Şimdi Ara

Yakusoku no Neverland 2019

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
1
Favori
3.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

約束のネバーランド

Genres: Sci-Fi, Mystery, Horror, Shounen

KONUSU

Lütuf Yetimhanesinde, hayat yetimler için daha iyi olamazdı! Ebeveynleri olmamasına rağmen, diğer çocuklar ve onları önemseyen "Anne"leriyle mutlu kocaman bir aileyi oluşturmaktadırlar. Özellikle de hepsi 12 yaşına basana kadar evlat edinildiklerinden dolayı, hiçbir çocuk göz ardı edilmez. Gündelik hayatları zorlu yazılılarla doludur fakat yazılılardan sonra dışarıda oynamalarına izin vardır.
    Uymaları gereken tek bir kural vardır: yetimhaneden ayrılmamak. Ama bir gün, sınav birincilerinden olan iki yetim, Emma ve Norman, yetimhanenin kapısına gitmeyi cüret edip varoluşlarının ardındaki korkunç gerçeği ortaya çıkarırlar: yetimhaneleri gizemli şeytan ırkı için yiyecek üretilen bir çiftlik, kendileriyse yenmek için yetiştirilen besi hayvanıdır. Kaçış planlarını uygulamak için sadece birkaç ayı kalan çocuklar, bir şekilde önceden karar verilmiş kaderlerini değiştirmek zorundadır.

Studios: CloverWorks
    Source: Manga

Myanimelist

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 11 Ocak 2019; 21:2:9 >

• İlginç bir seriye benziyor.
  • Mükemmel bir giriş yaptı. Ana karakteri acayip sevdim. Aşşırı yüksek potansiyeli var, belki bu senenin MiA'sı olabilir he.

Gerçi Manga okuyan bi arkadaş sonradan bozuyor demişti ama bakacaz artık.
  • Güzel başladı, gerilim dolu bir seri olacağa benzer. Tavsiye ederim.
  • Konuyu ben daha önce açmıştım. Buradan devam edilecekse konu kaldırılsın.

https://forum.donanimhaber.com/the-promised-neverland-2019--136343751
  • D. kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ediyorum ingilizce ismiyle açmayın,çünkü konu açarken orijinal ismiyle aratıyorum bakıyorum eğer yoksa açıyorum

Benim için de sorun değil hangi konudan devam edildiği,kusura bakmayın kısacası göremedim bu sebeple

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 13 Ocak 2019; 11:49:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Hocam rica ediyorum ingilizce ismiyle açmayın,çünkü konu açarken orijinal ismiyle aratıyorum bakıyorum eğer yoksa açıyorum

Benim için de sorun değil hangi konudan devam edildiği,kusura bakmayın kısacası göremedim bu sebeple
    Aslında ikisinin de adında Neverland var Önemli değil, maksat 2 konu açık durmasın. Buradan devam edebiliriz.
  • 12 bölümlük bir anime mi olacak yoksa daha uzun mu olacak?
  • Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    12
  • Ao Sol kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • bu yıl animeler efsane olacak gibi duruyor altın çağ diyebiliriz sanırım
  • ana karekterdeki kız dışında her şey güzel gidiyor
  • Konusu gayet ilgi çekici. Yanlız konusunu editlerseniz sevinirim. Varoluşlarının ardındaki korkunç gerçek kısmı bence spoilere giriyor. Gerçi yazılanlar ilk bölümden gösteriliyorsa çokda problem değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel gidiyor ama şu kız çok hayalperest. İlla her anime de olacak böyle biri.

2.bölümde Anne'nin birden kızın yanında belirmesiyle irkildim.
  • Ana kız karakteri bir tek ben sevdim herhalde :d

• malesef ben izlemiyeceğim. çocukların zarar gördüğü, şiddete maruz kaldığı animeleri izlemeye içim elvermiyor. dororo' ya başladım, fazla göstermemesine rağmen ilk bölüm canımı yaktı. şimdi mecburen bitirene kadar izleyeceğim. aynısı made in abyss'te, fma' da da başıma gelmişti. graves of the fireflies'i de izleyemedim bunun yüzünden.
  • İlginç.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxmania

malesef ben izlemiyeceğim. çocukların zarar gördüğü, şiddete maruz kaldığı animeleri izlemeye içim elvermiyor. dororo' ya başladım, fazla göstermemesine rağmen ilk bölüm canımı yaktı. şimdi mecburen bitirene kadar izleyeceğim. aynısı made in abyss'te, fma' da da başıma gelmişti. graves of the fireflies'i de izleyemedim bunun yüzünden.
    Madoka izle çok seversin

• yuuki yuuna wa yuusha isminde madoka benzeri izlemiştim yetti bana aman kalsın
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.