DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
Xiaomi Wireless Mi WiFi Amplifier 2 Kurulum Sorunu
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
15
Cevap
2
Favori
2.032
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Modem >> Xiaomi Wireless Mi WiFi Amplifier 2 Kurulum Sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      2351 Mesaj
      12 Eylül 2017 13:09:24 Konu Sahibi
      Alet bu:https://www.aliexpress.com/item/New-Original-Xiaomi-Mi-WiFi-300m-Xiaomi-Wirless-Mi-WiFi-Amplifier-2-Expander-For-Mi-Router/32786324214.html

Lokasyonu Çin seçtik, resetledik ettik yok olmuyor. %90 gelip hata alıyorum

Nasıl düzeltiriz bunu fikri olan var mı

|
      |

çok olmadığımız kesin
      çok olan tarafta değiliz
      çok olan tarafta olmayacağız

• Yarbay
      3753 Mesaj
      14 Eylül 2017 18:56:13
      Lokasyonu united states seçip hesabımı giriyorum sıkıntı çıkmıyor.
      Fakat bende Repeater ı, Masa lambası olarak görüyor anlamadım orasını. Cihazı seçiyorum sonra tekrarlanacak wifi yi seçip şifreyi giriyorum. Tamam a basıyorum ama %100 olmasını beklemiyorum çünkü hep hata verecek biliyorum. Biraz sabredip bir kaç sefer tekrarlıyorum bunu sonra zaten işlem tamamlanmadı gibi gözüksede tamamlanıyor aslında.

Bu arada ios uygulaması üzerinden kurulum çalışmıyor . Android uygulaması üzerinden kur.
      |
      |

• Yarbay
      2351 Mesaj
      14 Eylül 2017 19:00:17 Konu Sahibi
      Her şeyi denedim olmadı ışıklar da yanmıyor satıcıya mesaj attım bakalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

çok olmadığımız kesin
      çok olan tarafta değiliz
    • Yüzbaşı
      409 Mesaj
      02 Kasım 2017 20:35:38
      quote:

Orijinalden alıntı: Khiron

Her şeyi denedim olmadı ışıklar da yanmıyor satıcıya mesaj attım bakalım.

Sorunu çözebildin mi?
      |
      |

• Yüzbaşı
      505 Mesaj
      04 Aralık 2017 00:44:42
      Şunun bir çözümü var mıdır ? Kaldırım 3. Kattan atacağım şimdi lanet.Birde telefonu fenanda Xiaomi alacaktım evlerden ırak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2351 Mesaj
      04 Aralık 2017 11:23:11 Konu Sahibi
      benim cihaz sorunluydu yenisini yolladı. şifrelemeyi değiştirin genelde buradan çıkıyor sorun.
      |
      |

çok olmadığımız kesin
      çok olan tarafta değiliz
    • Yarbay
      4175 Mesaj
      20 Aralık 2017 01:59:30
      Birkaç sorum olacak;
      1. Bu üründe 1. nesildeki gibi bağlantı sorunları yaşanıyor mu, yaşadınız mı?
      2. Sadece telefonlarda mı işe yarıyor, mesele iş yerimdeki modem 2.4ghz yayın yapıyor, bilgisayarım istediğim kalitede çekim gücü yakalayamıyor, bu aparat laptopta da işe yarar mı? mi home bağlantı olayı windows'ta da yapılıyor mu?
      3. Bu ürünün 5ghz sinyalini artırabilen bir versiyonu veya başka markadan bir muadili var mı? Teşekkürler.

@Khiron @celal_55 @_EFE_ @ONUR_345241

• Er
      1 Mesaj
      05 Ocak 2018 01:21:46
      Buyrun Türkçe'si ni Yaptım

https://drive.google.com/file/d/1Rr_giZb7HaaLUEHM5aJVdxVVtyH7A2f8/view?usp=drivesdk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      3753 Mesaj
      22 Ocak 2018 15:19:12

1. Yaşanıyor.
      2. Sadece telefonda değil wifi özelliği olan her şeyde işe yarar. Mi Home bağlantı olayı Windows ta olmuyor Android ve ios da oluyor. Kullananların bir kısmı Ios da yapamadıklarını söylüyor.
      3. 5 Ghz tekrarlayan cihaz var başka markalardan ama anlamsız olur. 5 Ghz zaten küçük bir alanda farkını gösteriyor. Bunu arttırmanın mantığı yok olsa olsa yan odaya faydası olur onda bile performansı düşer. 2.5 Ghz gibi uzun menzilli değil.

Genel yorumum başka cihazlara bakın. Bende var aldığımdan beri her kurduğumda kurulum sırasında %90 da donuyor. Sonradan kendi kendine kuruluyor ama cihazın içine girip düzenleme yapamıyorum (isim şifre değiştirme gibi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR_345241 -- 22 Ocak 2018; 15:21:23 >
      |
      |
      Regionella kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4175 Mesaj
      09 Şubat 2018 10:43:22
      ürünü aldım. ilk seferde işyerinde kullandım sorun olmamıştı.evde de kullanayım diyip eve götürdüm, çalışmadı. şimdi işyerinde de mi home'da bu aleti görmüyor. ne yapmalıyım?
      |
      |

• Yüzbaşı
      878 Mesaj
      12 Şubat 2018 12:25:50
      Bu cihaz ile masaüstü bilgisayara usb üzerinden takarak internete bağlanma sağlanabiliyor mu ?
      |
      |

• Yüzbaşı
      893 Mesaj
      13 Şubat 2018 08:05:30

Selamlar.

Bende bu cihazı kullaniyorum. Allaha şükür şimdilik sorunsuz. Defalarca reset atıp tekrar kurdum sorunsuzca.

Şimdi benimde bir sorum var. Bu cihazı 3 kat aşağıdaki annemin dairesine kurdum. Ancak benim direden oraya ancak tek diş gidiyor mesafeden dolayı.

Şimdi ben bu cihazdan bir tane daha alsam. Onuda araya yerleştirsem annemin oradakinin sinyalini güçlendirebilirmiyim? Yani repreater dan repreater a. Olurmu böyle bir şey?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Bahsedilenler: ONUR_345241 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör caneryx

Lost. Prison break. Spartacus. Rome. Merlin. Once upon a time. Revolution. Heroes. . Game of thrones
      Breaking bad. The Walking dead. Sherlock. OZ. Seksenler. Stranger things
    • Er
      1 Mesaj
      06 Mayıs 2018 01:50:06
      Reduce wi fi signal interference and try again diye bir hata alıyorum bilgisi olan varmı ?
      |
      |

• Er
      7 Mesaj
      13 Mayıs 2018 22:45:52
      bende geçen gün ne heveslerle aldım iş yerinde çalıştı laptopu wifi noktasına çevirdim onada bağlandı ama modeme lanet cihaz bir türlü bağlanamadı evdeki tüm cihazlar bağlanıyorken bu cihaz görmedi ha birde xiaominin tv boxu var bende oda ara sıra bağlanamama sorunu çıkarıyor
      |
      |

• Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 14 saat 55 dakika kadarı kaldı.
      4 Not
      19 Mayıs 2018 23:11:46
      güncellemesi var mı bakan oldu mu belki güncellenince düzelir... + hong kong seçince ne yapıyor deneyin... vede fabrika ayara alıp kurun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imhotep_of_grudge -- 19 Mayıs 2018; 23:12:27 >
      |
      |