Şimdi Ara

[Yalanlama geldi] Suriyelilerin telefon görüşmeleri ücretsiz olacak iddiası (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
1
Favori
7.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Anladım - ben sözcü ahaber vesaire hiçbirine bakmıyorum. Tek yanlı hiç bir şey görmek ya da duymak istemiyorum.

Bu felaket hatalar olmasa emin ol çok daha iyi durumda olurduk. Bak tekrar yazıyorum

1) Esed 3 aya gider

2) Cemaatin palazlanması ve darbeye giden büyük hatalar zinciri

Bu ikisi cumhuriyet tarihinin en büyük iki hatasıdır.

Genç işsizliği yüzde 25’e dayandı yahu daha büyük felaket var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 22 Mart 2018; 9:11:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Anladım - ben sözcü ahaber vesaire hiçbirine bakmıyorum. Tek yanlı hiç bir şey görmek ya da duymak istemiyorum.

Bu felaket hatalar olmasa emin ol çok daha iyi durumda olurduk. Bak tekrar yazıyorum

1) Esed 3 aya gider

2) Cemaatin palazlanması ve darbeye giden büyük hatalar zinciri

Bu ikisi cumhuriyet tarihinin en büyük iki hatasıdır.

Genç işsizliği yüzde 25’e dayandı yahu daha büyük felaket var mı?

Haklısındır başkan senin görüşlerin değerli benim için güzel ve doğru yerden bakıyorsun.. Bunları hepimiz görüyoruz ve kimisinin eleştirisi boş kalıyor kimisi de ona oy verdiği için susmayı seçiyor.. Daha iyisinin gelmesini herkes ister istemez mi insan 2.5 3 k asgari ücret olsun bu ülke de ister hem de ilk ben neden çünkü tecrübem yok yazılım sektörüne başvuruyorum işe alsalar bile 1600 tl ile başlayacağım ilk zamanlarda sonra kendimi geliştireceğim 1 2 sene de maaşta oturup konuşacak hale geleyim hele hele 30 yaşını geçmiş biri olarak..

• x2yk X kullanıcısına yanıt
    Çok merak ediyorum akp sana nasıl bir iş verdide bunları yazıyorsun ?
    104 tl 199 tl zam için fazla diyebiliyorsun da enflasyona faiz oranlarına kur oranlarına gelen zamlara bakmıyorsun. Söyle bakalım hangi emekli insan emekli maaşı ile geçinebilir ? Hangi genç insan gidip de asgari ücret ile evlenip yuva kurabilir ?
    Ülkede satılmadık kurum ,akp nin adamını yerleştirmediği yer kalmamış, yediklerimizin içtiklerimizin çoğu ithal olmuşken, tarım çökmüşken insanlar mutsuzken adalet sıfır iken neyin zenginliğinden bahsediyorsun ? İnsanların kendilerine telefon alması bir zenginlikmidir ?
    Yeni evlenen bir insan istanbulda sadece bir ev alabilmek için 15 sene kredi ödemesine mahkum. Bumu zenginlik ?
  • SÖZCÜ denen fitne makinesi, işin gücün milleti gaza getirmek, ortalığı velveleye vermek. Ne de olsa sahibi olacak velet FETÖ denen şerefsizin tedrisatında yetişmiştir, vazifesini iyi yapıyor doğrusu.

• quote:

Orijinalden alıntı: NeoyuzNesilliyiz

beni tanımıyorsun. o yüzden iftiralarını kendine sakla, Allah katında büyük günaha giriyorsun bilgine.

kendimi şöyle tanıtayım sana;

ben;

doğruya doğru,

yanlışa yanlış diyen,

%100 objektif olmaya çalışan deist bireyim.

ideolojilerden hayatta haz etmem. ne islamcısı ne de kemalisti.

seninle farkım bu.

du yu andırstend mi?

İslam ideoloji değildir

İslam ALLAH in dünyaya gönderdiği son dindir İslam dinine göre hayatımızı yaşayıp en son hakka yuruyecegiz.

İnanırsın inanmazsın ayrı mesele

Bu arada kendini övme birakda karsindakiler cevrendekiler seni övsün o zaman inandırıcı olursun.

Ben senin tarafsız olduğuna inanmıyorum

• 1.)
    quote:

Övmek: bir kimsenin ya da bir şeyin iyiliklerini, üstün yönlerini söyleyerek değerini yüceltmek.

bir önceki mesajımda ne üstün yerlerim var, ne de değerini yüceltme.

Benden "Ben şöyle iyiyim, ben tarafsızım, ben harikayım" cümlelerimi asla göremezsin.

Burada kendimi tanıttım sadece.

