Şimdi Ara

Xprime Oyuncu Koltukları (57. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.261
Cevap
30
Favori
125.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İkea üzerinden markus almıştım, 5 senedir kullanıyorum. Yarasa mekanizma olduğu için bir defa bile gıcırdama yapmadı, sizden almayı tercih edeceğimiz bir model için üretim aşamasında ara fark ücretini vererek yarasa mekanizma kullanılmasını seçme gibi bir olanağımız var mı? Açıkçası yağ falan sıkmakla uğraşmak istemiyorum, ikea'dan aldığım markus gibi uzun süre kullanımda ses yapmayacak bir mekanizma tercih etmek istiyorum. Gıcırdama sesine kesinlikle tahammül edemeyeceğimi düşünüyorum. Yarasa mekanizma tercih etme olanağımız mevcut ise hangi fonksiyonlardan vazgeçmemiz gerekecek? Yani örneğin yarasa mekanizma kullanılması halinde 180derece geriye yatırma fonksiyonu çalışacak mı?

Son olarak eğer ara fark ücreti vererek yarasa mekanizma tercih etme olanağımız bulunmuyorsa, vidaların yerleri standart mıdır? Eğer öyleyse markustaki yarasa mekanizmayı kendim değiştirebilirim diye düşünüyorum, bu mümkün müdür?

Kısaca koltuğun hiçbir fonksiyonundan vazgeçmeden, yağ falan sürmekle uğraşmadan uzun süre kullanımda gıcırdama yapmasını istemiyorum. Bu olduğu sürece ekstra ücret ödemeye razıyım.

Değerli cevaplarınız için teşekkürler, iyi çalışmalar dilerim.

@Ofisel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FakirHerif -- 16 Kasım 2021; 6:34:42 >

• Ofisel kullanıcısına yanıt

Bir vidayı sıkmam istendi ve sorunum düzeldi. Teşekkürler ilginize.

• FakirHerif kullanıcısına yanıt
    Merhabalar;

Normal zamanlarda Yarasa Mekanizma sitemizde yer almaktadır lakin şu anda ithal bir mekanizma olması ve kur sebebi ile stoklar tükenmiş olup fiyat belirsizliği sebebi ile satışa kapalıdır. Yarasa Mekanizma stoklarımıza tekrar girmesi halinde satışa aşağıdaki link üzerinden açılacaktır.
    https://ofisel.com/yedek-parca/30422-oyuncu-koltugu-icin-yarasa-mekanizma-ithal.html

Markus Modelinde kullandığınız yarasa mekanizma ölçüleri farklılık gösterebilir. Net Ölçüler elimizde olmaması sebebi ile delik çapları uyar veya uymaz demek doğru olmaz.

Gıcırdama dediğiniz standart yağlama ile 1 sene sorunsuz ve verimli bir mekanizma performansı elde edersiniz. WD40 Sprey Yağlayıcılar bu konuda çok basite indirgenmiş olup Parfüm sıkar gibi mekanizmayı yağlayabiliyorsunuz. :)

Yeni Tip Kullandığımız mekanizma Yüksek Performanslı olup Gıcırdama Vs Ses Sorunları minimize edilmiş durumdadır. Sprey Yağlayıcı ile sorun kalmamaktadır.

Bilgilerinize;

Saygılarımızla;

OFİSEL A.Ş.

• batuay B kullanıcısına yanıt
    Merhabalar;

Değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

iyi günlerde kullanınız.

Saygılarımızla;

OFİSEL A.Ş.
  • Ben de dün Alpha fab1 kırmızı renkli koltuktan sipariş geçtim. Bel ağrılarına son derim inşallah  

Merhabalar İzmir çiğlide oturuyorum, çiğlideki ofisinizden elden alpha fab1 almak mümkün müdür

• Kiss Ya Matilda kullanıcısına yanıt
    Merhabalar;

Kampanya dönemlerinde mağazalarımızda stok bulunmaz efendim. Deneyim merkezleridir. Ürünlerimizi deneyimleyebilir, siparişinizi oluşturabilirsiniz lakin termin tarihlerinde fabrikadan adresinize teslimat olur.

Saygılarımızla;

OFİSEL A.Ş.
  • BizimHerif kullanıcısına yanıt
    Merhabalar;

Xprime MagneTherapy Bel yastığını Bel Ağrıları için öneririz efendim.

Büyük ölçüde hissedilir farklılık yaşayacaksınız.
    https://xprime.com.tr/xprime-magnetherapy-bel-yastigi-127.html

Saygılarımızla;

OFİSEL A.Ş.
  • mali87 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar;

Siparişlerinizi Forum ekibi olarak göremiyoruz. 0850 302 10 83 Whatsaap Destek hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla;

OFİSEL A.Ş.
  • 178 boy 110 kg terletmeyen hangi modeli önerirsiniz @Ofisel

• dirsek desteğim sonunda geldi çok büyük rahatlık kazandırıyor. cidden tavsiye ederim  

• Siparişimin kargoya verilmesi biraz uzun sürdü ama güzel paketleme ile hasarsız elime ulaştı. Kargocular da kata kadar çıkardı kutuyu. Çok deneyemedim ama şimdlik güzel görünüyor. Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam almayı düşünecekken fiyatların zamlanması hiç olmadı. Üstüne DH-XPRİME kodu çalışmıyor. @Ofisel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seto-Kaiba -- 20 Kasım 2021; 17:38:41 >
  • Seto-Kaiba kullanıcısına yanıt
    Merhabalar efendim;

Kampanyalar dahilinde maliyetine ve hatta artan kur oranları ile zarar boyutuna gelen fiyatlarda güncellemeye gidilmiştir. Her ürüne fiyat güncellemesi gelmemiştir.

Efsane Kasım Kampanyaları sebebi ile maliyetlerine yaklaşan fiyatlar sebebi ile Tüm İndirim kuponları pasif hale getirilmiş oluphttps://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/151094136 İlgili Kampanya mesajında bu detay paylaşılmıştır.

Hatta Ekim Kampanya bildiriminde de bu detay paylaşılmıştırhttps://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/150885142

Saygılarımızla;

OFİSEL A.Ş.

Koltuk inanılmaz derecede ses çıkarıyor çıldırmamak elde değil.Video atabilirim isterseniz ne yapmam gerekiyor?

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.