Yüzbaşı
06 Ekim 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 155 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Yapıkredi World dijital platform harcamalarınıza 40 TL worldpuan (Kişiye Özel)

World mobili kontrol etmekte fayda var.

Merhaba televizyonum akıllı değil ve screen mirroring yok apple tv de gereksiz pahalı. Telefondan televizyona görüntü aktarma da kullanabileceğim ucuz yollu kablo ya da cihaz tavsiyesi istiyorum. Hdmi to lightning kabloları var ama ne kadar iyi bilmiyorum. Kullananlar varsa ne kullanıyor yardımcı olursa sevinirim.
Arkadaşlar ikinci el bir iPhone almayı düşünüyorum se 2 ile 8 plus arasında kaldım se 2 daha güncel ve güçlü bir cihaz ama batarya beni düşündürüyor 8 plus ise 1080p ve büyük ekran ama geride kalmış bir model olduğundan dolayı kararsız kalıyorum. mantıklı bir seçim için hangisini tercih etmeliyim nedenleri ile yanıtlarsanız sevinirim :)
Arkadaşlar maximum genç kredi kartı ile e ticaret 100 tl harcama yaptım ve 20 puan hakettim şimdi ben aldıgım ürünü iade etmek zorunda kaldım ve tekrardan yine 100 tl üstü e ticaret harcaması yaptım maximum sistemi burda nasıl işliyor puanım yatar mı?
Axess üniversiteliye başvurdum 250 tl limit ile açıldı kart elime ulaştıgında limit arttırımı yaparım dedim kart elime ulaştı bir aydır limitini arttıramadım akbank mobil ile denediğimde şubelerden yapabilirsiniz diyor şubeye gidiyorum onu müşteri hizmetlerinden yapıyorsun diyor akbank destekle iletişime geçtim sonra bulunduğum ilin şubesi aradı salağa anlatır gibi anlatıyor sinirimi bozdu size verilen max limit 250 tl eğer çalışan olsaydınız limit arttırım olurdu diyor limit boşluğum var hiçbir olumsuz durumum yok diğer öğrencilere 750-1000 tl veriliyor bana 250 tl ile açılmış dedim yine aynı şekilde zırvaladı 250 tl limit işe yaramıyor ne yapabilirim benimle aynı durumda olup çözüm bulabilen var mı?
Bende şu an 3 tane ziraat banka kartı var 3 ününde işlevi aynı Bu kartı iptal etsem ne olur kyk kredi/burs alacağım onu diğer kartlardan halledemiyor muyuz?
Merhaba her iki kartı da cüzdanda tutmak zor oluyor kredi kartlarıyla vadesiz hesaba para yatırma,çekme yapabiliyor muyuz bu sorunu nasıl çözüyorsunuz sadece kredi kartı mı kullanıyorsunuz?
Arkadaşlar bugün akbankı kullanmaya başladım para yatıracaktım akbank kartı atm ye taktım şifreyi girdim direkt para çekme yeri geliyor başka herhangi bir işlem yapılmıyor olmadı para yatıramadım axess kartı soktum kartınıın şifresini başarıyla tanımladık ekranı geliyor başka bir şey yapmıyor bu akbank atmsinde mi sıkıntı var yoksa genel olarak kart ile para yatırma işlemimi yok hani anlarım hesaplar borc ödeme fatura ödeme ekranı gelse tamam diyeceğimde banka kartında para çekme axess de ise tanımladık uyarısı geliyor.
Arkadaşlar yk play aldım ilk başta otomatik 1700 TL limitle açıldı 9 eylül de limit degisikligi yaptım 500 e çektim 11 gündür hâlâ limit boşluğu olmadı diger bankalardan red yiyorum müşteri limit 1700 kul. limit 500 müşteri limiti 1700 olması mı sorun çıkartıyor?
Bir tanıdığımın 30gb faturalı tarifeye ihtiyacı var 3 operatöründe sitesinde bilgi kirliliği var şu anda turk telekomda faturasız kullanıyor her türlü operatöre açık önerilerinizi bekliyorum
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
apple
Operatör
turkcell
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 912
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 286)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 316 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.