2.) İslam demedim İslamcılık dedim, iyi oku yazımı. İslamcılık bir ideolojidir.

quote:

İslamcılık ya da Siyasi İslam (Arapça: الإسلام السياسي Islam siyasi veya Arapça: الإسلامية al-Islamiyah), İslam'ın kişisel hayat dışında sosyal ve politik alanlarda da yol gösterici kılınmasını hedefleyen "politik-ideolojik hareketler" olarak tanımlanmaktadır

3.) Karşımdakilerin/çevredekilerin beni övmelerini asla istemem. Övülmekten nefret ederim.

4.) Tarafsız olduğuma inanıp inanmaman beni ilgilendirmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Up Lieutenant -- 22 Mart 2018; 13:14:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NeoyuzNesilliyiz

1.)
    quote:

Övmek: bir kimsenin ya da bir şeyin iyiliklerini, üstün yönlerini söyleyerek değerini yüceltmek.

bir önceki mesajımda ne üstün yerlerim var, ne de değerini yüceltme.

Benden "Ben şöyle iyiyim, ben tarafsızım, ben harikayım" cümlelerimi asla göremezsin.

Burada kendimi tanıttım sadece.

2.) İslam demedim İslamcılık dedim, iyi oku yazımı. İslamcılık bir ideolojidir.

quote:

İslamcılık ya da Siyasi İslam (Arapça: الإسلام السياسي Islam siyasi veya Arapça: الإسلامية al-Islamiyah), İslam'ın kişisel hayat dışında sosyal ve politik alanlarda da yol gösterici kılınmasını hedefleyen "politik-ideolojik hareketler" olarak tanımlanmaktadır

3.) Karşımdakilerin/çevredekilerin beni övmelerini asla istemem. Övülmekten nefret ederim.

4.) Tarafsız olduğuma inanıp inanmaman beni ilgilendirmez.

Çok saçma şeyler yazıyorsun

İslamcilik ideoloji diyorsun peki İslamcı hristiyanliktanmi bahsediyor

• Suriyeliler ile ilgili böyle onlarca haber yapıldı. %95i yalandı. İnsanları kutuplaştırmaya çalışıyolardı. İstemezükçüler çok yobazsınız azıcık okuyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: shindorei

Bunu da mı biz ödeyeceğiz...

Suriyede bunlara konut yapacakmışız onların parasıda bizden çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baymakli_Dondurma

104 tl 199 tl zam için fazla diyebiliyorsun da enflasyona faiz oranlarına kur oranlarına gelen zamlara bakmıyorsun. Söyle bakalım hangi emekli insan emekli maaşı ile geçinebilir ? Hangi genç insan gidip de asgari ücret ile evlenip yuva kurabilir ?
    Ülkede satılmadık kurum ,akp nin adamını yerleştirmediği yer kalmamış, yediklerimizin içtiklerimizin çoğu ithal olmuşken, tarım çökmüşken insanlar mutsuzken adalet sıfır iken neyin zenginliğinden bahsediyorsun ? İnsanların kendilerine telefon alması bir zenginlikmidir ?
    Yeni evlenen bir insan istanbulda sadece bir ev alabilmek için 15 sene kredi ödemesine mahkum. Bumu zenginlik ?

Bende diyorum ki insanlar mutsuz falan değil kimse bana burada ık mık yazmasın hepiniz girip burada sabahlara kadar yazıyorsunuz ama gözünüze az geliyor doymuyorsunuz hep daha fazla daha fazla 3 5 kişi var kendini geliştirmemiş burada benim gibi sonra kalkıyor ağlıyor bana ben hariç ben çalışmadım suçu kendime kesiyorum ama o birkaç kişi ağlıyor çokta ağlarlar burada daha keyifler yerinde sturbucks larda paso gezenler ceplerinde iphone lar sonra gel buraya hükümet kötüle geçin bunları insanlar olmuş iki yüzlü..

Yapılan zamlar az ülke de en az 2500 tl olması lazım asgari ücret bende üzülüyorum buna ama 30 tl zam verirlerken son iki zam 104 ve 199 tl oldu ise ve gelecek zam da buna paralel giderse kimse bana burada ağlamasın az diye.. Ben her zaman geçmişe bakarak konuşurum geleceğe bakarakta yazamam çünkü daha kötüsünü de yaşayabiliriz daha iyisini de.. Bana burada ağlayacağınıza kendinize nitelik katın, çalışın kendinizi kurtarın devlet oturduğunuz yerden kimseye para vermez ki bak bana vermiyor oturduğum yerden.. Keşke akp böyle mesaj yazanlara para veriyor olsa olsa da bu forumu ele geçireyim..

