Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (508. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: DragonRush Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    8 aydır telefonu kullanıyorum. Hiç bir sorunla karşılaşmadım. Bütün güncellemeleri yaptım. Telefon görüşmelerin de arada ekran açılması oluyor. Bu malesef çoğu telefonda var. Tam ekran olması sensör sorunu çıkarıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Bu telefona Google Camera yükleyenlerden tavsiye bekliyorum.

1) GCamera Yükleyince artılar neler
    2) GCamera Eksileri nelerdir
    2) GCamera yüklü iken Normal kamera ile çekimde mümkün mü?

İlginiz için şimdiden teşekkürler.

• akadirarik A kullanıcısına yanıt
    Birkaç kere yükledim ve sildim.

Standart kamera uygulaması bence yeterli. Gcam'in mevcut uygulamadan daha iyi çektiği fotoğraf olmadı. En azından benim cihaz için konuşuyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    Aparat güzelmiş
    Kılıfla kullandığımız için alınıp takılabilir
    İster USB ister arabasında kablosuz şarj olanlar için ideal.
    Benim S4 den kalma kablosuzz aparatım duruyor halen.
    Ama fiyatı yüksek 34 usd, kaba bir hesapla 250 TL den fazlaya geliyor.

şarj girişi Type C olan her marka ile kullanılabilir.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 13 Eylül 2020; 20:20:23 >
  • TiSKE kullanıcısına yanıt
    Set halinde alınırsa pahalı. Dolar azkene iyiydi fiyatlar. S4 şarj cihazı bunu 5 10 saatte şarj eder sanırım, hıxlı şarj olmalı bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: burakgibiyim

Set halinde alınırsa pahalı. Dolar azkene iyiydi fiyatlar. S4 şarj cihazı bunu 5 10 saatte şarj eder sanırım, hıxlı şarj olmalı bence.
    a101de satildi gecen hafta kablosuz sarj cihazi diye 40tl. paketini actim denedik ugrastik olmadi. g3 u denedim 1 saatte dolduracak gibi hizliydi kapasitesi 3000mah.

aparatin enucuzu n11de 90tl. arkadas ayfonunku bile 25tl imis. zevke girer diyemi boyle bu fiyat farki

• TiSKE kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hızlı şarj olarak algılıyor mu ?

Normal tip şarj adaptöründe bile yavaş şarj ediyor.

Ayrıca samsung s10 şarj adaptörü kullandığımda sürekli elektiriği kesip tekrar veriyor. Sanırım bir uyumsuzluk var.
  • Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]
    Yama gelmiş en sonunda miui12'nin bugları düzeltilmiştir inşallah kurulum tamamlanınca paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caki40 -- 14 Eylül 2020; 12:58:22 >
  • caki40 C kullanıcısına yanıt
    Gelen güncelleme sistem güvenliği içinmiş anlayacağınız değişen çok bişy olmadı.
  • Eski Telefonumdaki Uygulamaları verileri ile birlikte bu telefona aktarma aracı varmı? Yoksa bütün uygulamaları sıfırdan mı yüklemeliyim

• quote:

Orijinalden alıntı: akadirarik

Eski Telefonumdaki Uygulamaları verileri ile birlikte bu telefona aktarma aracı varmı? Yoksa bütün uygulamaları sıfırdan mı yüklemeliyim
    Merhaba, kuruluma başlayınca eski telefonumdan gibi bir seçenek var. wifi eşliğinde Eski telefonla google hesabıyla eşleşiyor. Tüm uygulamalar şifreler hepsini yeni cihaza aktarabiliyorsunuz. Kullanımı çok kolay
  • Bu arada güvenlik yaması geldi. Yeni güncelleme

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

• arkadaşlar 12.0.2'de olanlar 12.0.3'e geçsinler bence. Animasyon buglarını düzeltmişler. İlk gözlemim kilit açma animasyonu oldu. Bayağı bayağı düzeltmişler.
  • caki40 C kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta geldi bu güncelleme...
  • burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    Mobile çok kullanmadığım için dikkat etmedim ama pek kaliteli sayılmaz lgg4 te daha kaliteli HD görüntü alıyordum 😄

• Temiz kurulum diye bahsedilen konu nasıl oluyor acaba?
    Cihazı formatladıktan sonra eski gmail hesabımı bir daha kullanmamam mı gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

Temiz kurulum diye bahsedilen konu nasıl oluyor acaba?
    Cihazı formatladıktan sonra eski gmail hesabımı bir daha kullanmamam mı gerekiyor?
    Hayır öyle değil. Temiz kurulum formattan sonra kullanacağınız uygulamaları yeniden marketten yüklemek oluyor.
    Tabiki her zaman gmail hesabınızı kullanacaksınız. Bu kast edilmiyor.

Şimdi bazı arkadaşlar telefonunda sorun yaşıyor. Sonra format atayım düzelir diyor. Sorun yaşadığı haliyle yedekleyip daha sonra format atıyor ve o sorunlu yedeği yeniden telefona yüklüyor. Sırf bütün uygulamalar hazır ayarlı gelsin diye... Umarım anlatabilmişimdir.
  • Kayrabey kullanıcısına yanıt
    Gayet açıklayıcı oldu, teşekkür ederim. Ancak aklıma takılan bir iki ufak soru daha var. Mesela youtube uygulamasını yükledikten sonra gmail hesabımla giriş yaptığımda bütün eski favoriler, oynatma listesi vb. otomatik olarak taşınmış oluyor. Bu durum sorun teşkil ediyor mu? Bir de yanlış hatırlamıyorsam ilk kurulum esnasında gmail hesabı soruyor. O kısmı es geçebiliyor muyuz?

• Bende katılıyorum. Telefon hantallıktan kurtulmuş güncelleyebilirler.

• 
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.