Şimdi Ara

[Yalanlama geldi] Suriyelilerin telefon görüşmeleri ücretsiz olacak iddiası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
1
Favori
7.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iphone x de verin teknolojiden geri kalmasın kardeşlerimiz

• Suriyeli olan onlar mı biz mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yürürlüge girmesinin ardından telefon faturalarımızda bu kaybı telafi etme bahanesiyle üretilmiş bir vergi kalemi yada yeni bir zam görebiliriz endişe etmeyin. Artık b*ku çıktı bu işin ama hadi bakalım sonu nereye varacak izleyip görelim

• Oha. Haram olsun be bu nedir!

• Teşekkürler Türkiye!

• Az bile yapıyorlar oh çok iyi. Bunları oy vermeden önce düşünecektiniz televizyonlarda çıktı adamlar Suriyelileri alacağız dediler. Ondan sonra o kadar masraf yaptık göndermeyiz dediler. Ama bunları bile bile seçtiler.
  • Tez zamanda Allah'tan belanızı bulursunuz inşallah.
    Yuh ya başka birşey demiyorum.
  • Helal olsun örnek bir davranış umarım diğer ülkelerde Türkiyenin bu yaptığı örnek davranışı sergiler bu tür insanı davranışlarda bulunurlar.

• Suriyeli kardeşlerimize her şey feda. Tüm akp liler bir suriyeliyi evine almalı. Böylece müminlik katsayısı iki kat daha artar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatandaş olarak domaldım bekliyorum süreci daha fazla uzatmayalım sizde rahat edin bende...

• Masanin altina gectim, suriyelileri bekliyorum. Yurt ici, yurt disi aramalar belesmis, baska nereyi ariyacaklar, oteki dunyami ucretli :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evolez -- 20 Mart 2018; 15:21:7 >
  • bu uygulamanın amacı nedir ?? neden böyle bir şeye ihtiyaç duyuldu ? yok konuşup geri ülkelerine dönsünler diyeyse boşa masraf çıkartmasınlar..

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 12 Ocak 2021; 18:49:46 >
  • suriyeli saplara birde bedava karıda bulurlar.nasılsa biz ödeyeceğiz.
  • Bu nedir arkadaş.

Çiftlik Bankı geçtiler.

• Suriyelileri çok seviyorsanız toplanıp Suriye'ye gidin o zaman, biz de rahatlayalım siz de rahatlayın arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 20 Mart 2018; 15:19:29 >
  • Bu nedir ya?

Bak aklıma geldi. Bir de bazı oparetörlerde Suriyeliye özel imkanlar var. Geçen gün hat almaya gittim. Tarifelere bakarken 20 TL'lik Suriyeliye özel tarife vardı. 30 liralık normal tarifeden daha cazipti. Hem hükümet hem şirketler bunlara çalışıyor.

• "Ama onlar da bizim Müslüman kardeşimiz!" diyecek Akp'li aranıyor.

• Umarım trolldür. Olamaz böyle birşey anasını satayım küfür edecem, edemiyorum.

• Suriyelilerden tiksiniyorum..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.