Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (496. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle uygulamadan temassız özelliğini aktif etmen lazım.uygulama sana zaten uyarı verir diye düşünüyorum.

• Miui 12 güncellemesini yapan arkadaşlar memnuniyet durumunuz nedir? Henüz ne sistem güncellemesini, ne de miui12 güncellemesini yapmadim. Cihaz kutudan çıktığı versiyonda. Kasım ayından bu yana kullaniyorum. Güncelleme sonrası hard reset atacağım. Hard reset sonrası sorun yaşayan arkadaşlar var mi ? Akıcılık da kayıp var mı?

• Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    Yani hangi ülkeye gidersek gidelim wifi olduğu sürece arama yapabiliyoruz doğru mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yapabilirsin

• Güncelleme sonrası otomatik ekran parlaklığı saçmaladı hücre bekleme sorunu nispeten geri gelmis, ekran acik kalma süresi ne hikmetse hep 2 saat onuda düzgün vermiyor bunların çözülmesi lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: ReSpAwN_22

Miui 12 güncellemesini yapan arkadaşlar memnuniyet durumunuz nedir? Henüz ne sistem güncellemesini, ne de miui12 güncellemesini yapmadim. Cihaz kutudan çıktığı versiyonda. Kasım ayından bu yana kullaniyorum. Güncelleme sonrası hard reset atacağım. Hard reset sonrası sorun yaşayan arkadaşlar var mi ? Akıcılık da kayıp var mı?
    8 gb ram li modelde sıkıntı yok

• ysnsln kullanıcısına yanıt
    Bende otomatik parlaklık, ivme , yakınlık, hepsi giiti çalışmıyor. Sürüm düşürdüm gene düzelmedi. Tamire götürdüm sensörler sağlam arıza yok. Yazılımda problem var dediler

• Tarif ettiğim yöntem iş bankası kartı için.Yani iş bankasına ait bir kartta ayarlarını görebilirsiniz.Başka banka kartlarını desteklemez doğal olarak.Bildiğim kadarıyla bu olay bir yapı kredide var birde garantide herhangi bir kart içinde bkm express ile deneyebilirsiniz.
    Ayrıca kullandığınız kartın temassız özelliği olup olmaması bu işlemi etkilemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ts2000 -- 25 Ağustos 2020; 13:18:19 >
  • ts2000 kullanıcısına yanıt
    Peki İş Bankası aidat kesiyor mu banka kartından? Olmazsa kart çıkartayım öyle kullanayım.
  • Arkadaşlar MIUI 11'de bildirim çubuğunu indirince günlük veri kullanımı görünüyordu. 12'de bu özelliği nasıl açacağız? Yani şöyle olacak;

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

• Aynen bunu bende soracaktım kaç gündür aklımdaydı. Beklemedeyim

• ReSpAwN_22 kullanıcısına yanıt
    Şarj yönünden memnun değilim belkide sıfırdan kurulum yapmadığım içinde olabilir bilmiyorum ama bootloader kilidi açılınca 11'e geri dönüş yapacağım.

• İhsanYıldız İ kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de onu bekliyorum da siz romu hangi siteden indirip nasıl flashlıyorsunuz?

• Garantinin temassız kartı yok ama uygulama ile temassız ödeme yaptım. İşbankası maximum ile yaptığım ödeme bankamatik kartından olmuş. Yani uygulamalar ile temassız ödeme her türlü yapılıyor sanırım. Garanti işbankasi Vakıfbank be BKM expres tanımlı bende

• Bende TEB Bonus var. Eğer pos cihazı halkbank ya da vakıfbank ise temassız işlemi onaylamıyor. Diğerlerinde sorun yok.

• Net bir bilgim yok ama bende kesmiyor. Siz yinede bankaya sorun.

• komutan ucan tekme kullanıcısına yanıt
    Bugün Halkbank POS cihazında NFC kullanarak Vakıfbank ile ödeme yapmak istedim, iki kere denedik, olumsuz.
  • Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    Geliştirici secenekleri açık ise kapatınız

• Hoparlör problemi için iki gün önce telefonu garantiye yollamıştım ( 20 günlük telefonu.) İthalatçı garantili idi. Bugün aradılar tamir ettik yazılımsal bir sorundan kaynaklıymış dediler. Yarın gelecek. Bu kadar hızlı olmalarını beklemiyordum açıkçası mutlu etti.

• 
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.