• Yalanlama değil, sıvama olmuş bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

quote:

Orijinalden alıntı: Baymakli_Dondurma

Bende diyorum ki insanlar mutsuz falan değil kimse bana burada ık mık yazmasın hepiniz girip burada sabahlara kadar yazıyorsunuz ama gözünüze az geliyor doymuyorsunuz hep daha fazla daha fazla 3 5 kişi var kendini geliştirmemiş burada benim gibi sonra kalkıyor ağlıyor bana ben hariç ben çalışmadım suçu kendime kesiyorum ama o birkaç kişi ağlıyor çokta ağlarlar burada daha keyifler yerinde sturbucks larda paso gezenler ceplerinde iphone lar sonra gel buraya hükümet kötüle geçin bunları insanlar olmuş iki yüzlü..

Yapılan zamlar az ülke de en az 2500 tl olması lazım asgari ücret bende üzülüyorum buna ama 30 tl zam verirlerken son iki zam 104 ve 199 tl oldu ise ve gelecek zam da buna paralel giderse kimse bana burada ağlamasın az diye.. Ben her zaman geçmişe bakarak konuşurum geleceğe bakarakta yazamam çünkü daha kötüsünü de yaşayabiliriz daha iyisini de.. Bana burada ağlayacağınıza kendinize nitelik katın, çalışın kendinizi kurtarın devlet oturduğunuz yerden kimseye para vermez ki bak bana vermiyor oturduğum yerden.. Keşke akp böyle mesaj yazanlara para veriyor olsa olsa da bu forumu ele geçireyim..

Ele geçirmişsin zaten daha ne yapacaklardı forumun anahtarını mı versinler? Nerde bir akp konusu orada sen.

Sizler her gün her dakika boş konular açmasanız bunlara hiç gerek kalmayacaktı.. Sen nasıl biliyorsan öyle bil hani derler ya çokta bir tarafımda..

Tarife nasıl peki konu başına mı mesaj başına mı çalışıyorsunuz? Terfi imkanı SGK var mı?

Yav he he.. Bu ülke de bu şekilde yazıyorum diye akp 'li ilan ediliyorsam bu ülkenin başında bu akp daha çok gelir.. Çünkü bu kadar basit düşünen bir halk bu şekilde yönetilmeyi fazlasıyla hak ediyor..

• x2yk X kullanıcısına yanıt
    Mesaj sayılarımıza bakarsak eğer sabaha kadar kimin buralarda zaman geçirdiğini görebiliriz. Halk mutsuz değil ise eğer neden dünya mutluluk endeksinde 74 sıradayız ? Yoksa 74 sıra sana göre yeterli bir seviye olarak mı görünüyor ? Geçmişte 30 TL falan demişsin . Geçmişte o zaman kur oranlarına da bak , geçmişte insanlar Türkiye içerisinde yediklerini tüketiyorlardı ucuzdu herşey peki şuan çok mu ucuz ? Asgari ücret ile çalışan adam istanbulda nasıl geçinir anlat hele bilelim yada eskiden elektrik faturaları 40-50 gelirken neden şimdi 130-150 geliyor onuda anlat insanların mutluluğundandır herhalde . Senin mantığına göre 10 sene önce 10 tl miz varken bugün 15 tl ye sahip olmamız iyi birşey . Tabi 2002 senesinde dolar 1.25-1.45 arası iken bugün 4 tl ye çıkmasına hiç bakmazsın.
  • Seçimler yaklaşıyor yapın böyle devam edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Victini

quote:

Orijinalden alıntı: umtkrhn

quote:

Orijinalden alıntı: Victini

Yoo ben sosyalist değilim ama sen ayakçısın, çok seviyorsan evine al besle öyle klavyeden sağa sola artistlenmeyle olmuyor o işler. Hadi anam bekliyoruz suriyeliler ile aynı odada kaldığınız istanbul hatırası içerikli fotonu.

İhtiyaç sahipleriymiş ba ba ba, kendi vatandaşın dururken elin arabına yardım edenin de ona çanak tutanın da suratına tükürmek gerekir.

izmir bornovada 2 dairemde piyasanın yarı fiyatına kirada iki Suriyeli aile oturuyor altlı üstlü, inanmayana fotoğraf atarım, fotoğrafı bırak ispatlamamıı isteyen olursa bornova merkez mah muhtarlığına gelmesi yeterlidir, 2 yıldan fazladır bu aileler evimde kalıyor yeri geliyor evde 10 kişi oturdukları oluyor, her mecliste olduğu gibi bunların içindende çürük elmalar çıkıyor, iyisi de var kötüsü de var, allah iyi insanlarla karşılaştırsın,

Ah kesin bedavaya oturtuyorsundur...

bedava demedim, yarı fiyatına dedim, daire başı 350 lira alıyorum dairede iki aile kalıyor, bornova merkezde 350 lira kira yarı fiyatı sayılır, ayrıca hepsi işinde gücünde evini geçindireceğim diye uğraşıyor, mülteci insandan ne bekliyorsunuz acaba, bu hoşnutsuzluk niye? Türk milleti misafirperverdi hani nerde o millet?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.