Şimdi Ara

YANIYOOR...Huawie hg556a 3g destekli wifi modem 3 tane usb girisli. 39 TL kargo dahil (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
810
Cevap
45
Favori
44.901
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

quote:

Orijinalden alıntı: boylum

Merhaba
    Bu modemi 2 gün önce aldım fakat şöyle bir sorunum var. Modeme birkaç cihaz bağlanınca sadece 1 tanesi internete girebiliyor. Diğer cihazlar ilk bağlantıda internete giriyor fakat sonra internetten kesiliyorlar. Ne yaptıysam olmadı.
    Kullananlardan yardım bekliyorum.

Kabloluda mi kablosuzda mi oluyor hocam

wifi de oluyor.
  • Günün indiriminde kargo dahil 39,90 olmuş, indirim vs uğraşmayın.

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/huawei-hg556a-300mbps-4-port-kablosuz-modem-129213535
  • http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/huawei-hg556a-300mbps-4-port-kablosuz-modem-129213535

Burada aynı mağza Candasbilgisayar (hemensimdial)

39.90TL Kargo dahil.

Bu modem için bedava.

Kullanmasını bilirseniz tabi.

Cihaz açılıp kapanırken çıt çıt sesler normal. Koruyucu devreler ve röleler var.

Bunları standart modemlerde bulamazsınız şimşek çakar elinizde kalır diğerleri.

Huawei taş gibi cihaz yapmış, 64MB Ram, 16MB flash hafıza, 3 usb... 2x2 bgn Atheros Wifi deli gibi çekiyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: ilk3r

Arkadaşlar biri açıklayabilir mi? Bu modeme harici hdd bağladığımızda wifiden görebiliyor muyuz? Mesela Smart tv den filmleri wifi ile görebilir miyiz?

Ayrıntılı bilgiye nasıl ulaşabiliriz.

Hala bir cevap yokmu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modem geldi kurdum eski tp linke göre çok iyi heryerden çok iyi çekiyor ,çok şık arakasındaki usb ye bir Hdd taktım ana sayfasında bu Bu HDD gördü ancak ne ipad ten nede pc den bağlanamıyorum özellikle ipad ten bağlanan arkadaş varsa nasıl yapılacağını anlatırsa sevinirim airties bağlanma yöntemi olan imediashare programını denedim server bulunamadı network yok gibi cevap alıyorum diğer dosya yöneticisi programlar görmüyor , pc den de , apple tv dende yapabilen varsa ayrıntılı anlatabilirseniz çok iyi olur .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk3r İ kullanıcısına yanıt
    Mevcut yüklü firmware'de (Türkçe-Vodafone) DLNA desteği yok.

İspanyol (083) veya Yeni Zellanda (031) firmware yükleyerek DLNA desteği sağlayabilirsiniz.

Ben ispanyol fw kullanıyorum.

Smart TV, PC, Android ten Fotoğraf video ve müziklerimi oynatabiliyorum.

İspanyol FW kurulumu cok zor. Yeni zellanda sürümü kolay...

Yakın zamanda bu modem için modem bölümünde destek sayfası açacağım.

Burada nasıl DLNA destekli firmware yüklenir ve OpenWRT nasıl yüklenir gibi sorulara cevap vereceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: drarter

Modem geldi kurdum eski tp linke göre çok iyi heryerden çok iyi çekiyor ,çok şık arakasındaki usb ye bir Hdd taktım ana sayfasında bu Bu HDD gördü ancak ne ipad ten nede pc den bağlanamıyorum özellikle ipad ten bağlanan arkadaş varsa nasıl yapılacağını anlatırsa sevinirim airties bağlanma yöntemi olan imediashare programını denedim server bulunamadı network yok gibi cevap alıyorum diğer dosya yöneticisi programlar görmüyor , pc den de , apple tv dende yapabilen varsa ayrıntılı anlatabilirseniz çok iyi olur .

Modem ayarlarından FTP aktif edin. adres çubuğunaftp://192.168.1.1 yazın.Kullanıcı adı ve şifre sorarsa ikisinede vodafone yazın. Ben bu şekilde USB belleğe ulaşabildim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarashman

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/huawei-hg556a-300mbps-4-port-kablosuz-modem-129213535

Burada aynı mağza Candasbilgisayar (hemensimdial)

39.90TL Kargo dahil.

Bu modem için bedava.

Kullanmasını bilirseniz tabi.

Cihaz açılıp kapanırken çıt çıt sesler normal. Koruyucu devreler ve röleler var.

Bunları standart modemlerde bulamazsınız şimşek çakar elinizde kalır diğerleri.

Huawei taş gibi cihaz yapmış, 64MB Ram, 16MB flash hafıza, 3 usb... 2x2 bgn Atheros Wifi deli gibi çekiyor...

Bu candasbilgisayarin n11 de de magazasi var iki modem aldim memnum kaldim kargo cok hizli ve sorunsuzdu

• beyler bende doping adsk modemi var en az 3 4 yıllık modemdir sanırsam.evde sinyali çok az dağıtıyor.Bu modemin sinyal gücünden memnun musunuz?
  • Ttnetin verdigi
     YANIYOOR...Huawie hg556a 3g destekli wifi modem 3 tane usb girisli. 39 TL kargo dahil
    Bu modem var 8 mpbs hizim var. Ama bir odamda cekmiyor bu firsattaki modem benim modemden iyi midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarashman

Mevcut yüklü firmware'de (Türkçe-Vodafone) DLNA desteği yok.

İspanyol (083) veya Yeni Zellanda (031) firmware yükleyerek DLNA desteği sağlayabilirsiniz.

Ben ispanyol fw kullanıyorum.

