Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E767019CA -- 29 Mart 2019; 1:45:3 >

• Çok para verip transfer ettikleri için parayı çıkartmak için her maçı anlatıyor , adını bilmediklerin transfer olmus geçen biri italya ligini sunuyordu
  • Sabri Ugan'ı tekrardan dinlemek iyi olurdu. Maçları arada farklı isimlerin anlatması gerek, hep aynı kişi sıkıyor gerçekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle katılıyorum.
  • Bi konusu açılmayan digiturk spikeri kalmıştı oda oldu

• ben aksini düşünüyorum. Yalçın Çetin candır

trt1 dünya kupası maçlarını sunarken hep keşke bizim ligi de sunsa demişimdir
  • ayni spikerin surekli maclari anlatmasi sıkıcı gelebilir ama yalcin cetin gibi bir spiker icin balon demek garip

• saçma sapan konular.
  • Sabri Ugan , Yalcın Cetin , Fikret Engin bu 3 'ünün anlatısını cok seviyorum
  • Son maçlarda heyacansız ve hep aynı kalıp cümleleri kullanmaya başladı. Nerede Epl spikerleri bırak onları Araplar bile daha sürükleyici maç sunuyor.
  • Keşke Ercan Taner geri dönde
  • Eskiden cine 5 zamanında İlker yasin vardı muhteşemdi.

• Yalçın Çetin'in sesi kalın ve çok sakin.bir süre sonra sıkıcı olmaya başlıyor.Melih Şendil'i her maç verseler sıkılmam kesinlikle adamın sesini duymak bile maçı heyecanlı hale getiriyor.
  • Futbol romantikleri yine doluşmuş konuya.

Tabii ki ilk işleri kendi yaşlarına vurgu yapmak ve 2002 dünya kupasına değinmek olmuş.

Bu adam çok kötü beyler. Katlanılacak gibi değil. Bakmayın romantiklere. Böyle bir ses tonuyla spiker olunamaz.

Cok kotu spiker.

Bu adam eksi sozlukte cok gereksiz hypelaniyor, burada da durum farkli degil gordugum kadariyla. Belki mac anlatimi guzeldir ancak mac anlatimiyla iyi spiker olunmuyor. Sesi bir spiker icin fazlaca kalin ve kulak tirmaliyor. Cok cok kotu bir sesi var. Bu kadar kalin ses ile mac sunulmaz.

Iyi spiker ne derseniz bakin Ingiltere'nin gelmis gecmis en iyi spikerine. Martin Tyler. Dinlemeye doyamazsiniz.

Ya da farkli bir ton ariyorsaniz NBA'ye gidin, Kevin Harlan.

Ama bu adam spiker degil beyler. Kulak tirmaliyor, telaffuzu cok kotu. Hizli konusunca hic bir sey anlasilmiyor. Burnundan konusuyor. Hele bugun mikrofon da sorunluydu sanirim ne dedigi bile anlasilmiyordu.

Dun bu adamin Fener macini sundugunu gorunce kucuk hesaplar yapip sevinmistim, yarin macimiz var bu gece bu maci anlatip Antalya'ya gitmez diye. Ama yanilmisim, yikildim resmen.

Cok kotu beyler, bu adamin sedi cok kotu. Katlanilacak gibi degil. Isyan ediyorum artik.

Keske Ercan Taner anlatsa.

• Iyi spiker de her mac sikar.Futbol tarihinin en iyi spikeri Erdogan Arikan'dir konu kilit, uyeler ban, forum kapanabilir.

• Bu balon yazısıda moda oldu ha net anlaşılır ve heyecanı hissettiren bi yapısı var önce ki Lig TV spikerleri robot gibiydi.

Favorim Ertem Şener ve İlker Yasin birde CL maçı anlatıyorsa tadından yenmez.

• Yalçın Çetin muhtemelen takım tutmadığı için lig maçlarını çoşkulu bir şekilde anlatamıyor. Yıllarca Türkiye maçlarını anlatırken hep iyi yanlarımızı ve kötü yanlarımızı da maç içinde belirtirdi. Bunu lig maçlarında yapamayacağı için kendini eli kolu bağlı hissediyor ve gerçek performansını da yansıtamıyor.

Serdar Ugan Şampiyonlar Ligi'ne,
    Yalçın Çetin milli maçlara,
    Ercan Taner her yere.
  • Her mac reha nin

Su takim x golun y sini duran toptan atti

Hamle hamle zamanlamasi

İki adam alani gorur ve hersey biter

vs yorumlarindan biktim.

Zaten kayda deger 3 mac oluyor her hafta 3un 2si yalcin cetin ve reha da

• Bi spikerler kalmıştı balon olmayan o da tamam oldu.turk futbolunda her şey artık daha hafif, daha yumuşak.

• Sabri Ugan olsa keşke. Efsane şamp.ligi anlatımları var.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.