Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Xiaomi Wireless Mi WiFi Amplifier 2 Kurulum Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ONUR_345241 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
32
Cevap
2
Favori
7.823
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Modem >> Xiaomi Wireless Mi WiFi Amplifier 2 Kurulum Sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      393 Mesaj
      16 Ağustos 2018 00:30:17
      arkadaşlar, wifiyi seçiyorum şifreyi yazıyorum, %100e kadar geliyor o esnada mavi ışıkta yanmıyor daha sonra connection error diyor, varmı çaresi bu sorunun ?

Respect
    • Yüzbaşı
      949 Mesaj
      22 Ağustos 2018 18:27:39

Linkteki anlatilani bir deneyin. Bende bazen bu sekilde duzeliyor bazen duzelmiyor. En son dun sansa oldu.

https://teshil.com/mihome-connection-timed-out/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      eg90 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Lost. Prison break. Spartacus. Rome. Merlin. Once upon a time. Revolution. Heroes. . Game of thrones
      Breaking bad. The Walking dead. Sherlock. OZ. Seksenler. Stranger things
    • Yüzbaşı
      714 Mesaj
      24 Ağustos 2018 01:17:25
      Merhaba arkadaşlar
      Hazır konu açılmışken bir soru sormak istiyorum.
      Bir arkadaşım karşı komşusunun( evleri karşılıklı ) WiFi sini kullanıyor.2 diş çekiyor fakat cam dibinde olması gerekiyor.
      Bu cihazı alsak verim alabilirmi?tavsiye edermisiniz?
      Teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      949 Mesaj
      24 Ağustos 2018 14:50:08

Ürün çalistığı zamen cok süper. Wifi sinyalini benim asus modemde daha fazla menzili yukseltiyor. Ama kurulum aşamasında çok sıkıntı çıkarıyor. Yani işin uzmanı değilseniz zorlanırsınız.

|
      |
      cagataytr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Lost. Prison break. Spartacus. Rome. Merlin. Once upon a time. Revolution. Heroes. . Game of thrones
    • Yüzbaşı
      714 Mesaj
      24 Ağustos 2018 15:48:01

Haklısınız ürün kurulumu biraz sıkıntılıymış gerek forum olsun gerek diğer platformlarda da kullanıcılar ürün kurulumunda çile çekmişler fakat ben bu işin üstesinden gelebileceğimi düşünerek , bana sadece ürünü tavsiye ettiğim arkadaşım ürünü sıkıntısız kullanıp memnun kalmasını istiyorum.
      Yukarıda da bahsettiğim gibi arkadaşımı cam ın köşesinden alıp hemen yan kollukta rahatça internete bağlanmasını sağlamak şunun da farkındayız hız tabi ki artmayacak sadece çekim alanını biraz daha genişletmek düşüncesizdeyiz.Zaten bağlanacağı saatler sınırlı ve sadece akşamları 3-4 saat rahatça interneti kullanmasını sağlamak.

Siz kullanıyorsunuz sanırım ,Sizin tavsiyeniz ne olur?önerir misiniz?

Cevap yazdığınız için ayrıca teşekkür ederim.

iyi günler.
      |
      |
      kugutex kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      949 Mesaj
      24 Ağustos 2018 16:19:35

Üstesinden gelebileceğini düşünüyorsanız super bir ürün. Ben 4. Kattan 1 kattaki annemin daireye taktim. 1 yada 2 diş aldiği sinyali çoğaltip yayiyor. Hiz konusuna gelirsek test ettiğimde 12 mbps civarı hız veriyor. Bence makul.
      Bunun haricinde tp link in ürünleri ne bakabilirsiniz. Ama sanırım fiyat biraz daha pahalı olacaktır. Fakat en azindan sorun ciksa heralde muhatap bulursunuz diye umuyorum.
      Yada dh forumun ikinci el bölümünde bazen oluyor tp link ürünleri. Bir bakın isterseniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Yüzbaşı
      714 Mesaj
      24 Ağustos 2018 17:28:28

Ürünü tercih nedenlerinden birisi ufak olması yer kaplamaması ve cam kenarında uygun bir prize takılıp kullanılacak olması açısından çok uygun , açıkçası diğer modeller biraz daha pahalı ve verim alıp almayacağımızı da bilemediğimiz için fazla bir bütçe ile riske girmek istemememiz.

