş herkesten kesiyolarmış falan... neyse kapattım telefonu suratına hesabımdaki miktarı da anında kredi kartı hesabıma yatırdım ve bidaha o hesabı kullanmayacağım para falan yatırmayacağım bu nedir ya yazık günah hem benim paramı faizsiz kullan sonra benden birde para kes...
  • Terbiyesiz bir firma, aynı firma bende de 50 ytl kart kullanım parası kesti anında geri iade ettiler etkili konuşmamadan sonra,
  • Kendileri kaybederler vadesiz hesaplardan bile para kesiyorlar artık şuna bak ya bundan sonra para falan yok o bankaya...
  • neredeyse tüm bankalar "hesap işletim ücreti" adı altında bu kesintiyi yapıyor. iş bankta 45 ytl kesiliyor. öğreni veya asker iseniz bu ücret alınmıyor
  • Bildigim kadariyla cogu bankada ayni prosedur var. Bazilari aylik taksitlere bolup aylik seklinde aliyor. Bazilari ise birkac otomatik odeme talimati verirseniz hesap isletme ucreti almiyor. Ya da premium musteriler, yani hesabindan 100000 TL ve uzeri olan kisiler. Siz bu kisilerden birisi degilseniz malesef sizden bu ucreti aliyorlar.

En kotu de Garanti. Mecburen bir hesap acmistim. Sadece birkac kullanimlik icindi. Daha hesabi acar acmaz 35YTL zorunlu sigorta ucreti aldilar. 6ayda bir olmak suretiyle 25YTL de hesap isletim ucreti aliyorlarmis. Ben zaten kapattim bile oradaki hesabimi. Dusunsenize 4 bankada hesabiniz olsa, herbirine bu kadar para yazik valla.
  • Birşey danışacağım sizlere hesabımda 0 ytl bakiye olsa hiçbir işlem yapmasam o hesapla bu banka benden 6 ay sonra bir ücret talep edebilir mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: korner12

Birşey danışacağım sizlere hesabımda 0 ytl bakiye olsa hiçbir işlem yapmasam o hesapla bu banka benden 6 ay sonra bir ücret talep edebilir mi ?

Hesabına para yatırdığın an o parayı çeker.
  • quote:

Birşey danışacağım sizlere hesabımda 0 ytl bakiye olsa hiçbir işlem yapmasam o hesapla bu banka benden 6 ay sonra bir ücret talep edebilir mi ?

6 ay içinde hesabin pasif duruma geçer senden para talep edemezler taa ki sen hesabina daha sonra para yatırana kadar... tekrar yatirdiğin anda affetmezler
  • Benden çekemezler..Ablam bankacı
  • en iyisi ziraat. para mara kesmiyorlar. yeterki en az 5 ytl olsun hesapta. kredi kartı içinde yıllık 2.5 ytl alıyor
  • quote:

Bir tanıdık anlattı garantide kasa kiralamış bunun için hesap açtırmışlar vadesiz(kasa ücretinin tahsili için) belli bir para duruyormuş, 1 sene sonra gittiğinde yatırdığı paranın azaldığını görüyor ve soruyor dediğiniz gibi hesap işletim ücreti kesilmiş yıllık. Peki para olmasa ne olacaktı diyor cevaben kasa ücretini yatırdığınız anda sistem otomatik o yatan oparadan eski borcu kesecek oluyor. Yanlız benim anlamadığım temmuzda 25 kesmişlerdi çok fazla değil ama şimdi niye 27 kesiyorlar

• artık o haraç kalkacak arkadaşlar.Hükümet bununla ilgili yeni yasa çıkartıyor kesin olarak kalkacak bu ş..sizlik
  • Öğrenciyseniz İşBankası kullanın almıyorlar ücret hiç.

Alsalar bile öğrenci belgesiyle başvurunca geri yatırıyorlar.1 yıldır kullanıyorum çekmediler benden hiç kullanım parası.

• Her ildeki valilikler bünyesinde olan Tüketici Kuruluna giderseniz o paraları kısa sürede iade alabiliyorsunuz diye biliyorum. Sadece bir dilekçe verip hesap detayınızı verip çıkıyorsunuz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokhansar

quote:

6 ay içinde hesabin pasif duruma geçer senden para talep edemezler taa ki sen hesabina daha sonra para yatırana kadar... tekrar yatirdiğin anda affetmezler

İyi o zaman o hesabı unuttum bile

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.