Smart TV, PC, Android ten Fotoğraf video ve müziklerimi oynatabiliyorum.

İspanyol FW kurulumu cok zor. Yeni zellanda sürümü kolay...

Yakın zamanda bu modem için modem bölümünde destek sayfası açacağım.

Burada nasıl DLNA destekli firmware yüklenir ve OpenWRT nasıl yüklenir gibi sorulara cevap vereceğim.

yeni Zelanda sürümünün linkini verebilir misiniz? Birde bu sürümde adsl aktif oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hipersonic -- 5 Kasım 2014; 21:48:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Config

quote:

Modem geldi kurdum eski tp linke göre çok iyi heryerden çok iyi çekiyor ,çok şık arakasındaki usb ye bir Hdd taktım ana sayfasında bu Bu HDD gördü ancak ne ipad ten nede pc den bağlanamıyorum özellikle ipad ten bağlanan arkadaş varsa nasıl yapılacağını anlatırsa sevinirim airties bağlanma yöntemi olan imediashare programını denedim server bulunamadı network yok gibi cevap alıyorum diğer dosya yöneticisi programlar görmüyor , pc den de , apple tv dende yapabilen varsa ayrıntılı anlatabilirseniz çok iyi olur .

Modem ayarlarından FTP aktif edin. adres çubuğunaftp://192.168.1.1 yazın.Kullanıcı adı ve şifre sorarsa ikisinede vodafone yazın. Ben bu şekilde USB belleğe ulaşabildim.

Windows gezgininden de //192.168.1.1 yazarak erisebilirsiniz. Upnp de olsa iyiymis

• ben tivibu ev kullanıyorum ayrıca, alsam sorun yaratır mı tivibu evde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Config

quote:

ftp yi aktive ettim laptopu açıpftp://192.168.1.1 yazdım tarayıcıya bir saat gelen bir şey olmadı tarayıcının arama kısmı dönüyor ama ulaşamıyor modemin kendi sayfasındaki bağlantı larda harddiskin boyutunu ismini kalan depo alnını dahi görüyor ama uzaktan bağlanamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drarter -- 5 Kasım 2014; 23:01:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• drarter kullanıcısına yanıt
    USB disk için herhangi bir windows gezgini penceresinde

"\\192.168.1.1\Share\USBDisk_1"

yazın. FTP ye gerek yok...

Yeni zellanda FW Linki:

http://testvf.co.nz/files/hg556a/HG556aV100R001C12B037.bin2
  • FaTeeH kullanıcısına yanıt
    cihaza özel openwrt sürümü bu:

http://www.mediafire.com/download/lw4x9167pqplc8y/r39304usb.openwrt-HW556-squashfs-cfe.bin

bunun dışında openwrt sürümü yüklemeyin.

14.07 BB var fakat o bomboş. Linkini attığımda aşağıdaki özellikler var:

FPU Emulation, LuCi, support for usb disk format ntfs, vfat and ext2-3-4, cifsmount, transmission, p910nd (print server) samba server pure-ftpd (ftp), wol, screen, swap- utils, wifi usb drivers Chipset: ath9k-htc, rt2800usb, rt73usb, rtl8187, rtl8192ce, rtl8192cu, rtl8192de, rtl8192se, zd1211rw

Yalnız ADSL yok OpenWRT de bunu göze alarak yükleyin.

-------------

Bu arada geri dönmek isterseniz veya herhangi bir şekilde temiz firmware yüklemek için kurtarma:

cihazın arkasında en sağda reset tuşu var. reset e basılı tutarak gücü bağlayın. LAN ışıkları kırmızı yanacak. 10-15 sn resete basılı tutun sonra bırakın.

pc nize sabit ip verin. ip: 192.168.1.2 - subnet: 255.255.255.0 - gateway: 192.168.1.1

sonra tarayıcıdan 192.168.1.1 e girin kurtarma konsolu cıkıcak.

BIN dosyasını atın update deyin..

Bu şekilde istediginiz firmware atabilirsiniz.

openwrt'den orjinale dönüş, orjinal firmwareler arası geçiş vs hep böyle yapıyorum. temiz...

-------

Bu arada diğer firmwareler ingilizce,

türkçe desteği yok orjinali vodafone vox firmware hariç

bu yüzden cihazı ayıplayıp, dürüst satıcıya iade etmeyin.

zaten bedava neredeyse fiyatı...

• Tarashman kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım
    bu modem dün akşam geldi.Gelişmiş Arayüzden girdim ayarları yaptım.Kablolu ile bağlanıyorum ancak kablosuzdan evimdeki 2 bilgisayardan da bağlanamıyorum.İşin ilginci cep telefonumun wifisinden internete bağlanıyorum.Nerde hata yapıyorum sizce neden bağlanmıyor kablosuza.Dün gece saatlerce buna uğraştım.Bilgisayardan kablosuzla bağlanmıyor cep telefonundan bağlanıyor. Sorun ne olabilir acaba.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

http://www.n11.com/airties-air-5342-150mbps-kablosuz-modem-4-portlu-P30111325 bu mu iyi yoksa HUAWEI mi

Airties her zaman bir gömlek öndedir.

Dün airties modemimi bu model ile değiştirdim tek ve 2 çizgi çeken yerde huawei sinyal vermiyor..
  • modem geldi ama seri no silinmiş sıkıntı olur mu
  • Tarashman kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

openwrt hariç diğer modem firmwarelerini yüklediğim zaman arayüz açılmıyor.Boş sayfa olarak kalıyor.

YANIYOOR...Huawie hg556a 3g destekli wifi modem 3 tane usb girisli. 39 TL kargo dahil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hipersonic -- 6 Kasım 2014; 13:01:13 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.