https://market.miuiturkiye.net/akilli-ev-aletleri/xiaomi-wifi-sinyal-guclendirici-2-nesil-300mbs?ref=akakce&v=1.9.1

ürünü burdan almayı düşünüyorum.resmi sitesi felan yazmışlar umarım orjinaldir.seri no takip vs. yapmak mümkün mü acaba
      (daha önce hepsiburada dan aynı marka farklı bir ürün almıştım ve çakma çıkmıştı o yüzden sormak istedim.)

teşekkürler.
      |
      |
      kugutex kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      949 Mesaj
      24 Ağustos 2018 18:42:36

Bende 52 tlye almıştım. Ama dolar 2 misline cikti verdiğiniz linkte halen fiyat çok ucuz. Alin bence pek bir kaybınız olmaz .

|
      |

• Yüzbaşı
      297 Mesaj
      27 Eylül 2018 12:07:44
      quote:

Orijinalden alıntı: kugutex

Linkteki anlatilani bir deneyin. Bende bazen bu sekilde duzeliyor bazen duzelmiyor. En son dun sansa oldu.

https://teshil.com/mihome-connection-timed-out/
      Allah razı olsun kardeş. 2 gündür uğraşıyordum. Burdaki bağlantıdaki bilgi sayesinde hallettim.

|
      |

• Çavuş
      92 Mesaj
      18 Ekim 2018 09:41:53
      Routerı görememe sorununu çözdüm.

Xiaomi router 2 resetledikten sonra yeniden kurulum için mi home üzerinden göremedim. Yani program bulmuyordu. Mi home eski versiyon ile cihazı görüp kurulumu gerçekleştirebildim. V3.7.5 ile yaptım. Kurulum sonrası üyelik bilgilerimi girince direk cihazı buldu. Sanırım v4 ile de yapılabilir ki daha önceleri v4 versiyon program kullanıyordum sanırım. Sorun çıkaran mi home versiyonu v5. Market otomarik güncellemiş ve v5 hiç denememiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogux5531 -- 18 Ekim 2018; 9:42:59 >
      |
      |

2005 (Gamer, vaper, soldier)
    • Yüzbaşı
      962 Mesaj
      28 Ekim 2018 10:17:28
      Ben bütün ayarları yaptım evdeki herşey bağlanıyor tv dahil benim tek sorunum kardeşimin iphone bu cihaza bağlanmıyor başka iphone lar ile denedim hiç bir iphone bağlanmadı

|
      |

• Çavuş
      99 Mesaj
      18 Kasım 2018 22:48:16
      mi wifi repeater 2 ile yaşanan iki temel sorun ;

1. Mi home programının cihazı bulamaması :

Profile / Settings

buradaki gibi seçilmiş olması gerekir.

2. mi wifi repeater 2 connection timed out hatası :

Bunun en önemli sebebi eski versiyon mi Home programlarını kurarak aşılacağı düşünülsede son güncellemeler ile cihazın bazı modemin kablosuz şifreleme sistemlerini desteklememesidir. Desteklemediği şifreleme sistemi ile modemi tanıtmaya çalıştığımızda cihaz modeme bağlanmaya çalışıyor ve bağlanamayınca bu hatayı veriyor. Bunu anlamanın en basit yolu modemin kablosuz şifreleme sistemi kaldırıp bağlanmayı denemek ve başarılı olup mavi ışık yanarsa tekrar resetleyip desteklediği şifreleme sistemini seçmektir. Benim başarısız olduğum bağlantının fotoğrafını paylaşıyorum.

|
      |

2006 Seat Cordoba TDİ Stylance

• Çavuş
      99 Mesaj
      18 Kasım 2018 23:02:46
      Kopma ve kablosuz hatta veri kaybını en aza indirmek için WİFİ Analyzer programı vasıtası ile çevrenizdeki kablosuz bağlantıların durumunu analiz edip en sakin olan kanalı seçmek verimi artıracaktır. Kanal seçimi Auto da ise manuel yapabilirsiniz.

|
      |

2006 Seat Cordoba TDİ Stylance
Reklamlar
Paykasa
paykasa
nice türkiye
millenicom;internet;servis
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.