C

Yarbay
01 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
30 üye
Görüntülenme
Toplam: 65 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Surekli kopan internet özellikle pandemi gunlerinde dayanilmaz hal aldigi icin baska iss ye gecmek istedim.

Bunun icin ne kadar demode ve uğraştırıcı olsa da 8 mayis ve 11 mayista 2 defa iptal dilekcesi yazdim faxladim. O gunden beri aboneligimin iptal edilmesini bekliyorum. Btk uzerinden sikayette de bulundum. Buradaki sorumlu kisiye de pm attim. Daha ne yapmam gerekiyor, keyfinizin gelip iptali yapmanizi mi bekleyecegim
23 mart tarihinde müşteri hizmetleriyle görüşüp abonelik için başvuru yaptım, ertesi gün sözleşme için geldiler imzalayıp teslim ettim; buraya kadar her şey gayet hızlı ve sorunsuzdu. 25 mart tarihinde de devre numaramı öğrenmek ve sözlü onay almak için arandım ve bunu da olumlu bir şekilde hallettik.

Gel gelelim o tarihten beri bir arpa boyu kadar yol alamadık. Alt yapı modem vs. her şey hazır sadece geçiş yapacaklar. Sözde 4-5 iş gününde geçiş yapılacaktı Müşteri hizmetleriyle defalarca görüştüm, klişe cevaplardan öteye geçemedim. Bir neden de belirtilmiyor, sürekli bir kayıt bırakma not iletme durumu söz konusu...

Btk üzerinden de şikayet dilekçesi bıraktım, o belki ciddiye alınır diye umuyorum.

Forumdaki firma yetkilisi vatandaşın kopyala yapıştır tarzındaki sözde yardımından da bir fayda göremedim. Böyle saçma sapan bir süreç yaşıyorum.
mevcut tarifem devam ediyorken gelen faturada durumu fark ettim.tarifem uzerinden iphone 7 ve samsung tablet alınmış ve ben bunu tesadüfen öğreniyorum!

durumu hemen savcılığa bildirdim fakat bu süreç nasil isliyor hic bilmiyorum. ben simdi olay aciga kavusana kadar faturayi odemek zorunda miyim?

bu isler bu kadar kolay mi yani her onune gelen baskasi adina islem yapabiliyor mu imza olmadan onay olmadan
merhabalar,
vaillant vuw tr 242/2-3 model kombide emniyet ventilinden su damlatıyordu servis ventili değiştirdi (130 TL) sorun yine devam ediyor. asıl sorun genleşme tankında imiş. bununda değişmesi gerektiği söylendi. fiyat olarak 420 Tl fiyat çıkarıldı. sormak istediğim ben bu parçayı nereden temin edebilirim, çok zor değilse kendim değiştirmek isiyorum veya servise taktırıcam?

silinebilir

TEMEL ÖZELLİKLER

* Samsung 5.0.1 I9500XXUHOH7 romu üzerine inşa edilmiştir.

* Deodex/Rooted/Deknoxed/Zipaligned/Busybox

* Stock kernel kullanılmıştır. Hiçbir tweak içermez

* Gereksiz Samsung & Google uyg. kaldırılmıştır

DEĞİŞİKLİKLER

(04-10-2015)

* I9500XXUHOH7 romuna güncellendi

* Ayarlarda arama özelliği eklendi

* Mesajlarda öncelikli göndericiler özelliği eklendi

* SmartManager & S-Note eklendi

* Bazı iyileştirmeler yapıldı

(22-08-2015)

* Ekolayzır sorunu düzeltildi

* Klavye ve emojiler güncellendi

* Açılır arama ekranı eklendi

* 5 yollu yeniden başlat menüsü eklendi

* Açılış-Kapanış sesleri güncellendi

* Düşük batarya sesi iptal edildi

* Tarayıcı çıkış butonu eklendi

* Kamera denklanşör ses menüsü eklendi

* Çağrı ses kaydı özelliği eklendi

KALDIRILAN UYG. LISTESİ

Anı Albümü / Widgeti

ANT Servisleri

Bilgi Verme

Blurb

ChatON

Çift Saat

Çocuk Modu

Google Chrome

Google Drive

Google Gmail

Google Hangouts

Google Maps

Google Metin Okuma

Google Play Müzik

Google Play Oyunlar

Google Play Gazetelik

Google Play Kitaplar

Google TTS

Google YouTube

Google+

Group Play

KNOX

Optik Okuyucu

Polaris Office

S-Translator

S-Voice

Samsung Billing

Samsung Galaxy

Samsung Games

Samsung Hub

Samsung Link

Samsung TTS

Seyahat

Trip Advisor

Yahoo Finance

Yahoo News

Yardım

LİNK

I9500XXUHOH7-LITE-CMERT.zip 732 MB

YÜKLEME REHBERİ

* İndirilen I9500XXUHOH7-LITE-CMERT.zip dosyasını tel hafızasına veya SD karta kopyalayın.

