Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (549. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 547548549550551
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Miui 12 de animasyonların geçisini biraz daha soft yapmışlar pat diye bir geçiş yapmıyor size ondan öyle gelmiştir.Geliştirici ayarlarından animasyon ölçeklerini düşürürseniz biraz daha geçişler iyi oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha hat takılmamış telefona imei attırmam gerekiyor. Eski imei numaram var. İstanbulda uygun fiyata nerede yaptırabilirim

• Açık uygulamalar kısmını nasıl böyle yapabilirim? Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]
  • Ben yatay şekilde yapabildim yapmak isteyenler için buraya linki bırakıyorum uygularsınız Telefonum Note 8 Pro MIUI 12.0.5 Global
    https://itigic.com/tr/change-multitasking-miui-12-style-of-iphone/

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cycIone -- 3 Ocak 2021; 18:48:52 >

• Arkadaşlar kontrol merkezi yazısının üstünde operatör volte şarj düzeyi olurdu bir aydır falan yok sizde ne durumda duruyor mu?

• Bende de aynı şekilde yok.

• yasin3322 Y kullanıcısına yanıt
    Benim adıma kaldırılması kötü oldu acaba bir ayarı mı kapattım diye düşünmüştüm ama yeni güncellemelerle kalktı sanırım.
    Ayarlardan yeni kontrol merkezini kullan ayarını kapatıp geri açınca geldi ama bir süre sonra kayboluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cycIone -- 4 Ocak 2021; 0:14:28 >
  • Note 8 pro da gelen aramaları kaydetme var mı? Ya da kullanabileceğim bir program.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hadursun H kullanıcısına yanıt
    Hayır yok.
    Kullandığınız romdan kaynaklıdır büyük ihtimal.
    Hindistan veya Endonezya romu yüklerseniz,gelen aramaları kayıt edebilrsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y4Ş4R -- 4 Ocak 2021; 14:14:16 >
    Ben de çok aradım vakti zamanında fakat rom değiştirmeden bir yolunu bulamadım. Miui 11 android 9 hindistan sürümü kurdum bir aydır kullanıyorum. Aramaları kaydediyor kendisi sıfır sıkıntı ile. Nfc arayüzü kullanmıyor ki zaten nfc kullanmıyorum. Android 10 & miui 12 ikilisinden performans ve optimizasyon olarak pek memnun olmamıştım 4-5 ay kullanmıştım o şekilde. Yani rom değiştirmek biraz uğraştırabilir ama benim kullanım memnuniyetime değdi rom değişikliği. Bir daha zaten ne miui ne android yükseltmeyi düşünmüyorum bu şekilde %99 stabil ve optimize çalışıyor cihaz.

Hocam, *#*#3646633#*#* bunu tuşlayarak engineer mode panelinden > bandmode > LTE bölümünden kontrol ettiğimde band20 aktif görünüyor. Ayrıca şuan 4.5 g bağlantısı var cihazda. Band 20 yok derken tam olarak ne demek istediniz? Fazla bilgim yok bu konu hakkında sadece biraz araştırdım az önce.

• oyuncu0 kullanıcısına yanıt

Çin ve Hint modeli cihazlar band 20 de sıkıntı yapabiliyor bazen özellikle kırsal kesimlerde onun için demiştim band 20 aktifse pek bir sıkıntı olmaz gerçi Çin modeli kullananlarda bile pek sıkıntı olmayabiliyor.

Hint romunun Hint cihazları için yazıldığından demiştim Hint modellerinde band 20 donanımı yoktur çünkü.

Sıkıntı yaşamıyorsanız zaten devam edim bu roma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin3322 -- 4 Ocak 2021; 22:38:0 >
  • Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 4 Ocak 2021; 23:39:4 >
  • TiSKE kullanıcısına yanıt

Bende dün yoktu kontrol ettiğimde kontrol merkezini kapatıp açtım düzelmişti bugün yine kontrol ettim gitmişti şarj ve operatör ismi kapatıp açtım düzeldi bir bug var sanırım bu konuda.

• Sağdan aşağı çekerseniz yok, soldan aşağı çekerseniz var.
    Üstte iki türlü pencere gibi bişey yapmışlar. Hep öyleudi bende. Sağdan aşağı çekince yeni menü soldan aşağı çekince bildirimler be üstteki simgeler geliyo

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

• burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    Evet hocam miui 12 ile öyle oldu ama wifi da iken yukardan volte yazısı gidiyor keşke wifi da da volte yazısı kalsa artık miui 12.5 gelirse bakacağız miui 12.5 güzel görünüyor
  • TiSKE kullanıcısına yanıt
    Bende de arkadaşın dedigi gibi kapa aç yapınca geliyor birkaç saat sonra bakıyorum kaybolmuş gitmiş hard reset atmıştım ona rağmen düzelmemiş.
  • 
Sayfa: önceki 547548549550551
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.