Şimdi Ara

YANIYOOR...Huawie hg556a 3g destekli wifi modem 3 tane usb girisli. 39 TL kargo dahil (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
810
Cevap
45
Favori
44.898
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drarter

bu modeme usb portu ile takılı hdd veya flash diskteki filmi kablosuz bilgisayardan oynatabilirmiyiz yada telefondan içeriğine ulaşabilirmiyiz

Telefonu bilmemde, pc den dediklerini yapabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • özellik olarak huawei çok üstün ama ikisini de kullanmak lazım
  • teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: drarter

bu modeme usb portu ile takılı hdd veya flash diskteki filmi kablosuz bilgisayardan oynatabilirmiyiz yada telefondan içeriğine ulaşabilirmiyiz

akıllı telefon kullanıyorsan dosya yöneticisi programlarıyla usb den takılı hddye erişebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

yalnız başlıktaki fiyat artmış şu an 47 lira görünüyor.

Fiyatta bir degisme goremedim

her bakışımda 47 lira ibaresini görüyorum bu arada başlığı düzeltmişsiniz daha önce başlıkta 37 yazıyordu. yani hala 47 lira demekki değişme görmüşsünüzki başlığı değiştirmişsiniz zaten bu forumda çek ve gereksiz puan vesaire gibi şeyleri indirim olarak lanse edilmesi hasta ediyor beni.
    puan veya çekleri bilmem ne şartlara bağlıyorlar anlamı kalmıyor. en iyisi çeksiz fiyat ne ise başlığaonu yazacaksın.
    gereksiz aldatıcı ve yanıltıcı reklama gerek yok.

• deneme1 D kullanıcısına yanıt
    zaten indirimsiz fiyatı da baştan beri yazıyordu ama ilk etapta insanın gözü ilişmiyor :)

çek ile olan fiyatı söylemesi de bence daha iyi ,10 tl. daha kar yapmak gayet güzel (aklımıza gelmeye bilirdi)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

yalnız başlıktaki fiyat artmış şu an 47 lira görünüyor.

Fiyatta bir degisme goremedim

her bakışımda 47 lira ibaresini görüyorum bu arada başlığı düzeltmişsiniz daha önce başlıkta 37 yazıyordu. yani hala 47 lira demekki değişme görmüşsünüzki başlığı değiştirmişsiniz zaten bu forumda çek ve gereksiz puan vesaire gibi şeyleri indirim olarak lanse edilmesi hasta ediyor beni.
    puan veya çekleri bilmem ne şartlara bağlıyorlar anlamı kalmıyor. en iyisi çeksiz fiyat ne ise başlığaonu yazacaksın.
    gereksiz aldatıcı ve yanıltıcı reklama gerek yok.

En yakin zamanda bir goz doktoru ve psikologa gorunmeniz dilegiyle. Bosverin modemi falan saglik daha onemli.

Benim yorumumdan sonra başlığı değiştirdiniz ve güncel fiyatı yazdınız ah keşke o an ekran görüntüsü alsaydım neyse boşverin siz sıcak fırsatları falan, konu dışına takılın biraz.
    iyi reklamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

zaten indirimsiz fiyatı da baştan beri yazıyordu ama ilk etapta insanın gözü ilişmiyor :)

çek ile olan fiyatı söylemesi de bence daha iyi ,10 tl. daha kar yapmak gayet güzel (aklımıza gelmeye bilirdi)

hayır ben yorum yazarken sadece 37 lira yazıyordu sonradan düzenleme yapıldı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

hayır ben yorum yazarken sadece 37 lira yazıyordu sonradan düzenleme yapıldı.

Tam surumden girersen herseyin tarihi var ilk mesajda. Konu ne zaman acilmis ne zaman degismis vs. Daha fazla tartismayacagim. Gozunuz varken, baska organlara gerek yok, kullanmayin

• Tartışmaya hiç gerek yok.BreakBeaT arkadaşımızın dediği gibi en baştan modemin indirimli fiyatı da yazıyordu indirimsiz fiyatı da yazıyordu konu başlığında.Biz modemle ilgili paylaşımlara devam edelim.Çünkü forumdan bir çok kişi bu modemden aldı.Modemi tanımaya ve birbirimize modemle ilgili karşılaştığımız sorunlarda desteğe ihtiyacımız var.

• Modemi alan arkadaşlardan ricam modemde wireless IPS (kablosuz interneti kabloluya çevirme) işlemini yapabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YalnızOsmanlı

quote:

Orijinalden alıntı: Kuray

VDSL destegi yok galiba fakat bu fiyata cok uygun gibi geldi. Wireless repeater olarak bile kullanilabilur

Emin misiniz tekrarlayıcı olarak kullanıldığına?

Artik bir cok modemde var bu ama emin degilim

• 10 tl indirimi 2 kez verdi başka ürünler için modemi sepete attık izleme aldık modem katogorisinde gezindik gelen giden yok
  • http://www.n11.com/huawei-hg556a-300mbps-4-port-kablosuz-modem-3g-destegi-P32706274/?cid=604001_el-shp-bilgisayar&prod_id=32706274&gclid=CP-ftI373cECFQPMtAodrnEA3A
    Burada da indirimsiz 39,90TL.Hiç kasmaya gerek yok direkt al gitsin.Hatta sallamatik puan yüklü hesap satılıyor forumda 9-10TL yüklü.30TLye fln mâl edebilme şansı bile var. 5,90da kargo bedeli varmış ama olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.trust.06 -- 3 Kasım 2014; 9:59:27 >

• Arkadaşlar merhaba,
    Bu internet işini anlamadığımdan soruyorum. Eve ilk kez internet bağlatacağım ve modeme ihtiyacım var ev 140 m2. bu modemi alsam işimi görür mü?
    yoksa TP link'in tek antentli modeli var 45-50 tl arasına onu mu almalıyım.
    bana sadece internete gireyim yeter diğer tefarruata ihtiyacım yok.
    İnternet paketimde 16mbs Türknet.

Yardımlarınız için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

http://www.n11.com/airties-air-5342-150mbps-kablosuz-modem-4-portlu-P30111325 bu mu iyi yoksa HUAWEI mi

bunun cevabını ben de merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobane

quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

http://www.n11.com/airties-air-5342-150mbps-kablosuz-modem-4-portlu-P30111325 bu mu iyi yoksa HUAWEI mi

bunun cevabını ben de merak ediyorum

Usb kullanmayacaksaniz airties tercih edin bence. Benim esas amacim yazici paylasimi oldugu icin huawie benim icin ilk tercih

• Bu huawiehttp://www.hizlial.com/zyxel-prestige-660hw-t1-v3-4-port-wireless-adsl-modem/10232706 linkindeki modemden daha iyidir. Değil mi arkadaşlar.
  • BreakBeaT kullanıcısına yanıt
    eywallah hocam
  • sonunda anlık indirim çeki geldi ve 37 Tl den sipariş geçtik
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.