* CWM veya TWRP kullanarak öncelikle gerekli yedeklemeleri yapın.

* Dalvik Cache, Cache, System, Data, Preload kısımlarını formatlayın.(Full Wipe)

* I9500XXUHOH7-LITE-CMERT.zip dosyasını yükleyin.

* Cihazı yeniden başlatın.

* İlk açılış 10 dk. civarı sürebilir, lütfen bekleyin

Not: Rom GT-i9500 versiyonu içindir. Yükleme sirasında yaşanacak olası bir sorun halinde sorumululuk tamamen kullanıcıya aittir.

Teşekkürler:

@AL_IRAQI

@Albe95

@Chainfire
Bu rom aşağıda listelediğim, tarafımca gerekli gördüğüm özellikler esas alınarak hazırlanmıştır. Tercihi benim gibi sade, hızlı ve stabil bir rom kullanmaktan yana olanlar için paylaşıma açılmıştır. Paylaşıma açılmıştır diyorum çünkü romu normal şartlarda kendi kullanımım için oluşturmuştum, gelen istekler nedeniyle paylaşmaya karar verdim :)

* Batarya konusunda iyi olan Rus I9500XXUGNG3 romu üzerine inşa edilmiştir.
* Stock Kernel kullanılmıştır. Herhangi bir hız aşırtma yapılmamıştır.
* Gereksiz tüm uygulama ve widgetler kaldırılmıştır. (Toplam 393MB boyutundaki listeyi linkte görebilirsiniz. http://i.hizliresim.com/l0z19B.png )
* Gerekli olan sistem uygulamaları güncellenmiştir. (PlayStore, Gmail, GalaxyApps vs.)
* Root entegrasyonu yapılmıştır.(SuperSu.apk v2.37)
* Orjinalliği bozan hiçbir görsel öğe eklenmemiştir.
* Hava durumu witget'ı şeffaflaştırılmıştır.
* Touchwiz hızı optimize edilmiştir. (Menü geçişlerinde fark edeceksiniz.)

Yükleme Rehberi:

* GT-I9500_XXUGNG3_CMERT_v1.9.zip dosyasının tel hafızasına veya SD karta kopyalayın.
* CWM veya TWPR kullanarak öncelikle gerekli yedeklemeleri yapın.
* Dalvik Cache, Cache, System, Data, Preload kısımlarını formatlayın.(Full Wipe)
* GT-I9500_XXUGNG3_CMERT_v1.9.zip dosyasını yükleyin.
* Cihazı yeniden başlatın. İşlem tamamdır.

Not: Rom GT-i9500 versiyonu içindir. Yükleme sirasında yaşanacak olası bir sorun halinde sorumululuk tamamen kullanıcıya aittir.
Solidworks 2012 de sorun yaşıyorum.masaüstünden veya mailden herhangi bir .stp uzantılı dosya açmak istediğimde ekteki hatayı alıyorum. fakat programın içinden açmak istediğimizde dosya açılıyor. sorunu nasıl çözebiliriz?

İşletim sistemi XP SP3

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/98165/a6e4eeb9-ead3-49b5-bb44-1de6d6823235.JPG
merhaba,

yabancı dil ağırlıklı bir liseden (ingilizce bölümü) 2003 yılında mezun oldum ve 2004 den sonra da hiç sınava girmedim. taa ki bu sene ygs başvurusu yapana dek... şimdi sormak istediğim önceden öss ve yds diye bir hafta aralı iki sınava giriyorduk. şimdi durum nedir bir değişiklik var mıdır? amacım sınavdan taban puan alıp açıköğretim fakultesine kaydolabilmek. durum böyle iken yabancı dil sınavına girmeme gerek de yok sanırım. yardımcı olabilirseniz sevinirim
Arkadaşlar merhaba,

15.000 TL' ye kadar alınabilecek B veya C sınıfı en mantıklı araç hangisidir? Benim aklımda Hyundai Getz ve Fiat Marea var şu an için

Şimdiden teşekkürler.
Hakkında
İlgi Alanları: vs. vs ...
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Masaüstü
Otomobil
Ford
Mobil cihaz
xiaomi
Operatör
turktelekom
ISS
Millenicom
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Modem
Airties
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.222
İkinci El Bölümü Mesajları: 289
Konularının görüntülenme sayısı: 342.373 (Bu ay: 1.096)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 289 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.