Şimdi Ara

Yahoo Türkiye Sayfası Palavrası!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahoo sitesine ziyaret ettiğinizde gördünüzmü bilmiyorum ama sayfanın sağ alt kısmında Türkiye sayfası varmış gibi gözüküyor ancak linke bastığınızda ingiltere-irlanda sitesine gidiyor. Bu bence bir terbiyesizliktir. Bu ne demek yaaw!! resmen dalga geçer gibi. sinir oldum doğrusu. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda, yalnızca benmi gıcık oldum bu işe acaba??

Yahoo Türkiye Sayfası Palavrası!!!

• bence haklısın..
  • Bravo!! Neyseki düşünceme katılan biri var. Teşekkürler..
  • bende türkiye yazısı çıkmıyor
    yahoo international a girincede türkiye seçeneği yok
  • http://www.yahoo.com/r/tu

quote:

Orjinalden alıntı: forumaaa

bende türkiye yazısı çıkmıyor
    yahoo international a girincede türkiye seçeneği yok
  • gereksiz bir konu...neden dersen senin bahsettiğin gibi bir link yok + adamlar turkiye sayfasıda var demiyorlar zatenn..
  • quote:

Orjinalden alıntı: delikadir58

gereksiz bir konu...neden dersen senin bahsettiğin gibi bir link yok + adamlar turkiye sayfasıda var demiyorlar zatenn..

Var demiyorlar haa o halde orda niye Turkey yazıyor bana bir açıklayıver!!!!!!
  • Yahoo int. sayfasındaki haritada da Türkiye yok zaten..
    Bence de terbiyesizlik bu, kimse yalvarmıyor sana Türkiye sayfası koy diye, Turkey diye link vermenin anlamı yok.
  • Yahoo ıyı servıs verır genelde ama yahooya
  • arkadaslar oyle buradan ban ile falan olmaz. herkes duzgun bir sekilde yahooya sikayet maili atarsa bu is duzelir.
    kotu yunanistanin bile adi var o haritada (http://world.yahoo.com/) . yunanistanin 12 milyon nufusu var yok, toplasan 1 milyon yahoo abonesi yoktur bile ama guzel ulkem TURKİYEMDEN oradakininon misli yahooo abonesi cikar. yani adam akilli ilgilensek yaho da yola gelir.

ingilice bilen bi arkadas guzel bir mail yazsin.
    http://docs.yahoo.com/info/support/contacts/ sanirim bu sayfadan feeks - a bug linkinden yahoo amcaya biseyler yazabiliyoruz.
  • ister gelsin ister gelmesin kendi bilir... kaybeden o olur bence... ben google amcamı çok sevdim.. benim dilimden konuşuyor...

haa site indexlemede google dan daha hızlı olduğunu gördüm ve beğendim ama google bana yetiyor... yetersiz kaldığı zamanlarım hiç olmadı şuana kadar...
  • quote:

gereksiz bir konu...neden dersen senin bahsettiğin gibi bir link yok + adamlar turkiye sayfasıda var demiyorlar zatenn..

Çok mu önemli. Ve olmak zorunda mı? Adamlar mecbur mu?
  • dostum bence güzel bir konuya değinmişsin bugün bizi tanımayanlar yarın bizim yaşadığımız yeride almaya kalkacaktır diyorum ben önemsenmesi gereken bir konu ama bu benim fikrim arkadaşların fikirleride tabikide farklı olacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kemall

quote:

Olmak zorunda çünkü orda Turkey yazıyor. yazıyorsa karşılığını koyacaksın, koymuyorsan o yazıyı kaldıracaksın. Anlatabildim mi Kemall!!!

• http://world.yahoo.com/
    Adresinde Türkiye yok artık. Sanırım kaldırmışlar.
    Bu arada, bir yıldır mail için @yahoo.com.tr adresi alınabiliyor diye biliyorum, yanlış mı biliyorum acaba?
  • ben yahoo mailime girdim mi türkçeyse bana yeter gerisi hikaye
  • Türkiye olmalı..
    bizi önemsiz bir ülke durumuna sokmak için uğraşıyorlar.
    onlara bu fırsatı vermemeliyiz.
    becede türkçe sayfası olmalı
    +1
  • Arkadaşlar yapmayın. Hala ingilizce de HİNDİ anlamına gelen bir ismimiz var. Hala Türkiye olarak tanıtamamışız kendimizi. Siz yahooda türkçe olmalı diyorsunuz... Yok. İsterseniz yahoo'yu boykot edin. Adamların ne kadar şeylerinde olursa artık...

quote:

Orjinalden alıntı: profurio

quote:

Orjinalden alıntı: Kemall

quote:

Olmak zorunda çünkü orda Turkey yazıyor. yazıyorsa karşılığını koyacaksın, koymuyorsan o yazıyı kaldıracaksın. Anlatabildim mi Kemall!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kemal -- 28 Haziran 2006; 10:47:22 >

• Zamanında tr uzantılı bir yahoo adresi almıştım. Fakat uzun zamandır girmedim... Belki kullanıcılardan fazla talep olmadı diye iptal etmişlerdir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.