Şimdi Ara

YANWEN -ALİEXPRESS kargo takip (70. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.398
Cevap
48
Favori
237.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: xxqwertyxx

Yanwen in ne sıklıkla ülkemize kargo nakliyesi yaptığını görebileceğimiz bir yer biliyor musunuz? Nisan sonunda sevk olmuş ürünü olan var mı arkdaşlar
    ben 23 nisanda sipariş verdim. şu an başakşehir pim de olduğu gözüküyor.
  • Bizim pim in saçma uygulaması galiba 22 nisan ve 2 mayıs siparişi aynı da günlerde geldi göründü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gozluk sipariş etmiştim 1 ay doldu
    Released from customs
    Yazısı cıktı China Post tan kontrol ettiğimde gelirmi acaba 1 ay daha bekliyimi yoksa distrubmu aciyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekremx -- 10 Mayıs 2020; 1:32:15 >
  • PR081315807YP

2020-05-09 11:22
    İSTANBUL(AVR), Cleared through the Customs

2020-05-06 10:28
    İSTANBUL(AVR), Accepted

Günlerdir hareket yok, son durum bu, noluyor?
  • ekremx kullanıcısına yanıt
    Gümrüğe gitmiş. Kesin gelir bekleyin. Hatta dağıtım merkezine ulaşınca gidip alabilirsiniz de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • design.code kullanıcısına yanıt
    Yakında gelecek merak etmeyin. Gümrükten çıkıp dağıtım merkezine gönderilecek sonra adrese gelecektir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FelixCrail kullanıcısına yanıt
    toplam 12 günde ulaştı elime.
  • S00000137155276 takip numaralı kargom türkiye ye gelmiş gözüküyor ama bayadır bir hareket yok. Nereden sorgulamam lazım yardımcı olur musunuz?
  • 21 haziranda 60 liraya led şerit aldım. Bunun için ne kadar vergi vereceğimi nereden öğrenebilirim acaba ?

Çıkan verginin ödemesi hangi şekilde gerçekleşiyor ?

Şimdilik durum bu şekilde..

İyi forumlar.

YANWEN -ALİEXPRESS kargo takip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeneCa61 -- 23 Haziran 2020; 18:25:42 >
  • Bu sıralar hangisi mantıklı Yanwen mi Aliexpress Standart mı ?

• Slm arkadaslar bu RB ile baslayan kargo ptt nin sitesinde neden gozukmuyor.

• 19 haziran tarihinde 48 dolarlık bi sipariş verdim.

14 temmuz tarihinde türkiyeye giriş yaptı.

zaten erken gelmesini beklemiyodum ama bi kontrol edeyim nerelerdedir dedim.

PR ile baslayan kodu packageradar sitesinden türkiyedeki takip koduna cevirdim. cünkü direkt ptt görünmezmiş.

LZ ile baslayan bir kod verdi. onu sorguladıgım zaman ise bulundugum ile (van'a)gelmiş fakat bekleyip başakşehir şubesine geri göndermişler.

oradan tekrar alabilir miyiz diye daha ayrıntılı sorgulattıgımda ise o LZ ile baslayan kargo bilgilerinde benim adımın baş harfleri değil de başkasının isminin baş harfleri yazıyodu.

böyle bir şey olması mümkün mü ? o takip koduyla cıkan kargonun van'a gelmesi ? hadi karıstı diyelim benzer bir kargo van'a gelebilir mi ya ?

ptt deki yetkili ile görüstüğümde ise senin adına olmadıgı için onu başakşehirden buraya istememiz mümkün değil satıcınla görüş dedi.

satıcı da ben senin adına gönderdim ne alakası var dedi

nasıl bir yol izlemeliyim ?

• Son 2 haftadır yanwen in takipsiz kargoları çok aşırı hızlı geldi. We world express diye bir anataşıyıcıyla anlaşmışlar. Ürünler 8 günde geldi ve aras kargo getirdi. Asıl bomba bu şekilde gelen ürünlerin hiç birisine gümrük vergisi ödemedim. Nedir bu We world express. Çok iyi yaa.

• Önceden yanwen olup olmadığını öğrenebiliyor muyuz

• bekotime B kullanıcısına yanıt
    Teslim edildimi ne durumda
  •  YANWEN -ALİEXPRESS kargo takip  YANWEN -ALİEXPRESS kargo takip  YANWEN -ALİEXPRESS kargo takip

Merhaba. Aldığım ürünün hareketleri bu şekilde. İkinci verilen kodun sonu LT ile bitiyor. Ve ürün litvanya ya gitmiş. Ama ptt kargo takipte görünüyor. Çinden direk Türkiye ye gelmiyor mu artık? Litvanya dan kaç günde gelir bilgisi olan var mı?

Teşekkürler
  • LP00446357272547

Ne durumdadır acaba? Bu konuda tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.