Şimdi Ara

YANWEN -ALİEXPRESS kargo takip (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
1.397
Cevap
48
Favori
237.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam benimki de aynı, havada tur attırıyorlar herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belalı Baba

@mnb2016

Hocam benimki de aynı, havada tur attırıyorlar herhalde

35 günde geldi
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Burada bir çok kişi yanwen kargo ile takip yapılmıyor yazmış ancak bu mümkün.

Yapılması gereken ;
    Yanwen sitesine giriyorsunuzhttp://track.yw56.com.cn/en-US/
    buraya size verilen kodu yapıştırıp aratıyorsunuz , sonucun gösterildiği yerde alt kısımda ptt sitesinden takip edileceğiniz takip kodu çıkıyor bunu alıyorsunuz.
    Bu kadar basit, sonrahttp://gonderitakip.ptt.gov.tr/ buradan kargo durumu hem çin de hem de Türkiye de takip edebilirsiniz.

Örnek ; Üst mesajda bir arkadaş ( musti_ ) takip no vermiş ; UR856393061YP
    bu numarayı yanwen sitesinde aratınca Türkiye'de takip edilebilen karşılığı kodu veriyor ; RS709405948CN
    Bu kadar basit...
  • quote:

Orijinalden alıntı: müzikadamı

Merhaba Arkadaşlar,
    Burada bir çok kişi yanwen kargo ile takip yapılmıyor yazmış ancak bu mümkün.

Yapılması gereken ;
    Yanwen sitesine giriyorsunuzhttp://track.yw56.com.cn/en-US/
    buraya size verilen kodu yapıştırıp aratıyorsunuz , sonucun gösterildiği yerde alt kısımda ptt sitesinden takip edileceğiniz takip kodu çıkıyor bunu alıyorsunuz.
    Bu kadar basit, sonrahttp://gonderitakip.ptt.gov.tr/ buradan kargo durumu hem çin de hem de Türkiye de takip edebilirsiniz.

Örnek ; Üst mesajda bir arkadaş ( musti_ ) takip no vermiş ; UR856393061YP
    bu numarayı yanwen sitesinde aratınca Türkiye'de takip edilebilen karşılığı kodu veriyor ; RS709405948CN
    Bu kadar basit...

UR**********YP takip no bu şekilde olan kargom dediğiniz gibi geldi.
    örnektir paket üzerinde böyle bir takip sıralaması vardı
    UR*****YP-LP000779*****- ptt takip nosu:RS70365489CN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askişi48 -- 20 Eylül 2017; 12:36:6 >
  • mnb2016 kullanıcısına yanıt
    Bu sayfaya nasıl giriyoruz hocam?
  • dhgate ten bir siparişim oldu. bir tablet almıştım. yanwen ile gönderilmiş. bir çok ülkede takip edilemz şeklinde not var kargo bilgileri arasında. 50 gün oldu hiç iz yok. satıcı ürünü göndermemiş olabilir mi?

• bu uçak kaç güne iner acaba 27 yaşındayım yeminle en büyük stresim kargo beklemek gelene kadar kafam yanıyor

YANWEN -ALİEXPRESS kargo takip

Edit 1 : Hala inmedi nerede olduğu konusunda da hiçbir bilgi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onRGizliGarage -- 17 Ekim 2017; 7:55:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

http://global.cainiao.com buradan takip etmeyi deneyin. Ben de kılıf almıştım nillkin sadece aliexpress standart shipping ile gönderiyor bana da LP ile başlayan kod gelmişti çinden çıkış yaptıktan sonra malezya post takip kodu geldi. LP kodları 17track tanımıyor.

nillkin kılıfı hangi satıcıdan aldınız ve geldi mi sormak istedim?
  • xgitarx kullanıcısına yanıt
    Geçen yıl 11 kasımda aldım official store. İki ay veya daha fazla sürdü, tam hatırlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 28 Ekim 2017; 14:31:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

Geçen yıl 11 kasımda aldım official store. İki ay veya daha fazla sürdü, tam hatırlamıyorum.

Teşekkürler cevabınız için. Ben de NILLKIN - Store'dan aldım 7 ekim'de. Standart shipping'le sanırım yanwen ile göndermişler. Bugün ürün ülkenize ulaştı şeklinde aliexpress'ten mesaj geldi. Ama ne yanwen koduyla ne de PTT takip koduna çevirince oluşan takip koduyla ptt'den sorgulatınca Türkiye'de gözükmüyor. Ya gelmeyecek ya da takip edemeden şansımıza gelecek herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Outformer10

bu uçak kaç güne iner acaba 27 yaşındayım yeminle en büyük stresim kargo beklemek gelene kadar kafam yanıyor

sizin teslim oldu mu ürün?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xgitarx

quote:

bu uçak kaç güne iner acaba 27 yaşındayım yeminle en büyük stresim kargo beklemek gelene kadar kafam yanıyor

aynen oldu hocam 2 3 gün oldu geleli
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xgitarx

quote:

aynen oldu hocam 2 3 gün oldu geleli

teşekkürler, sizin en son 9 ekimde çıkmış. tr'ye 23 ekimde girmiş, 26 ekimde teslim olmuş. benim sipariş bir sürü hareketten sonra en son 20'sinde çinden çıkmış gözüküyor, 2 haftada tr'ye geliyorsa sanırım bu hafta içi tr'ye gelecek. pek geleceğine ihtimal vermiyorum ama bekleyelim bakalım. kıytırık bir telefon kılıfı için elin çinlisiyle muhatap oluyoruz.
  • S.a arkadaşlar bir sorum olacaktı ayın 11 inde ne gibi indirimler oluyor acaba ? 11.11 özel bir gün sanırım. Birde bir sipariş verirken hangi ürünler kargo takipli onu nerden anlıyoruz ? Bir ürün siparişi vermiştim. AliExpress Standard Shipping yazıyor. Tracking Number ida şimdi görebiliyorum. Ben kargo takipli ürün mü sipariş etmiş oluyorum yani.
    2017.11.04 07:22 (GMT-7): Departed country of origin yazıyor son harekette detail kısmından baktığımda
    Hand over to airline
    2017-11-04 07:22:19 [GMT+8] yazıyor, Tahminen bu kargo ne zaman gelecek ? Yanwenden geliyor.
  • Arkadaşlar Aliexpress ten sipariş ettiğim ürün gelmedi nasıl bir yol izlemeliyim 2 ay oldu. 25-30 lira boşa gitmesin.
  • arkadaslar 6 kasimda turkiye ye girdi gözüküyor ne zaman gelir tahminen?

• Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    Gelir birdahaki haftaya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanwen kargolarının takip kodlarını ptt ile çevirebileceğimiz bir site vardı. acaba bilen bir arkadaş linkini verebilirmi ?
  • Arkadaşlar bende 52$ bir ürün aldım ancak satıcının verdiği takip numarasında bilgi yok ve yanwen sanırım.
    Umarım ürün sorunsuz elime geçer..
    Takip no UR875154206YP

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ptt'nin sitesinden RG699455528CN numarasıyla takip edeceksin.
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.