Yüzbaşı
25 Nisan 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 1)
Gönderileri
-20 Haziran da başvurdum
-17 Temmuzda kullanıcı adı şifre geldi
-2 gün boyunca modeme sinyal alınamadı
-19 Temmuzda port bulunamadığı için hizmet verilemiyor mesajı geldi
-25 Temmuz iptal için dilekçe verildi, aynı gün kablonet e başvuru yapıldı
-26 Temmuz Kablonet geldi ve daha 24 saat geçmeden interneti ve televizyonu bağladılar. Kabloyu da dışarıdan televizyonun yanına kadar çektiler.

1 aydır bağlayamadığı internet için hiç zorlanmadan 33 liralık fatura kesebilmeyi başarabilmişler. Olay yargıya taşınacaktır, gelişmeleri buradan paylaşmaya devam edeceğim.
Hiç bir şekilde bu firmaya bulaşmayın. Benim bu tarz usulsüzlüklerle uğraşacak vaktim ve gücüm var, sizin olmayabilir. Kendinizi riske atmayın.

Bjr tanidikta bu makinadan var. Kendisi fotografci makinanin su anda sorunu yok uzerinde kendi orjinal lensi var. Acaba uzerine biraz ekleyip daha iyi bir model mi alinsa? Yada alip biraz kullanip satayimmi?
hepsiburadadan hediye çekimi kullanacağım. ihtiyacımı görecek bu iki model arasında kararsız kaldım. epsonda kartuş dolumunda sıkıntı olmadığını biliyorum. hp nin bu yeni modeli hakkında bilgisi olan varmı acaba ?
Dota 2 için hero, item, build vs rehber olması açısından bir program yapmayı düşünüyorum, adobe flash ile yapılacak, air ile platformlara uyarlanacak, bu açıdan izmirde olan heyecanlı arkadaşlar arıyorum ilgilenenler ulaşabilirse sevinirim...
en az lag avrupa serverlarında var, serverlar arasında karakter aktarımı yapabiliyormuyuz ?
Account isimlerini herkes burada paylaşırsa donanimhaber olarak bir friend list oluşturalım

benimki '' Cgdanger '' ekleyebilirsiniz
Android de mobil donanım haber videoları nasıl izleyebiliriz hangi program codec yüklemek gerekiyor
kuzenim geçen çektiğim resimler sonradan siyah oluyor demişti anlam verememiştim. Bugün galerimi açtığımda dün çektiğim resimlerin bendede siyah olduğunu gördüm. Eski çektimlerimde hiç bir sorun yok. Kuzenle telefonlarımız farklı, orjinal rom lu desire kullanıyor, ben cyanogen li optimus kullanıyorum. Tek olabilecek yüklenen programlardan birisi bu haltı yiyiyor ama hangisi acaba. Hiç duyan başına gelen varmı böyle bir sorunu.
kataloglarda, enerji sarfiyat aralığı veriliyor örnek 0,19-0,82 ve yanlarında nominal değer olarak 0.49 var. peki biz bu nomilar değeri hangi şartlarda elde etmiş oluyoruz ? yani sarfiyat olarak direk bu değeri almak doğru olurmu ? karşılaştırma yaparken sabit hızlı klimalar ile bu nominal değeri direk olarak baz alabilirmiyiz. bilgiler için şimdiden teşekkürler...
klimaları seçerken en çok dikkat etmemiz gerekenler fiyat ve özellikleri dışında verimliliğidir. Artık en güvenir olan eurovent standartına göre aldığı değerlere bakmadan seçim yapmak çok yanlış olacaktır.Türkiyedeki kataloglardaki değerlere bakıp neredeyse hepsinin A sınıf olduğu görülebiliyor. Ancak bir çoğunun aslında (eğer eurovent değeridir diye belirtmezse), en az 0,20 yüksek değerde yani en az bir sınıf yukarıda olduğudur. Bu yanılgı tse standart ı ile eurovent arasındaki farktan doğuyor. tse ile verilen değerlere güvenmemek gerekiyor, eurovent değerleri olan bir ürünü almaya çalışın. Nedense değerlere baktığımızda neredeyse hepsi tam A sınıfı 3.21/3.60 değerlerini ucundan yakalamış. Bence bu çok komik ve ortada bir gariplik olduğu hemen anlaşılıyor.
Aşağıdaki Eurovent sitesinde programa kabul olan üreticilerini listesi ve isimlerine tıkladığınız zaman testi yapılmış modelleri bulabilirsiniz. samet007tr arkadaşımızın topic deki sabit konu olarak açılan başlığında klimaların hepsininin katalogtaki değerlerini vermeye çalışmış. Oradaki bazı iyi olarak bildiğimiz markaların c sınıfında gözükmesi ve ucuz markaların a sınıfı olabilmesi, aslında birisinin eurovent değerleri diğerinin tse değerleri olmasından kaynaklanıyor. Belirlediğiniz bir model olduktan sonra iyice araştırma yapmaya çalışmanızı tavsiye ediyorum. samet007tr arkadaşımızın emeğine saygı duyuyorum kendisi kataloglarda ne bilgi varsa onları aktarmış. Benim üzerinde durmak istediğim nokta farklı sadece umarım aydınlatıcı olabilmişimdir teşekkürler....

http://www.eurovent-certification.com/en/Certified_products/Access_by_programme.php?rub=04&srub=01&ssrub=&lg=en&select_prog=AC
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.050
İkinci El Bölümü Mesajları: 105
Konularının görüntülenme sayısı: 40.233 (Bu ay: 204)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 274 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.