Şimdi Ara

Yakusoku no Neverland 2019 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
1
Favori
3.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yok hocam o zaman heyecanı kalmıyor. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Filler hikayeler olacağını ve Goldy Pond Arc'ın 12 bölüme sığmayacağı söylenmiş yorumlarda 

Heh sonunda başladık fillerımsı cannon bölümlereYakusoku no Neverland 2019 

• Anime ilk sezona kıyasla çok kötü değil mi ya?

Manga okuyucuları çok kritik bilgi ve karakterlerin animeden çıkartıldığını söylüyor belki ondandır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Okeanix

Anime ilk sezona kıyasla çok kötü değil mi ya?

Manga okuyucuları çok kritik bilgi ve karakterlerin animeden çıkartıldığını söylüyor belki ondandır.

Gördüğüm kadarıyla mangadan tam kopmamış ancak öyle bir atlama yapmışlar ki 60-70 bölüm geçilip bir sürü yeni karakteri de beraberinde çıkarmışlar.

Manganın sonuna gidecekler sanırım sezonun sonunda.

Bu sezon anime ile de final (manga finaline benzer ya da tamamen değiştirilmiş) yapacaklar belli ki.

• Sonra ki bölüm tekrar bölümüymüş.

Ben 2. sezonda bu kadar sıçan başka bir anime görmedim

Promised Neverland √A yazanlar gördüm baya güldüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 4 Şubat 2021; 16:24:32 >
  • goldy pond arcı atlanmış diyorlar. manganın en iyi arcıydı bence inanılmaz gerçekten :d

• 2. Sezon bana da hiç keyif vermiyor, ilk sezondaki heyecan,gerilim uçtu gitti
  • Mangasi cok iyiydi
    Animese tap tersini basariyolar

• Yakusoku no Neverland 2019 Yakusoku no Neverland 2019 Yakusoku no Neverland 2019 Yakusoku no Neverland 2019 Yakusoku no Neverland 2019 

Yakusoku no Neverland 2019

• Okeanix kullanıcısına yanıt

7'nin de altına düşer belki. Stüdyo hak ediyor bunu. Olan güzelim mangaya oldu. Neyse belki de amaçlarına ulaştılar. Sonuçta bazı animeler sadece manganın reklamını yapmak için varlar.

• Bu da bambaşka bir hayal kırıklığı oldu. Manga da arc 1'den sonra o kadar iyi değilmiş ama bize bu izlediğimizden daha iyi bir şey koyarmış ortaya.

• Tokyo Ghoul ile birlikte izlediğim en kötü anime devam sezonu oldu. Bu kadar rezillik fazla.

Anime tarihinde kara bir lekedir bu.

Güncel skor bu arada:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 27 Mart 2021; 16:32:14 >

• Bitse de gitsek tadındaki 2. sezon için puanım en fazla 5 olur o da ilk sezonun ve seslendirmenlerin hatrına.

• Manganın bitiminden sonrasını anlatan bir bölüm yayınlanmış merak edenler için link bırakıyorum. (imgur üzerinde paylaşılmış ve İngilizce)

https://imgur.com/a/ajxQpOq

Bu da kaynak

• Ikinci sezonun manga ile hic alakasi yok arkadas lewis falan gelicek dedik nerdeeeee
    Bu kadarda degistirilmez bisey

• Uzun zamandır anime izlemiyordum. 4-5 günde bitirdim bunu. İyi bir animeydi.

Karakterlerin iç dönüşümleri ve kimsenin tamamen siyah yada beyaz olmaması güzel. Ayrıca ilginç çatışmalar barındırıyor içinde.

Sanırım mangası daha iyiymiş. Vakit bulabilirsem onu da okumayı planlıyorum

• Animesinin ilk sezonunu izleyip buraya gelenler için yazıyorum.

İkinci sezonu animeden izlemeyin, manganın 37. sayısından devam edin. Anime öylesine geçiştirilmiş ki; hayâl kırıklığı oluşturdu...

• ANCAK İŞLER İSTENİLDİĞİ GİBİ GİTMEDİ

• İlk sezonu çok güzeldi.
    İkinci sezonu yorumlara bakarak hiç izlemedim.
    Mangası ise yine animenin altında kalıyordu. Mangadan çok beklediğimi bulamadım fakat zaten ilk sezon devamı olmasa bile başı ve sonuyla bütün bir hikaye sunuyordu.

İlk sezon karakterlerin caresizliklerini izliyorduk. Savaşmak bir çözüm değildi , akillilarini kullanmaları gerekiyordu hatta Norman bunun için kendini bile feda etti..Fakat mangada zamanla karakterler terminatöre dönüşmeye başladıkça , yaratıklarla dişe diş dovustukce o gerilim havası kayboldu , tabi Norman'ın ölümden dönmeside bence hikayeye tüy dikti.

Karakterlerin ölümden döndüğü eserler benim gözümde değerini büyük oranda yitiriyor. İlk sezondaki Norman'ın fedakarlığın ve bize yaşattığı duyguyu bir kalemde silip seyircinin aklıyla dalga geçiyorlar ...

Animenin ilk sezonunu kesinlikle öneriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 3 Ocak 2023; 16:39:57 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.