Şimdi Ara

YANWEN -ALİEXPRESS kargo takip (60. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.398
Cevap
48
Favori
237.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.M.Tec

Aliexpress standart shipping hakkında bilgisi olan var mı?
    Takipli mi? siteden takip ettiğim zaman ptt içinde kod veriyor ama ptt takipte sadece yurt dışına sevk edildi diyor.

Kod bu LP00058741448564
    Global caino sitesinden pek bişey anlamadım.
    Durumu özetleyebilecek birisi var mı?

merhaba benim üründe benzer bişe yazı yor anlamadım
    SIRA TARİH SAAT İŞLEM TÜRÜ AÇIKLAMA İŞLEMİ YAPAN
    PTT İŞYERİ/ŞUBE iLÇE İL
    1 23/12/2016 17:49:00 Gonderi musteriden alinmistir Receive item from customer (Otb) - - Malaysia (Yurt Disi)
    2 25/12/2016 13:41:00 Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) The item was forwarded to the destination country (Otb) - - Malaysia (Yurt Disi)
    3 28/12/2016 10:25:00 Gonderi yurtdisina sevk edildi Send item abroad (EDI-received) - - Malaysia (Yurt Disi)

bide 28/12/2016 bu tarihi hiç anlamadım bu gün ayın 27.12.2016si ?
  • Arkadaşlar,
    Takipli takipsiz farketmez.
    Son 4-5 gün kala açın disputeyi, gelirse dispute iptal edersiniz. Gelmezse para iade olur. Çinli kardeşlerin laflarına aldırış etmeyin.
    Yormayın kendinizi boş yere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForzAras

Arkadaşlar,
    Son 4-5 gün kala açın disputeyi, gelirse dispute iptal edersiniz. Gelmezse para iade olur. Çinli kardeşlerin laflarına aldırış etmeyin.

disputeyi yanlışlıkla iptal ettim, ürün onaylandı ama ürün gelmedi ne olacak şimdi.
    29 ekimden beri ürün yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

quote:

Arkadaşlar,

disputeyi yanlışlıkla iptal ettim, ürün onaylandı ama ürün gelmedi ne olacak şimdi.

Disputeyi iptal edince ürün onaylanmaz hocam. Bende de vardı bugun buna benzer bir durum, iptal edince geri sayan sayaç saymaya devam eder.Sizin o süre bitti mi devam mı ediyor acaba?
    Eğer bittiyse derhal ae mh'ye ulaşın, hiç yardımcı olmuyorlar; ama denemekte fayda var.
    Bilgisayardan girin hocam mutlaka, mobilden garip oluyor. Bu dediklerimi pc'den yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForzAras -- 27 Aralık 2016; 20:51:14 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

quote:

Arkadaşlar,

Disputeyi iptal edince ürün onaylanmaz hocam. Bende de vardı bugun buna benzer bir durum, iptal edince geri sayan sayaç saymaya devam eder.Sizin o süre bitti mi devam mı ediyor acaba?
    Eğer bittiyse derhal ae mh'ye ulaşın, hiç yardımcı olmuyorlar; ama denemekte fayda var.
    Bilgisayardan girin hocam mutlaka, mobilden garip oluyor. Bu dediklerimi pc'den yaptım.

o kadar bilemiyorum ben de sispute kapalı görünüyor, sayaç falan çalışmadı.  YANWEN -ALİEXPRESS kargo takip
  • bu aliexpressten parçalı yani farklı satıcılardan aynı anda toplamda 100$ alışveriş yapılabiliyor mu?
  • Arkadaşlar aralık 8de verdiğim sipariş 24ünden sonra kargoda hiç bi haraketlenme olmadı. Ne track17 nede ptt sitesinde görünüyor

