Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (547. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zymnax

9s tabii ki. Kamera 48 Mp ama 8 Pro'nun 64'lük kamerasından çok daha iyi çekiyor. Daha güncel bir cihaz aynı zamanda. Çentik de yok.

Alıntıları Göster

64 yada 48 MP zaten herhangi birşey ifade etmiyor.Her çektiğinde o megapiksellerle çekmiyor zaten sadece 64 yada 48 MP modları var ayrı olarak.Ayrıca gerçekten de 64 MP yada 48 MP değil kameraları zaten donanım olarak piksel bindirme teknolojisini kullanıyor yazılımla iyileştirme yapıyor.Bu 108 MP kamerasında da geçerli.

64 MP le çekilen fotoğraf sadece daha detaylı çıkıyor ve çektikten sonra yakınlaşınca belli bir yere kadar bozmuyor görüntüyü ama fotoğrafın kalitesinin bunlarla alakası yok.

Önemli olan şey kullanılan lenslerin kalitesi,diyafram açıklığı,katmanlarına bağlı olan birşey.Note 9S de bir tık iyi lensler Samsung Isocell GW2 sensör var Note 8 Pro da GW1 var.Ön kamerası daha iyi değil diyafram açıklığı Note 8 Pro ya göre oldukça fazla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Turk telekom artık note 8 proya vowifi desteği verse keşke aylardır bekliyorum tık yok bir çözümde bulamadım başka bir telefona takma imkanim yok
  • E sime geçeceğine önce vowifi yapsinlar bende bekliyorum. Vodafone da kullanmıştım çok stabildi

• Reklam engellemek için DNS kısmından Adguard ve Nextdns.io kullanıyorum. DNS'yi açınca Vodafone internet bağlanmıyor, DNS'yi kapatınca bağlanıyor. Kablosuz bağlantıda böyle bir sorun yok. Bağlantı ayarlarını sıfırlama ve Vodafone internet ayarlarını sıfırlama yaptım ama yine de düzelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÜyeyeHakaret

E sime geçeceğine önce vowifi yapsinlar bende bekliyorum. Vodafone da kullanmıştım çok stabildi

Türk Telekomun daha Online İşlemler uygulamasına girilmiyor ki nasıl Volte desteği sunsunlar?5 denememde anca 1 kere girebiliyorum girene kadar sinir oluyorum kalan kullanımlarımı göstermiyor bana şifre de vermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin3322 -- 26 Aralık 2020; 19:50:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cycIone

Turk telekom artık note 8 proya vowifi desteği verse keşke aylardır bekliyorum tık yok bir çözümde bulamadım başka bir telefona takma imkanim yok

Arama ekranına *#*#869434#*#* yazın sonra ayarlardan aktif edin. Vowifi gelecek.

• 0537 kullanıcısına yanıt
    Vowifi açık ama Turk telekom cihaz destegi vermedigi için hattımda vowifi kullanamıyorum.
  • bu saatten sonra gelmez hocam zaten, şaka gibi redmi 8 e bile vowifi verip note 8 proya vermemek... 9 pro ve 9s' ede gelmiş

• Loser. kullanıcısına yanıt

Ciddi misin ya şaka gibi o zaman

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

Edit: Şimdi baktimda dalga mı geciyor bunlar. 8a ya gelmiş prosunda yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÜyeyeHakaret -- 27 Aralık 2020; 16:36:30 >
  • ÜyeyeHakaret kullanıcısına yanıt
    Bugün sırf bu yüzden Turkcell'e geçtim.
  • Kendileri bilir 3 ay sonra işim bitiyor turktelekomla bende kaçarım o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÜyeyeHakaret -- 27 Aralık 2020; 18:26:47 >
  • Turkcellde var wowifi

• Volte gibi, başka telefonda aktif edip deneyin bakalım olacak mı?
  • Pil de ilkkez bu kadar süre görebildim.

• Telefonumda turkcell ve Türk Telekom çift hatlı şekilde çift vowifi olarak aktif kullanıyordum.

Geçen hafta Türk Telekom dan vodafone a geçtim yine vowifi var.

• Trebuchet55 kullanıcısına yanıt

Volte olmasın o

• Arkadaşlar şöyle bir güncelleme gelmiş. Yükleyen varsa bir sıkıntısı var mı yorumunuz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skaty. -- 29 Aralık 2020; 3:36:38 >
  • 
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.