Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (509. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 507508509510511
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neonxxl1001

a101de satildi gecen hafta kablosuz sarj cihazi diye 40tl. paketini actim denedik ugrastik olmadi. g3 u denedim 1 saatte dolduracak gibi hizliydi kapasitesi 3000mah.

aparatin enucuzu n11de 90tl. arkadas ayfonunku bile 25tl imis. zevke girer diyemi boyle bu fiyat farki

Alıntıları Göster
    İphone'ın ucuz bişey sattığı nerde görülmüş. Çakmadır o. Ayrıca kablosuz şarjların hepsi her telefona uyar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

Gayet açıklayıcı oldu, teşekkür ederim. Ancak aklıma takılan bir iki ufak soru daha var. Mesela youtube uygulamasını yükledikten sonra gmail hesabımla giriş yaptığımda bütün eski favoriler, oynatma listesi vb. otomatik olarak taşınmış oluyor. Bu durum sorun teşkil ediyor mu? Bir de yanlış hatırlamıyorsam ilk kurulum esnasında gmail hesabı soruyor. O kısmı es geçebiliyor muyuz?
    Onlar hesabındaki veriler. Sorun teşkil etmez. O kısmı da kurulum esnasında atlarsın ama sonuçta bir mail girmen gerekli. İstersen yeni bir gmail hesabı açıp onu kullan.
  • merhaba. geçen hafta bende note 8 pro aldım. 1-2 sıkıntım var
    1- vowifi ile konuşma yaparken bazen vowifi kapanıyor haliyle konuşmada kapanıyor. Wifi kopmuyor ama.
    2- whatsapp bildirimleri ana ekranı düşmüyor. bildirim ayarlarının hepsi açık ama olmuyor maalesef.
    3- Telefonun rehberi çok kötü. Eski telefonlarda a yada b ye tıklayarak rehberdekilere ulaşıyordum. Bunda maalesef kaydırma yapmak lazım.
    4- bu telefonda arama kaydı yapma yok. note 7 de vardı. Program indirdim ama program sadece benim sesimi kaydediyor. karşı tarafı kaydetmiyor.

bu arada telefonum çin versiyon. Miui 11.02.0 versiyon. Bilerek güncelleme yapmıyorum. Yavaşlıyor yada kasılıyor diye.

önerilerinizi bekliyorum
  • Kayrabey kullanıcısına yanıt
    Hocam peki Android 10 ve Miui 12'yi tavsiye eder misiniz? Geçip geçmemekte çok kararsız kaldım. Şu an rahatsız olduğum bir konu yok Android 9 ve Miui 11'de.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

Hocam peki Android 10 ve Miui 12'yi tavsiye eder misiniz? Geçip geçmemekte çok kararsız kaldım. Şu an rahatsız olduğum bir konu yok Android 9 ve Miui 11'de.
    Aynı donanım ve yazılım olmasına rağmen bazı güncellemelerde sorun yaşayanlar var.
    Ben telefonu aldıktan 8 ay sonra geçenlerde format attım.
    Telefon A9 iken M11 yükledim. Sonra A10... Sonra M12.. Ara da verdikleri güvenlik güncellemeri vs.
    Hiç format bile atmadan sıkıntısız kullandım.

"Şu güncellemeden sonra telefonun şurasında sorun çıktı ya da eskisi gibi değil" dediğim bir durumla karşılaşmadım.
    8 aylık dönemde çok uygulama yükledim sildim. Tüm yedeklerim (Resim, belge, müzik gibi...) hafıza kartında zaten.
    Söktüm kartı, attım reseti, yükledim her şeyi yeniden. Telefon inan rahatladı :)
    Boş ram miktarı 3.5gb oluyor. Kullanılan depolama 25gb iken 16 gb'a düştü.

Siz şimdi güncellersiniz bir yerde sorun çıkar pişman olursunuz. Bende A9-M11 ikilisinden memnundum ama Netflix'te sertifika yüzünden filmler Hd izlenemiyordu. A10 ile bu sertifika işini çözdüler bende hemen yükledim.

A9-M11 ikilisi ile A10-M12 ikilisi arasında kullanım farkı yok aslında.
    Bildirim paneli değişiyor oda kullanışlı değil aşırı sabit. Kişiselleştirmesi kısıtlı.

Şunu da unutmayın. Telefonu her yerden takip ediyorum. Bazı güncelleme sonrası şu sorun düzeldi diyende var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kayrabey -- 14 Eylül 2020; 17:15:55 >

• 12.0.3 surumunu geri cekmisler galiba her surumde guncellemeyi geri cekiyorlar anlamadim gitti

• Beyler instagram sizde de boyle mi ?

