Yarbay
22 Kasım 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme
Toplam: 146 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhabalar.

Liselilerin akıllı tahtada Atatürk fotoğrafı açtığı bir video vardı, bir türlü bulamadım. Böyle akıllı tahtanın kapakları tek tek açılıyor daha sonra Atatürk fotoğrafı çıkıyordu tahtadan. Liseli thug life veya çılgın liseliler tarzı bir videonun içinde idi sanırım izledim ama bulamadım. Hatırlayan var mı ?
Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar. Origin hesabıma giriş yaptıktan sonra oyuna girerken böyle bir hata veriyor ve oyuna girmiyor.

Mail adresime baktım herhangi bir mail gelmemiş. Acaba hesap ban mı yedi ? En son dün giriş yapıp oynadım. FUT ' ta DIV 8 deyim. 600.000 coins var hesapta. Ban olup olmadığını nasıl anlarım acaba ? 100.000 coins aldım bir site üzerinden. Yoksa sistemsel bir hata mı var anlayamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Çözüldü !

Edit: Hatanın ingilizcesini bulamadığım için Origin ile iletişime geçemedim.
Edit 2 : Repair yaptım sonuç yine aynı.
Edit 3 : Hard disk arıza yaptı şu an. Oyun da arızalı harddiskte yüklüydü. Yarın tekrar deneyip sonucu yazacağım. Halen mail gelmedi.
Edit 4 : Oyun dosyalarını başka bir Harddiske atıp Arızalı harddiskteki oyunu sildim. Daha sonra oyunu yükle diyip kurduğu yere yedeklediğim dosyaları attım kuruldu dedi. Çalıştırdığımda bir sıkıntı olmadı. Sorun HDD ' de imiş.

Bu da FUT kadrom :

Öncelikle herkese iyi günler dilerim. Bu başlık altında belirtilen türlere göre yaptığınız / yapacağınız kitap alışveriş listesini buraya atarak, kitap arayanlara yardımcı olabiliriz.

Polisiye - Gerilim - Distopya temalı kitap sepeti :
Bu oyuncunun artı ve eksi özellikleri nelerdir, bize faydalı olur mu acaba ? Fifa da FM ' de Pes 'te Real Madrid ' te oynatiyoruz ama iyi midir hoş mudur yorumlarınızı merak ediyorum
Fifa 14 hesap veya key alınır. Fiyat olarak 10 TL vereceğim.

G2A ' da şu an 18 TL ' ye key satılıyor ama önceliğim hesap olduğu için fiyatı düşük tuttum.
Öncelikle iyi günler. Fifa 15 için ilk başta pc yeterli mi onu sormak istiyorum.

İnternette yer alan bütün çözümleri denedim. ( fifacong.ini , windows olay günlüğü kapatma , dx overrider , ayarları kısma , ekran kartından ayar çekme vs. ) Halen oynancak düzeye gelmedi. Menülerde gayet hızlı ama maça girince aşırı takılıyor hatta 3-4 saniye donuyor ekran. Tavsiyelerinize açığım.

Yine de çözülmez ise 20 TL ' ye hesabımı satıyorum. Fut' ta kayda değer kimse yok bir tek emenike ve sneijder var.

Volkan Demirel - Gökhan Gönül - Simon Kjaer - Bruno Alves - Hasan Ali Kaldırım - Mehmet Topal - Josef de Souza - Alper Potuk - Volkan Şen - Luis Nani - Robin Van Persie

abv.
Kendilerini tebrik ederim. Aksini düşünen varsa da her türlü iddaasına varım. Umarım seneye daha iyi bir oluşum içinde oluruz ve şampiyonluk yaşarız.
Paypal hesabıma 3 gün önce banka hesabı eklemek istedim İban ile . ( Banka kartı değil ). 1 usd olmadığı için eklenemiyor diye uyarı verdi. ( Bakiye 0 TL ) Bugün tekrar denediğimde ise başarıyla eklendi. Onay için herhangi bir kesinti yapmadı. Sorum şu : mevduat hesabıma para geçerse herhangi bir kesinti olur mu ?
3 saattir açılmıyor sorun bende mi acaba ?
Hakkında
Forum İmzası:

# Nancy Botwin #
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Steam
Jastedd
TV
LG
Notebook
Toshiba
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.047
İkinci El Bölümü Mesajları: 129
Konularının görüntülenme sayısı: 16.445 (Bu ay: 297)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.104 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.