Şimdi Ara

[Yalanlama geldi] Suriyelilerin telefon görüşmeleri ücretsiz olacak iddiası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
1
Favori
7.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: profecco

"Ama onlar da bizim Müslüman kardeşimiz!" diyecek Akp'li aranıyor.

Ben diyorum.Helali hoş olsun Suriyalı can gardaşlarıma onlar candır can
  • Suriyelilerin lüks harcamalarını da biz karşılayacağız. Rezalet.
  • Yavşaklıkta son nokta, hiç birşey demiyorum.... Susuyorum herşey ortada, görüyorsunuz...

• inanilir gibi degil ohaaaaaaaaaa diyorum adamlari belese besledikleri yetmiyormus gibi beles hastane beles aylik beles hamilelik o beles bu beles simdide telefon konusmasi beles bari iphone x de dagitin tam olsun hatta bir tanede altlarina mercedes cekin

• Yok artık daha neler göreceğiz ...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İnternetiyle beraber 1000 dakika yurtiçi konuşmaya 55 lira ödüyorum lan ben. Peheyy
  • Böyle bir habere inanmıyorum.

• ilas İ kullanıcısına yanıt
    Vodafone da çalışıyorum. dediğin doğru suriyeliler vergiden muaf oldukları için daha uygun hat alabiliyorlar. :(
  • fantastik17 kullanıcısına yanıt
    Yavaş...
  • Buyur burdan yak

• Haberin kaynağına baktım herhangi bir belge yok, haber resmindeki numarayı aradım öyle bir numara yok, göç idaresi duyurulara baktım yine bir şey bulamadım, duyurular ihale ilanlarını yayınladıkları yer oluyor bu arada. Kısaca arkadaşlar ve sevgili editör resmi olarak bilgi belge yokken bu neyin tepkisi, bu neyin haberi ???

• mokinto kullanıcısına yanıt
    [Yalanlama geldi]  Suriyelilerin telefon görüşmeleri ücretsiz olacak iddiası

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Buyur burdan yak!

• Bir kaç kelime yazacağım nereye nasıl uygun düşerse siz kendiniz yerleştirirsiniz,

Gelmiş, geçmiş, çıktık, çıkacak, ölüsü, dirisi, yakını, uzağı, ağzı, yüzü, cibiliyeti, karakteri, sıfatını, ağzının tavanı, beynini, organlarını, hayallerini, gerçeklerini, gördüklerini, duyduklarını, hissiyatını, hissettiklerini. Şimdilik forum kuralları gereği bunları yazabiliyorum yazamadıklarımla bir hepsi hak eden kişilere ithaf edilmiştir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lafa gelince şöyle misafirperveriz, şöyle büyük milletiz. Menfaate gelince hemen haram zıkkım olsun. İnsanlar yerlerinden yurtlarından olmuş. Üç kuruş paraya zaten sömürülüyorlar burada. Bırakın bir zahmet konuşsunlar. Evet bu millet çok büyük bir millet ama menfaatini seven zavallılar bu milletin yüz karasıdır.

• Bu haber doğruysa denilecek herşeyi arkadaşlar demiş zaten.. Ama olurda haber doğru çıkmazsa DH olarak çok büyük bir rezalete imza atmış olursunuz! Iki türlüde pisliğin daniskası!!

• Bizim telefon operatörleri de böyle yapıyor. Sen 15 yıldır aynı operatördesin, sana kampanya, indirim, hediye yok; diğer yandan adam başka operatörden geçiş yaparsa 40 türlü hediye, indirim, kampanya...

• Yazıklar olsun böyle uygulamaya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kesin bilgi mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: strong mind strong body

quote:

Orijinalden alıntı: profecco

"Ama onlar da bizim Müslüman kardeşimiz!" diyecek Akp'li aranıyor.

Ben diyorum.Helali hoş olsun Suriyalı can gardaşlarıma onlar candır can

Sen vereceksen kendi parandan ver kardeş ama devletin parasından verilmesin vatandaşa sordular mı bu hakları verirken? Kendi vatandaşını eşek yerine koyup da başka ülkelerin vatandaşına bu ayrıcalık neden acaba? Bir gariplik yok mu?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.