Şimdi Ara

YANIYOOR...Huawie hg556a 3g destekli wifi modem 3 tane usb girisli. 39 TL kargo dahil (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
809
Cevap
45
Favori
44.901
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürünün desteklediği 3g modemlerin hiçbir yerde yazmaması deli etti ya 1 tane alacağım ama Huaweinin Turkcell için yaptığı e3131 modeli var deneyen bilen varsa bir yardımcı olursa bende alayım Vın'da ki interneti evde telefonda da kullanmış olurum hem
  • quote:

Orijinalden alıntı: real_agabey

quote:

Orijinalden alıntı: mitokondrioglukadayi

quote:

Orijinalden alıntı: veziroglu

Openwrt kurunca adsl kullanılamıyor diye bir yazı okumuştum. Adsl bağlantısı yapılabiliyor mu?

Aynı gün kargo yazmasına bakmayın, Perşembe sipariş verdim, Cumartesi kargoya verildi.

Valla ben aldigimda ayni gun verdi kargoya ve hemen geldi ama cok yogun siparis aldi herhalde, openwrt`de adsl yok ama orjinal yazilimi yukleyen adsl ozelligini geri alabilir, adsl`in openwrt`de olmamasi broadcom firmasinin kapali kodlari.

Kablolu interneti kablosuz yapabilirmiyim diyenler, OPENWRT ile yapabilirsiniz, zaten default olarak client mode`da openwrt lan ile bridge yapiyor wireless`i ve huawei`ye ethernet ile baglanan cihaz uzaktaki kablosuz cihaza wi-fi ile baglanabiliyor. (Client mode yaninda istenirse, repeater ozelligi de kullaniliyor. virtual interface araciligiyla).

Dostum rica etsem kablosuzu kabloluya çevirebiliyormuyuz bakabilirmisin. Cümlenin başında başka bişey devamında başka bişeyden bahsettiğinden teyit etmek amaçlı soruyorum.
    (Wireless IPS)

Soyle soyleyeyim yeterince acik olsun, uydu alicimda wireless yok, internet wireless uzerinden geliyor, hg556a`nin ethernet portuna kabloyu bagliyorum diger ucuna da uydu alicisini ayni kabloyla takiyorum, wireless olarak gelen internet huawei tarafindan ethernet baglantisiyla normalde wireless ozelligi olmayan uydu alicisina interneti kablosuz olarak veriyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: real_agabey

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: veziroglu

Openwrt kurunca adsl kullanılamıyor diye bir yazı okumuştum. Adsl bağlantısı yapılabiliyor mu?

Aynı gün kargo yazmasına bakmayın, Perşembe sipariş verdim, Cumartesi kargoya verildi.

Valla ben aldigimda ayni gun verdi kargoya ve hemen geldi ama cok yogun siparis aldi herhalde, openwrt`de adsl yok ama orjinal yazilimi yukleyen adsl ozelligini geri alabilir, adsl`in openwrt`de olmamasi broadcom firmasinin kapali kodlari.

Kablolu interneti kablosuz yapabilirmiyim diyenler, OPENWRT ile yapabilirsiniz, zaten default olarak client mode`da openwrt lan ile bridge yapiyor wireless`i ve huawei`ye ethernet ile baglanan cihaz uzaktaki kablosuz cihaza wi-fi ile baglanabiliyor. (Client mode yaninda istenirse, repeater ozelligi de kullaniliyor. virtual interface araciligiyla).

Dostum rica etsem kablosuzu kabloluya çevirebiliyormuyuz bakabilirmisin. Cümlenin başında başka bişey devamında başka bişeyden bahsettiğinden teyit etmek amaçlı soruyorum.
    (Wireless IPS)

Soyle soyleyeyim yeterince acik olsun, uydu alicimda wireless yok, internet wireless uzerinden geliyor, hg556a`nin ethernet portuna kabloyu bagliyorum diger ucuna da uydu alicisini ayni kabloyla takiyorum, wireless olarak gelen internet huawei tarafindan ethernet baglantisiyla normalde wireless ozelligi olmayan uydu alicisina interneti kablosuz olarak veriyor.

Çok teşekkür ederim beklediği cevap.

