Şimdi Ara

[Yalanlama geldi] Suriyelilerin telefon görüşmeleri ücretsiz olacak iddiası (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
1
Favori
7.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fantastik17

[Yalanlama geldi]  Suriyelilerin telefon görüşmeleri ücretsiz olacak iddiası

Arkadaşlar yapmayın. Mesele Suriyelilerin varoluşsal sorunu mu yoksa dünyanın politikaları mı?

Bedava telefonlu Suriyeli mi yoksa sen yüzde bir milyon ötv öderken senin hayalinde bile göremeyeceğin arabaların makam arabası olarak kullanılması saltanatı mı daha kötü?

• quote:

Orijinalden alıntı: profecco

quote:

Orijinalden alıntı: strong mind strong body

quote:

Orijinalden alıntı: profecco

"Ama onlar da bizim Müslüman kardeşimiz!" diyecek Akp'li aranıyor.

Ben diyorum.Helali hoş olsun Suriyalı can gardaşlarıma onlar candır can

Sen vereceksen kendi parandan ver kardeş ama devletin parasından verilmesin vatandaşa sordular mı bu hakları verirken? Kendi vatandaşını eşek yerine koyup da başka ülkelerin vatandaşına bu ayrıcalık neden acaba? Bir gariplik yok mu?

Bu haberi duyduğumda nasıl sevindim bilemezsin.Biz öyle bir milletiz ki kimsesizlerin kimsesi oluyoruz.Bu insanlar savaştan zor durumdan kaçmışlar.Bunların parçalanmış zor hayatları var telefonlarına tl yükeyemiyorlardır , bu insanların sevdikleri ile uzaktaki akrabaları ile konuşmalarını sağlıyoruz.Bu çok güzel bir durum.

• Beyler anlamadan dinlemeden vurmayın hemen. Bunun finansmanı AB bazlı kuruluşlardır.

• Bir eylem felan neden başlamıyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Al benden de o kadar, söyleyecek bir söz artık bulamıyorum. Bunda emeği geçen kim varsa hepsine hakkım haram olsun.

• Kardeşlerimize bunlar az bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalbi kararmış forum arkadaşları görünce üzülüyorum. Fikirlerin yargılayacağı yerde insani davranışları yargılayanlar var. Davranışlarının mantığını anlasaydım eğer, onlar gibi tepki verirdim muhtemelen. Kaybedecek hiç bir şeyi olmayan birinin verdiği tepkiyi anlayabilirim de bu sinkaflı, insani olmayan, bayağı hisleri barındıran yerde, aklım ve kalbim barınamıyor! Hepinize esenlikler diliyorum. (Uçamadık koştuk, koşamadık yürüdük, yürüyemedik süründük, sürünemedik baktık, ve o bakanlara selam olsun son durak galiba.)
  • bizde suriyeye gidelim esad bizi bekliyor en azından bize değer verir.şu yönden belki devlet terör olaylarını kontrol altına almak için verebilir.kimin ne olduğu belli olsun diye.haberin dayanağı varmı,ülkemizde bir sürü haber yalan dolan.

• Bu ne ya yeter artık birisi kaçak elektrik kullanır ben öderim birisi telefonla konuşur ben öderim yetti artık yav haram zıkkım olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçmayıbilmeyenkuş

Kardeşlerimize bunlar az bile

47 TL verir misin telefon faturamı yatırayım ?
  • Haram zikkim olsun.Dilerim.Allahdan bizden aldiginizda sizlerden fitil fitil ckar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi bu eksikti tam oldu

• Haberin şu an gerçekliği yok ama olursa da şaşırmam. Ben hep diyorum bu Suriyeliler akıllı diye. Bunların hepsi oy kullanacak bu ülkenin vatandaşı olarak. Bunlardan oy almak için bunları yapmak zorunda devlet. Bunları yapmazsa devlet, bunlar oy kullanım hakkında gider muhalefete oy atarlar. Çünkü akıllılar. Sadece çıkarları doğrultusunda iş yapıyorlar. Bizim memleketin vatandaşı gibi değiller. Suriyeli gözü açıktır, bizimkiler ise tam tersi.
  • yeni duyuru geldi,
    http://www.goc.gov.tr/files/images/telefon-fatura-duyuru.jpg

Habere karşı bir duyuru yapmışlar, yalan söylüyorlar diyene kazanın doğurduğuna inanıyorsun da öldüğüne niye inanmıyorsun denir mi? Denir...

• Suriyelilerin yemegini biz oduyoruz,
    Suriyelilerin elektirigini biz oduyoruz,
    Suriyelilerin kiyafet masrafini biz oduyoruz,
    Suriyelilerin saglik tedavilerini 32 disin de yenilenmesini, estetiklerini biz oduyoruz,
    Suriyelilerin ev paralarini TOKI olarak oduyoruz, toki de bize giriyor,
    Suriyelilerin yerine Afrin'de Cerablus'da savasiyoruz,

Suriyelilerin telefon faturasini da oderiz canim ne var bunda
  • Geçenlerde birinden duydum devletin ödemediği bir ilaç ve fiyatı yüksek olduğu için bir suriyeli bulun 3~5 verin eline o yazdırdımı ücretsiz alırsınız demişler , bizim vergimizle bakılan adamların alamadığımız ilacı bize sattığı bir ülkede daha neler var biraz araştırın , bedava hat dagıtacaklarmış koy kamplara telefon ordan görüşsünler bedava , konuşmasınlar demiyoruz. Gelen sağar giden sağar yazık benim insanıma...

• Yine millete "ama onlar mülteci niye tepki gösteriyorsun" diyen şahıslar toplasmis.

Adam kendi milletinin sahip olmadığı hakkı suriyelilere veriyor kendi vatandaşından üstün tutuyor millet ile dalga geçiyor.

Bu şahıslar da hala Pollyannacılik oynuyor.

Merak eden varsa alsın evine beslesin benim vergim Aselsan'a gitsin Roketsan'a gitsin ülkesini savunmayip kaçan ve ülkeye kaos getiren bu şahıslara aslaaa kabul etmiyorum.

Referandum istiyorum hani nerede demokrasi ve milli irade? Hani?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öz yurdunda garipsin, öz vatanında parya!
  • Haberin gercegi yansitmadigi yayinlandi haberin guncellenmesi lazim

• biri de cikip dur goc idaresine soralim, dogru muduru , YALAN midir demiyor ..

gerci ulkenin tepesi kandiriliyor, sizi kandirmislar cok degil ..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.