Daha once tam ekran sacma sapan gozukuyordu simdi daha guzel olmus kenarları kesik duruyor

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

• Merhaba bir sorum olacak. Miui 12ye geçtikten sonra galeriye girip fotoğraf seçip WhatsApp ile gönder dediğimde dosya biçimi desteklenmiyor diyor. Sadece fotoğraflarda oluyor bu. Ama WhatsApp içinden girip gönderdiğimde oluyor. Böyle birşey yaşayan var mı? Nasıl düzeltebilirim bilgisi olan var mı?

Detaylı yorum için teşekkür ederim. Bu durumda memnun olduğum ve herhangi bir sorun yaşamadığım A9 + M11 ile devam edeceğim.

• whatsapp da video çekerken ekranın aniden karaması sorununu yaşayan veya çözümünü bilen var mı
  • akadirarik A kullanıcısına yanıt
    özellikle ters ısıkta yabni hdr nin gerekli olduğu yerlerde gözle görülür farklar var stok kamerası ile görüntü işlemeyi stok kameraya göre çok daha düzgün yapıyor, gece modunda da bariz farklar var. Gcam yüklü iken ister stok kameranla ister gcam ile fotoğraf çekebilrisin. eksi yanları ise hdr+ uyguladığı için görüntüyü kaydetmesi biraz uzun sürüyor ikinci eksisi ise çekilen fotoğrafın boyutu stok kamera ile çekilene göre oldukça düşük
  • knackers kullanıcısına yanıt
    Cevabınız ve ilginiz için çok teşekkür ederim. İkiside kullanılabildiğine göre yüklememde mahzur olmaz o zaman.

Tavsiye edeceğiniz GCAM varmı?

• Wi-fi'ın uyku moduna geçmesi gibi bir ayar var mı? Telefonu uyandırdığım zaman sanki wifi kopmuş da tekrar bağlanıyor gibi oluyor. Web siteleri biraz bekliyor sonra yükleniyor. Bunu nasıl engelleyebilirim?

• Yeni güncelleme mi geldi arkadaşlar? 661 mblık miui 12 güncellemesini yapmamıştım. Şuan 12.0.3 güncellemesi 742 mb olarak görünüyor da.
    bu sorun bende de var+1
    Whatsapp,instagram gibi uygulamadan foto veya video cekmeyin.

• Ben xiaomi'nin güncelleme konusunda bu kadar başarısız olduğunu bilseydim hiç almazdım. Bir güncellemeyi bir koyuyorlar bir çekiyorlar. Hep bir kararsızlık mevcut. 1 ay önce çıkan miui 12 güncellemesi bir sürü bug içeriyor. Hala onu düzeltecek güncelleme yayınlamadılar. Şimdi de alakasız bir güncellme çıkarırlar. Onu bile ikide bir çekip geri yüklüyor. Adamların kafası karışık. Ve çok amatörce bir görüntü veriyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muxo -- 15 Eylül 2020; 9:0:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugaykavuk

Yeni güncelleme mi geldi arkadaşlar? 661 mblık miui 12 güncellemesini yapmamıştım. Şuan 12.0.3 güncellemesi 742 mb olarak görünüyor da.
    İkisini birden alıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: muxo

Ben xiaomi'nin güncelleme konusunda bu kadar başarısız olduğunu bilseydim hiç almazdım. Bir güncellemeyi bir koyuyorlar bir çekiyorlar. Hep bir kararsızlık mevcut. 1 ay önce çıkan miui 12 güncellemesi bir sürü bug içeriyor. Hala onu düzeltecek güncelleme yayınlamadılar. Şimdi de alakasız bir güncellme çıkarırlar. Onu bile ikide bir çekip geri yüklüyor. Adamların kafası karışık. Ve çok amatörce bir görüntü veriyorlar
    Ne gibi buglar var?
    Ekran geçişlerinde ve animasyonlarda bir dünya kasma oluyor. Eski halinden eser yok. 2 günü çıkaran pil artık 1 gün zor dayanıyor. Kamera uygulaması hata dolu. Diger uygulamalardan (WhatsApp, Instagram) kamerayı açınca 2 megapiksel gibi çekiyor .Ve telefonun eski seriligi gitti. Sanki ekran kartı çok kötü olan bir bilgisayara en son çıkan bir oyunu full ayarda oynamaya çalışıyormuşum gibi hissediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muxo -- 15 Eylül 2020; 9:8:24 >
  • 
Sayfa: önceki 507508509510511
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.