• http://www.sanalpazar.com/Huawei-Hg556a-300mbps-4-Port-Kablosuz-Modem-3g-Destekli__isp32643449 bende bu linkteki arkadaştan almıştım.Bugün kargoya verilmiş.Bu arkadaştan alanlarınki muhtemelen bugün kargoya verilecek
  • yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Arkadaş sayesinde sonunda bende alabildim. Buradan tekrar teşekkür ediyorum kendisine
  • bende cumartesi sipariş vermiştim.Bugün kargoya verilmiş...
  • Berk.Armani kullanıcısına yanıt
    Huawei olmasi yeterli 3g modeminizin. Sorun cikacagini sanmam. Ben e176g k3770 ve k3773 olmak uzere 3 farkli huawei 3g dongle ile denedim, sorunsuz calisti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanalpazardan almayı düşünen varsa 10 tl yüklü hesabım var ihtiyacı olana kullandırabilirim. Bu indirimde gelmeyince gelmiyor, gelince çifter çifter geliyor. ihtiyacı olan özel mesaj yollasın
  • Modem gelir gelmez yazılım silinmiş geldi. İnternetten bulduğum bir tane yazılımı yükledim. Arayüz ingilizce oldu. Türkçe yazılım bulamadım. Şuan kullanıyorum. Wifi çekim alanında aham şaham bir artış yok. Flash Disk paylaşımını yaptım hemen oldu. Arayüz basit ve kullanışlı. Wifi alanından beklediğim performansı görmedim desem yeridir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

arkadaşlar bu modem fiber internette iş görür mü? doping adsl'in fiber internetini kullanıyorum, işime yarar mı?

arkadaşlar, sorum güncel.. 20 megabite kadar fiber internetr- kullanıyorum, bu modem uyar mı?
  • sabah kargoya teslim edildi ama şu saat oldu hala şubede çıkış bile yapılmadı sizde durum ne? Dün sipariş etmiştim kargolanmamıştı. satıcı sorulara cevap vermiyor bu arada
  • Arkadaşlar biri açıklayabilir mi? Bu modeme harici hdd bağladığımızda wifiden görebiliyor muyuz? Mesela Smart tv den filmleri wifi ile görebilir miyiz?

Ayrıntılı bilgiye nasıl ulaşabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilk3r

Arkadaşlar biri açıklayabilir mi? Bu modeme harici hdd bağladığımızda wifiden görebiliyor muyuz? Mesela Smart tv den filmleri wifi ile görebilir miyiz?

Ayrıntılı bilgiye nasıl ulaşabiliriz.

ben de bunu merak ediyorum.

• sipariş geçtik bakalım ürün gelince tv üzerinden denerim ama hafta sonunu bulur
  • Yahu şu cihazın fiber internet bağlantısı için uygun olup olmadığına yanıt verebilecek kimse yok mu? sanalpazar 10 lira indirim sunup duruyor ama şu bilgi eksikliğinden ötürü karar veremiyorum.. Satıcı da ilgisiz, hiç cevap vermiyor.. Allah rızası için bir yanıt verseniz..

edit: satıcı ürünün satışını kapatmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahbap -- 5 Kasım 2014; 11:30:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

Yahu şu cihazın fiber internet bağlantısı için uygun olup olmadığına yanıt verebilecek kimse yok mu? sanalpazar 10 lira indirim sunup duruyor ama şu bilgi eksikliğinden ötürü karar veremiyorum.. Satıcı da ilgisiz, hiç cevap vermiyor.. Allah rızası için bir yanıt verseniz..

edit: satıcı ürünün satışını kapatmış

Adsl uyumlu olmasi lazim.

• Arkadaşlar modemin fişini çıkarıp takınca yada restart yaptığım zaman içinden çıtırt diye ses geliyor sizdede var mı aynı sesten.
  • Merhaba
    Bu modemi 2 gün önce aldım fakat şöyle bir sorunum var. Modeme birkaç cihaz bağlanınca sadece 1 tanesi internete girebiliyor. Diğer cihazlar ilk bağlantıda internete giriyor fakat sonra internetten kesiliyorlar. Ne yaptıysam olmadı.
    Kullananlardan yardım bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boylum

Merhaba
    Bu modemi 2 gün önce aldım fakat şöyle bir sorunum var. Modeme birkaç cihaz bağlanınca sadece 1 tanesi internete girebiliyor. Diğer cihazlar ilk bağlantıda internete giriyor fakat sonra internetten kesiliyorlar. Ne yaptıysam olmadı.
    Kullananlardan yardım bekliyorum.

Kabloluda mi kablosuzda mi oluyor hocam

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.