Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (510. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 508509510511512
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muxo

Ekran geçişlerinde ve animasyonlarda bir dünya kasma oluyor. Eski halinden eser yok. 2 günü çıkaran pil artık 1 gün zor dayanıyor. Kamera uygulaması hata dolu. Diger uygulamalardan (WhatsApp, Instagram) kamerayı açınca 2 megapiksel gibi çekiyor .Ve telefonun eski seriligi gitti. Sanki ekran kartı çok kötü olan bir bilgisayara en son çıkan bir oyunu full ayarda oynamaya çalışıyormuşum gibi hissediyorum.
    Çok ilginç...

Ekran geçişleri ve animasyonlarda sıkıntı demişsiniz. Hiç yaşamıyorum. Yıldırım hızıyla çalışıyor.
    Ana ekran için launcher değiştirmenizi tavsiye ederim. Kendi arayüzünde takılmalar her zaman olabiliyor.

Pilde de sorun yok bende tam iki gün şarj etmediğim oluyor. En kötü olduğu zaman da bile 36 saat gidiyor ve 8 saat üzeri ekran sürem var. Şarjı asla %20 altına düşürmem onuda belirteyim. Oyun oynamam sıradan bir kullanıcıyım.

Kamerayı çok sık kullanmasam da lazım olduğunda açtım ve resmimi çektim. her modu da denedim hiç hata almadım. Profesyonel değilim bana yeterli.

3ncü parti uygulamalarda bu hep böyleydi. Kend uygulaması kadar kaliteli çekmez.

• Miui 12'yi ilk yüklediğim zaman pil performansı düşük geldi sonra tekrar bir kaç defa şarj ettikten sonra düzeldi performansı en az eskisi kadar iyi bende, son gelen güncelleme nasıl etkiler pil performansını bilmiyorum tam şarj edip denemem lazım. Kendi kamera uygulmasında sıkıntı yok ayrıca yüklediğim gcam den de memnunum. Bu arada yeni çektiğim fotoğrafları ilk kez galeride görüntülerken ilk başta çizgiler meydana geliyor ve sonra kayboluyordu. Son güncelleme ile düzeltmişler.
  • merhaba. Bildirim sesleri gelmiyor. Bildirimlerde sesler açık. Ayrıca ses ayarlarından da sesler açık görünüyor. varmı önerisi olan
  • Büyük C B kullanıcısına yanıt
    İstediğin uygulamanın üzerine basılı tutup uygulama bilgisine girip bildirimler bölümünden ayarları yapabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TeksasStyLe kullanıcısına yanıt
    bütün bildirim ayarları açık. ama ses gelmiyor.
  • Arkadaşlar android 11 alacakmı bizim telefonlar, bazı sayfalarda alacak bazılarında almayacak yazıyor. Kesin bilgisi olan var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Jakuboo kullanıcısına yanıt
    dostum bunun bilincindeyim. İnstagramda story atarken mecbur çekiyorsun veya gif oluştumak için whatsappdan çekmek zorunda kalabiliyorsun. Bir hata ve çözümü hakkında soru sormuştum
  • quote:

Orijinalden alıntı: gobektas

Arkadaşlar android 11 alacakmı bizim telefonlar, bazı sayfalarda alacak bazılarında almayacak yazıyor. Kesin bilgisi olan var mı ?
    Bana göre almasa da olur. Sonuçta illa A11 olması şartı koşulacak bir durum yok. Yıllarca A10 ile devam edebilir.
  • gobektas G kullanıcısına yanıt
    11 alacak olan telefonlar açıklandı. Note 8 pro alacaklar arasında yok

• knackers kullanıcısına yanıt
    Cozumu yok xiaomi cihaz kullaniyorsaniz whatsapp instagram kamerasi kullanmayacaksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: avtheree

11 alacak olan telefonlar açıklandı. Note 8 pro alacaklar arasında yok
    Geçenlerde bir liste dolaştı durdu ama Xiaomi o listeyi resmen onaylamadı.
    Sizin kaynağınız nedir?
  • Bu cihazda arama kaydı yapabilen var mi ?

• Kayrabey kullanıcısına yanıt
    Benim yazdığıma onlar da dahil. Arkadaşımda iPhone 11 ve Apple Watch 5 var. İnternetinde herhangi bir yavaşlama yok. iPhone 11'de Bluetooth 5.0 var, Galaxy S7'de ise Bluetooth 4.2 var. İkisininde de yavaşlama söz konusu değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vnc3 -- 15 Eylül 2020; 20:0:5 >
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt
    Miui 12.0.1 versiyon hindistan rom yüklü cihazda arama ekranında yer alıyor default olarak çağrı kaydı tuşu. Ek olarak sertifika da L1 netflix de HD kalite seyredebiliyorum. Telefonu güncelle dediğimde bu sürüme yükseltti beni herhangi bir rom yükleme tarzı işlem yapmadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Bu cihazda arama kaydı yapabilen var mi ?
    Otomatik bütün aramaları kayıt yapıyo benimki . 8/128 modeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakgibiyim -- 15 Eylül 2020; 19:58:40 >
  • arama kaydı için program indirdim ama sadece benim sesimi kayıt ediyor. karşı tarafı kayıt etmiyor. Öneriniz var mı
  • burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    Nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

Nasıl?
    Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Bu cihazda arama kaydı yapabilen var mi ?
    Görüşme kaydı için 2 seçenek var.

1)Telefonda Endonezya ya da Hindistan rom yüklü olması gerekir.

2)Global roma Miui arama ve mesajlaşma uygulamalarını flashlamanız gerekir.

2nci seçenek için cihazın Bl kilidini açıp twrp yüklemelisiniz.

• 
Sayfa: önceki 508509510511512
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.