Şimdi Ara

Yakusoku no Neverland 2019 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
1
Favori
3.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mangadenizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maybe4you kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler

• erkahn kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Fazla hızlı okuma :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: maybe4you

Rica ederim. Fazla hızlı okuma :D
    Hocam ilk sezonu izleyenler nereden baslamali?
    Sayfa?

• erkahn kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk sezon mangada 37. Bölümde bitiyor. 38'den başlasan da olur. Ama bir iki farklılık var en baştan başlamanı tavsiye ederim. Zaten bölümler 20 sayfa olunca hemen bitiyor.

tesekkurler
  • Japon yapımı live action filmi Aralık ayında vizyona girecekmiş, ayrıca Amazon Prime platformu da Spider-Man: Into The Spiderverse senaristlerinin yazdığı bir TV dizisinin yapımına başlamış.

Kaynak: ANN

• Çok sevdim. Uzun zamandır beni bu kadar etkileyen bir anime izlememiştim. Umarım 2.sezonda da çizgisini bozmadan devam eder.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dsaewq

Çok sevdim. Uzun zamandır beni bu kadar etkileyen bir anime izlememiştim. Umarım 2.sezonda da çizgisini bozmadan devam eder.
    Duyduğum kadarıyla ilk sezon kadar iyi olmucak.
  • Okeanix kullanıcısına yanıt
    Mangası kadar iyi olursa eğer ilk sezondan çok çok daha iyi olacak.

• quote:

Mangası kadar iyi olursa eğer ilk sezondan çok çok daha iyi olacak.
    MAL'da forumda çoğu kişi İlk Arc'ın en iyisi olduğunu savunmuş umarım dediğin gibi olur.

Ben manga okumadım, o kadar merak ettirmedi devamı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 26 Eylül 2020; 5:33:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okeanix

MAL'da forumda çoğu kişi İlk Arc'ın en iyisi olduğunu savunmuş umarım dediğin gibi olur.

Ben manga okumadım, o kadar merak ettirmedi devamı.

Alıntıları Göster
    İlk sezonda hiçbir şey olmadı ki daha :)) 181 bölümlük manganın sadece 37 bölümü işlendi ve daha pek çok detay var. Öyle değil mi @Mugetsuga :))
  • quote:

İlk sezonda hiçbir şey olmadı ki daha :)) 181 bölümlük manganın sadece 37 bölümü işlendi ve daha pek çok detay var. Öyle değil mi @Mugetsuga :))

Alıntıları Göster
    Burada çoğu manga okuyucusu serinin baya bozduğunu söylüyor
    https://myanimelist.net/forum/?topicid=1822518

Umarım dediğiniz gibi iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 26 Eylül 2020; 6:39:49 >

İkinci sezon da ilk sezon kadar iyi olacaktır hatta daha iyi bile olabilir gerçekten hakkını vererek animeye uyarlarlarsa. Yeni arc bayağı iyiydi çünkü.

Mangada yarıyı geçtikten sonra ivme kaybolmaya başlıyor hissi oluşuyor insanda yine de anlatımı gayet güzeldi.
  • Arkadaşlar serinin sonu çöp. Anime o kadar güzel geldi ki ben mangasini okumaya karar verdim. Manga 150 lili chapterlere gore harika gidiyor Norman öncülüğünde (10/10) lakin daha sonra herkes Emmanin aklina uyuyor ve manga coplesiyor (2/10). Ayriyeten manganin sonu o kadar hizli bitirilmeye calisilmis ki gercekten sacma. Mangada bu kadar trickler varken ; sonunun boyle bitmesi mangayi okuyan HERKES icin hayal kirikligi.

Animesinin ilk sezonu harika. Cizimler guzel soundtrackler idare eder. Animesini izleyin ama cidden serinin bir gelecegi yok.

• Bazı kısımlar spoiler olmuş onları düzeltirsen iyi olur bence.
    Norman kısmı full spoiler yani

Evet mangası iniş çıkış gösterdi. Ama genele bakarsak güzeldi bence. Mangadenizinde çeviren kişinin yorumunu buraya bırakıyorum.

quote:

The promised neverland benim için de çok önemli bir seridir. İlk bölümünü okuduğumda aşık olmuştum. Hemen kendimi çevirisini yaparken buldum ve 4 yılın sonunda da finali büyük bir üzüntüyle çevirdim. Evet yer yer tepe noktasını da görse dip noktasına da görse mangayı kesinlikle öneriyorum.

• Mangadaki gibi ilerlerse ikinci sezon cok iyi olucak. Bir suru yeni karakter dahil oluyor.

• Geleceği parlak bu animenin, tutun bunu :DD

• 2.sezon 7 Ocak da geliyor

Yakusoku no Neverland 2019
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.