YANWEN -ALİEXPRESS kargo takip
  • Merhaba, 16.11.2016 tarihinde sipariş verdiğim araç obd kablosu hala elime ulaşmadı. Süre bitimine birkaç gün kala anlaşmazlık açtım artık. Mesajın ne anlama geldiğine google'dan baktım, taşıma durumunda olduğu söyleniyor.
    Aliexpress sorgusuna göre havayolu ile gönderildi yazıyor.
    17track taşıma durumunda diyor
    Chinapost "Guangzhou döviz bürosu" ihraç diyor. Bunlar 07.01.2017 tarihi itibariyle.
    Gümrükte takılmış falan olabilir mi? Takılsa ararlar ya da yazı gönderirler diye biliyorum. Görüntüleri ekledim, fikir verirseniz sevinirim.
     YANWEN -ALİEXPRESS kargo takip YANWEN -ALİEXPRESS kargo takip YANWEN -ALİEXPRESS kargo takip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anadolu -- 3 Şubat 2017; 8:58:59 >
  • Arkadaşlar Departed country of origin ne demek ?
  • MysticDesign kullanıcısına yanıt
    ürün elinize ulaştı mı?
  • m1xer kullanıcısına yanıt
    Geldi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ingiliZce yazışmalarına girecek ingilizceniz

Yoksa girmeyin bu tip işlere

Çogunuz satıcıyı anlamadan size çözüm sunmasına

Şans vermeden dispute açıyorsunuz

Teslim süresi 60 gün ise. Sizin sorumlulugunuz

Belirtilen süre dolmadan 5 gün önce iletişime geçmeniz

Burda kritik nokta ne yazıcagınızı bilmeniz sözcük ve gramer

Bilgisi olması lazımdır. Google translate ile malesef resmi

Bir yaZışma ve anlamsız cümleler ortaya çıkar

Çogu zaman ülkeye giriş yapmayan kargolar ya

Takip edilemiyendir. Bence 3-4 daha verip singapur post

Veya hongkong post ile getirtin

Bazen ürün satıcıya geri dönüyo bunu size belirtip anlaşmazlıgı kapatın hemen bizekötü yorum yazmayın

Araştırdık

Size iademi yapalım yoksa ürünü tekrar yollayalımmı

Diye teklifler geliyo ve bunu buraya paylaşıp

Ne diyorlar söylermisiniz çevirmen arıyorlar

• Boş açılan dispute'lerin çogu düZgün ingilizce iletişim kurulamaması yüzünden çoguda suistamal

Bazı kargolara toplu gönderildigi içi. takip edilemiyor diye ürünü alıpta adresime gelmedi 60 günde haksız yere para iadesi

anlaşmazlık açanlar yüzünden

Çogu satıcı türkiyeye gönderim yapmıyor

• Merhaba arkadaşlar Aliexpress ten fiyat ve boyut olarak küçük bir kaç ürün almayı düşünüyorum.Ürünler küçük olduğu için ücretsiz kargoların çoğu takipsiz görünüyor eğer takipli kargo seçersem extra kargo ücreti ödemem gerekiyor ürünlerin fiyatları küçük olduğu için (1 usd ile 4 usd arası) takipli kargo için yaklaşık olarak ürünün kendisi kadar artı ücret ödemem gerekiyor.Sizce ne yapmalıyım küçük ürünler için ücretsiz takipsiz kargo seçeneğini mi yada artı ücret ödeyip takipli kargo seçeneğini mi seçmeliyim.

Teşekkürler...

• yanwende teknik problem var sanırım :(
  • belgeselci 1 B kullanıcısına yanıt
    aynı gün sipariş verdiğim 2 adet takipsiz kargonun biri 14 günde geldi diğeri 32 gün oldu beklemedeyim. 10-15 ürün aldım aliexpresten daha dispute açtığım olmadı.
  • O kadar kötü mü yahu, aliexpress üzerinden hareketi görüyorum, 17 track'ta gözükmüyor tabi ikinci gün.

• Biri şu uçağı indirsin artık
     YANWEN -ALİEXPRESS kargo takip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mnb2016 -- 19 Temmuz 2017; 12:15:14 >
  • iyi günler şu ürüne bakarmısınız hala elime ulaşmadı
    UR856393061YP aliexpresten telefon kırılmaz cam almıştım 40 olacak
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.